bugün

hayvanseverden çok, kedisever erkek bir başka çekici gelirmiş kadınlara. sonuçta erkekler kolay kolay sevmez kediyi. böyle nasıl desem, masumiyeti, saf sevgiyi temsil ediyormuş. olabilitesi var gibi...
genelde şişman olurlar. ancak şişman olmak çekici olmaya engel değildir.
yanlış önermedir. ya da değişkendir diyelim. bana çekici gelmiyor mesela. hatta itici geliyor.
Yalandır. Çekici değil de, hele bir de kediyi evde besliyorsa pis gelir. Evinin Her yerinin kıl tüy ve ağır çiş kokusuyla kaplı olması muhtemeldir.
her ne kadar kedi sevsem de tip itibari ile çekici olmuyorum.

http://www.youtube.com/wa...ailpage&v=ARLXKkbyYi8
içindeki hayvan sevgisini erkeklerden hoşlanmakla karıştıran kedi sever söylemidir.
kediler genelde evde dururlar.. hani tatlı ufak köpek gezdirenlerin köpeklerine bayanlar gelirde evdeki kediyi sadece belli bir çevren bilir. facebook ortamı da buna dahildir eğer kedi resimleri paylaşıyorsan.. benim facebook ta videolarımda kedi videom var mesela..

dikkat edin kızlar göstermelik olabilir bu sevgi.. hayvan sevmeyen insan sevemez, olayından dolayı güven duyulmasına sebep olur kedi falan seven..

hayvan sevmeyen insan sevemez hayvan sevmeyen insan sevmez
Kedi sevdiğim ve beslediğim için kedilerle iyi geçinen, onları seven ve bunu da davranışlarıyla belli eden erkekler tabii ki bir puan öndedir. Müzik zevkinin uyması gibi bi şey bu. Sevdiğimiz şeyleri karşımızdaki insanın da sevmesi hoşumuza gider.
yemmin ediyorum kedimi kendi yatağımda yatırıp ben yerde yatıyorum o kadar seviyorum yani düşün.

(bkz: benide sevin lan)
kedilerin babası bu başlığı beğendi.

(bkz: kedilerinbabasi57)
Çekici gelesi tutmuştur.
Şu kedilerden ne ekmek yediniz be.
Ben köpek daha çok seviyorum. 8 senedir beraber yasadığım bir köpeğim var. O yüzden çekici değilim sanırım.
doğru tespit. aynada kendime bakamıyorum be yaa ! bütün bu tip kedileri sevmemden sonra oluştu.
2 kediyle sizi kandırmasına izin vermeyin.

5-6 kediye bende dayanamıyorum...
evin arkasında gözden uzak beslediğim için fırsatları kaçırıyorum demek ki.
görsel
sanırım kadın yazarlar haklı.
Kesinlikle katıldığım başlık. Kedi seven erkekler ne tatlısınız ya.
Kedi seven vs köpek seven erkek olarak kıyaslama yaparsak, kedi seven erkek köpek seven erkeğe kıyasla karşı cinsi daha az sık boğaz edecek biri olma eğiliminde olabilir zira kediler kadınlar gibi ele avuca sığmaz ama köpekler sadık ve itaatkardir.
Çekici midir ,değil midir bilmiyorum yani insan sevemedik ama hayvan sevelim mantığındayım.