bugün

dünyanın her tarafında olmasa bile bazı ülkelerde 17 şubat günü kutlanan gündür.
ülkemizde ''bugün kediler günüymüş abdullah ah yakala yakala, yabıştır tepüğü'' reaksiyon görebilecek gündür.

aman. karpuz kabuğu düşürmeye gerek yok eşeğin aklına.
tüm kedilerin kediler gününü kutlar, kendilerine bol gıdı sevmeli, sıcak yerlerde bol bol uyumalı, bol yaş mamalı günler dileriz.
sokak kedicikleri de inşallah kendilerini seven yaşamalarına destek olan insanların yanında yuvalanırlar. sıcakta suları, soğukta uyuyup saklanabilecekleri yerleri eksik olmaz.
dünya'nın en asil hayvanının günüdür. kutlu olsun.
bugündür. daha doğrusu bugünmüş. * ilginç ve güzel. köpekler günü de var mı ki?
buram buram faşizanlık kokan gündür.

bu kedilerin kendilerini ayrı görmesi ve hayvanlar gününden ayrı olması düşündürücü bir durumdur.
Hayvanlara adanan bu günü saygıyla anıyor, sokaktaki sahipsiz hayvanlarımız için bazı yerlere su kabı ve mama koyarak destekliyorum ve sizden de aynı desteği bekliyorum...
insanların onca örselemesine, nankör yakıştırmasına rağmen bunca yıl bizimle birlikte hiç gurur yapmadan yaşadılar. hak edilen bir gündür kutlu mutlu olsun.
1 kilo sardalya alıp kedilere dağıtarak herkesin kutlayabilitesi olan gündür.
kutlu ve mutlu olsun, gel pisi pisi.
budur:

http://www.youtube.com/watch?v=Vw4KVoEVcr0&feature=youtu.be
(bkz: kedi ve nick)
(bkz: caturday)
görsel
görsel
görsel
bu yıla kadar hiç duymadığım fakat içten içe biri bize yem attı kenardan kahkahalarla kedi gününe inanmamıza gülüyor hissine kapıldığım gündür.
kediler günü ne kardeşim bize ne faydası var dedirtir.
böyle bir gün var ise akabinde patron tarafından şu cümleyi duymamız gerekir:
'' sayın çalışanlarım resmi tatil veriyoruz kedi sahiplerine çok çalıştınız kedinizle bir gün geçirmeyi hakettiniz... ''
hiç haberimin olmadığı gündür. bilseydim benim cemil'e et alırdım. bi de kızdım ona bugün. görüyor musun sen şu işe! gırdım kediyi.
taksim meydanı kedilere açılmalıdır.
bu ne be!
bu sene kutlayamadığım gündür. keşke haberim olsaydı da bülent'e sürpriz dişi kedi getirip, kucak dansı yaptırsaydım!
Gsnin antalya ile berabere kaldıp adına yakışır bir performans gösterdiği gün.
Gününüz kutlu olsun. Umarım artık sokaklara terk edilmez ve eziyet görmezsiniz.
amk kediler günü ne. her bokun da günü var.
Benden yemek isteyen kediye dedim ki: "oğlum bugün senin günün. Git, gez, dolaş, kendine bir sevgili bul."
Kedinin cevabı ibretlikti: "aşk karın doyurmuyor be abi..."
ilk defa duyduğum gün. Neyse bir kedi fotosu da ben atim.
görsel