bugün

aşağıdaki gibidir:

--spoiler--
şerefsiz it soyu, sen kaçak kullanıyorsun, parasını bizler ödüyoruz. sen nasılsa beleş diye ahırını bile 20.000 watt ile ısıtırken, benim 6 aylık yavrum üşümesin diye ben soba yakmam gerekirken, ödediğim fazla faturadan dolayı yakamıyor, koynumda ısıtmaya çalışıyorum. sen ve pkklı yandaşlarının istila ettiği her şehirde, her mahallede elektrik arızaları ve gerilim düşmesi sizin yüzünüzden oluyor. ben elektik parası fazla gelmesin diye soğuk suyla yıkanırken, sen yaz sıcağında elektrik sobasında oda kurutuyorsun. allah senin ve senin gibilerinin bin türlü belasını versin. allah sizi kahhar sıfatı ile kahretsin. allah sizin soyunuzu kurutsun. iki yakanız bir araya gelmesin. yediğiniz haram lokmalar boğazınıza, midenize ateş olsun, ocağınız sönsün. allah topunuzun belasını versin.

cibilliyetini, tipini siktiğimin soysuz köpekleri, tek tek sizleri bulacağız ve şikayet edeceğiz. siz nitelikli hırsızlık suçundan hapse gireceksiniz ve milletimiz nefes alacak. şimdiden kendinize saklanacak fare delikleri aramaya başlayın it soyları
--spoiler--
--spoiler--
o kullandığınız her kw götünüze girsin.
--spoiler--
kullandığınız her kw boğazınızdan gelir inşallah.
--spoiler--
sayın: kaçak elektrik kullanan hırsız, ananı sikeyim.
--spoiler--
bütün türkiyenin kullandığı kaçak olmayan ne kadar kw elektrik harcandıysa sülalenize girsin.
ananını tesla coil ışığı altında sikerken 5.000 volt ile orgazm olsun emi!
devletin yazmadığı mektuptur. hazır eldeki kazları bafilemek varken, mektup yazarak yorulmak istenmemiştir. (bkz: dünyadaki en adaletsiz devlet)
kaçak elektrik kullanan kardeşim.. durumun gerçekten kötüyse anlıyorum eyvallah.. devlet'e karşı bi' nevi tepkiyse anlıyorum eyvallah.. ama sikiyosan ayıb ediyosun...
vatandaş ödesin borcunu
teaş soksun hortumu
ibnenin evladı kurutsun boklu donunu
sikeyim böyle adaletin ruhunu

çek kaçağı düşünme ocağı
icad edenin anasının amına girsin essekherifindamadi nin bacaği.

Şiirli mektup. Yersen!

Ağalar ben mektup değil şiir yazdım, acaba olurmu ki.
lütfen kaçak elektrik kullanmayın!
sayın annesine kaç kişinin tecavüz ettiği belli olmayan it, sen kimi yerlerde bir üniversite öğrencisi, kimi yerlerde bir memur, ama genelde dağdan inme mesleği şerefsizlik olan bir o*rospu çocuğusun. senin yüzünden benim elektrik faturam normalin %10'u fazla geliyor. ama tek suçlu senmisin hayır buna göz yuman ve bana geçiren devlette en az senin kadar şerefsiz. hepinizin allah bin türlü belasını versin.
lan 7 kuşağına birden saldırdığım ibnesi. lan it. sizin yüzünüzden ayda 7 lira ödüyoruz. babam asgari ücretle çalışıyor lan. ev bizim olmasa bakacak kimsemiz olmaz, sizin yükünüzü bir çekiyoruz. sizi görmedim daha ama, sizin kadar şerefsiz, namussuz, haysiyetsiz insanlar da görmedim.

7 lira sadece kaçak kullanıcı tutarı, bir de diğerini görün. 1 ay boyunca elektriği hiç kullanmayıp inekler gibi saman yesem, en az 15 lira gelir sayenizde.

sizin yüzünüzden her gün annem bana bağırıyor; yok bilgisayar başında çok duruyormuşum da, yok* ufoyu açıyormuşum bilgisayar başındayken, gece yatarken.

azcık grurunuz varsa insan olun.*
kısa ve özdür.

--spoiler--
ecdadınızı ve vicdanınızı sikeyim orospu çocuğu hırsızlar.
--spoiler--
geçen ay ödediğim 770tl elektrik faturasının 156tl si kaçak kullanım bedeli. ama ben bu amk şirketine bu parayı yedirmem ve gerekeni de yaptım zaten. biz şirketten alalım ki hakkımızı o da gitsin şerefsiz oğlu şerefsizlerden alsın hakkını.
aleni hırsızsınız.
Öteki tarafta götünüze girecek o kuruşlar.
bak kardeşim, biliyorum belki açık gözlülük yaparak bir şeyler elde etme peşindesin. ama unutma ki senin kaçak olarak kullandığın elektrikte bütün insanların hakkı var, kamu malına göz dikerek kendince uyanıklılık yapıyor da olabilirsin ama şunu da unutma yaptığın vebalin altından kalkamayabilirsin.
öğrenci iseniz sizin için ödediğim tutar helal olsun rahatça kullanın, zaten bu yollara baş vurmuşsanız maddi durum kötü demektir, hiç utanmayın kardeşim sizi bu duruma düşürenler utansın.
ey maddi durumu iyi olup elektrik çalan köpek ahirette de ellerim yakanda olacak.
onun bunun kimin cocugusun bende bilmiyorum.
--spoiler--
siki sikerim
--spoiler--
adilik yapmayın sizin paranızı biz ödüyoruz.
kaçak elektrik kullananlara kapalı mektup:
kendiniz açın mektubu... içinde ananızın naamı var.
Allah çoluk çocuğunuzdan çıkarsın fitil fitil. geberin... uyuz bir köpek gibi vatanın toprağının üzerinde sürüne sürüne geberin. toprağı yuta yuta... toprağı çiğneye çiğneye geberin. Zaten yaşadığınız yerde it bağlasak durmaz. hayvandan çok çok daha aşağılık piçlersiniz. Allah sizi öldürmesin süründürsün inşallah.
edit: zikilecek başka şey bulamadınız mı? her hastalık pislik bu deyyuslarda. Haaa ille de zikecess diyorsanız da bir de baltanın sapını deneyin.
yavşak biz burada kaçak kullanım ödüyoz.