bugün

uzak durulması gerekir.
merhametli olduğunu gösterir. sevilir.
Çapkındır.
seviliyorsa daha bir sevilesi, yok sevilmiyorsa kan kaynanası, öpülesi, koklanası bir erkektir.
normaldir. şöyle bir şey nasıl sevilmez lan?
görsel
(bkz: meb55). en başta kedilerden nefret ederdim. sonra küçük kardeşimin sokakta iki kedi yavrusu bulmasıyla kedilere bakış açım değişti. onları her gün beslememiz sonucunda gelip kucağım ayatmaları, beni görünce ayağıma dolanmaları, karınları acıkınca kapıya gelip miyavlamaları, yine karınlarına doyurunca tekrar kucağıma çıkmak istemeleri ve kucağımda uyumaları beni çok mutlu ediyordu. onlara o kadar alışmıştık ki ev sahibinin istememesi üzerine onları terk etmek zorunda kaldık. hatırladıkça çok üzülüyorum sözlük.
bu da onların fotoğrafı: görsel . zaten onlardan elimde kalan tek şey bu.
Bulunmaz hint kumaşından daha değerlidir. Gerçek bir hayvanseverdir.
EVET BUDUR EFENDiM (bkz: kedici gazi)
çok dağınık yatan kedisi mo için kalkıp başka yatağa geçen erkektir. uyanmasın o aslan yavrusu.
o kişi benimdir efendim. anlatılmaz yaşanır. kül rengi bir iran olunca sevmemek elde değildir.
her sütü seven kamyoncu gibi, ben de kedileri çok severim.
evet doğrudur, kedilere şefkatli ve sevecen yaklaşan erkekleri gördüklerinde pek bi yeşillenir hatun kısmısı. ama bunu ne önleyebilirsiniz ne de eleştirebilirsiniz. hatunlar bana yeşillensin diye, kedileri hiç sevmediği halde, zorla sevgi ve şefkat gösterisi yapmaya çalışan gerzek erkek, oldukça sakil durur ve bunu herkes şıp diye anlar açıkçası.
bilinaltını merak ederim kıl bir erkektir eşcinsel de olabilir.
Sevilesi erkektir.
evlenilesi erkektir. bitanedir.
benimdir o. 3 tane kedim var, arka bahçedeki 6-7 kediye de babamla beraber bakıyoruz, her hafta sonu mangal yaptığımızda olsun diğer zamanlarda olsun kasaptan et ve kemik parçaları alıyoruz sağlıklı beslenip protein alabilsinler, bağışıklılıkları artsın, kuvvetli ve sağlıklı birer kedi olabilsinler diye. en mutlu olduğum anlardan birkaçı ise kedilerimle oynamam ya da onları kucağıma alıp uyutmam veyahut sevmem. ibne miyim? hayır, meyilli miyim, bilakis bazen homofobik duygular beslediğimin farkına varıyorum.

o yüzden kedi seven erkek ibnedir diyenler:

http://blog.jmouders.nl.k.../2012/05/don-corleone.jpg

http://www.geekologie.com/2009/12/16/kurt-cat-1.jpg

http://www.thecitrusrepor...ds/2011/09/lennon-cat.jpg
ya karı kız işlerine girmek için yanıp tutuşan erkektir, ya da ibne erkektir. ötesi ve berisi yoktur.
sevilesi erkektir.
Benimde içinde bulunduğum erkek çeşitidir. Hatta böyle ayırmak bile saçma. Bahçemizde 6 tane yavru, bir tane de anne kedi vardı. Gözlerini açamamışlardı daha bebekcikler. Ama bir tane .... Çocuğu gelip bunların hepsini boğmuş, kedinin kaçışı görmeniz lazımdı, gittik yavruların hepsi ölmüş, yıkıldık resmen, annesi geldi baktı kedilere, kafasını çevirdi ve gözleri doluydu. Cidden o anı hiç unutamıyorum, yıkılıyorum aklıma gelince.
4 yaşında zorla eve kedi alıp 9 yıl aynı kediyle büyümüş, 97 yılında bir başkasını alıp hala yaşatan erkektir. lan ne eşcinselliğimiz kaldı ne ipneliğimiz. gelin inceleyin. yanınızda numune olarak sevgililerinizi de getirin test için. onlardan alırsınız gereken cevabı.

not: bu arada her hangi bir hayvan ayırd etmeden severim. sözlük kızlarına falan da selam etmem. bana ne sözlük kızlarından.

Edit: sevgilisinden sonucu ogrenen abaniyor eksiye *
merhamet sahibi erkektir. kedi beslemek, büyütmek, emek işidir, merhamet işidir, sorumluluk işidir. kedi beslememiş insanın anlayacağı bir durum değildir. ibnelikmidir peki? bu duruma ibnelik diyen yavşaktan daha ibnece değildir. memlekette kedi seviyorsan küpe takıyorsan ibne, elinde tesbihle dolaşıyorsan delikanlısın nihayetinde. neyse amk kedi candır, kedi genellemesi üzerinden yürüdük ama hayvan sevmeyenin gözümde sik kadar değeri yoktur.
kadın ruhundan da iyi anlayan erkeklerdir.
Bir bakıma hayallerimdeki erkek modelinin sahip olmasını istediğim özellik. kedi seven erkeklerin daha merhametli olduklarını düşünmüşümdür nedense.
Benim sevecegim erkektir. farklı ve ince ruhludur.
Evlenilecek erkektir.
şefkatli erkektir.

kedimin adı happy ama şu günlerde pek bi'agresif, içine köpek kaçmış zaar. tüm nankörlüğüne rağmen, çok seviyorum karaktersizi.