bugün

* satanist faaliyeti.

(bkz: dostum ibadet dedin boktan bir şey cikti)
evin camından dışarıya bakılırken, görülen kediyi, göz diye tabir edilen organla kesmek.
(bkz: bir kediyi yere yatırıp kafasını kesmek)
(bkz: kesmeyelimde eve mi pislesinler)*
satanizm'de beş elemente önem verilir. bunlar ateş, su, toprak, hava ve ruhtur. bu elementler haricinde bir meteryal kullanılmaz. bunun için satanistlikle alakası yoktur. bu yüzden kesmek yada başını ezmek güzel bir eğlencedir. *
(bkz: kesmeyelim de besleyelim mi)
baskı altındaki bir ibadet. çoğunluk faşizmi onu yasakladı. şimdilik koyun kesmek serbest.
Çok hoş görünen, yürüyen kediye uygulanan faaliyet. Önce oturulan yerde izlenilir, sonraki aşama laf atmaktır.
(bkz: şeytan dürttü hadi kedi keselim)
kedi kesmenin satanist ayinleriyle bir alakası olmadığını bilmeyen yazarların olayı hemen satanistlere bağlayacağı eylem.

satanizm ayinlerinde kan dökmek kutsaldır. bu kedi veya herhangi bir canlı olabilir. kedi tercih edilir çünkü tepki uyandırmamak için dökülebilecek en ideal kandır kendileri.

not : satanist değilim.
bilinçsiz gerizekalı insan faliyeti.
fakir satanist kombosu:
(bkz: bir kedim bile yok anlıyor musun) *
öğrenilen kadarıyla biyoloji bölümü öğrencilerinin yaptığı eylem.
Gebze'de çok sıklıkta yapıldığını düşündüğüm bir eylem. Yaşadığım 4 yıl boyunca sokaklarda pek kediye rastlamadım, ama dürüm ayran 1 tl idi.
satanistlerin kurban anlayışı hiç uygarca değildir (bkz: kendimden bilmiyorum ama gördüm)
satanist leri akla getiren unsur.
canının yanmasını isteyen insan eylemi.

--spoiler--
ensendeyiz tatlı satanist.
--spoiler--
Satanistlerin kedinin kanını içmek amacıyla, şeytana ruhunu verme ayininde gerçekleştirdikleri eylem.
şu vatanın aklı başında insanına iftirası atılabilir, koyunlar da yutar.
http://alkislarlayasiyoru...ide-kedi-kani-iciyorlardi
edit: 2.20 den itibaren.
ramazan ayı ritüelidir. pardon geleneğidir.
aort damarına demir pipet takıp koktely olarak içenler dahi olabilir. ah bu ateyizler yokmu atayizler.*
irrasyoneldir.
çok zevkli bir eylem.
yolda gördüğüm ne kadar kedi varsa sevme bahanesiyle eve getirip hepsini kesiyorum.
griye dönük olanlar tercih sebebi tabi.
(bkz: satanist)
görsel
Kedilerimi öldürmek için yaptığım eylem.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar