bugün

kendisini tebrik ettiğim yazar. yolculuğu hayırlı olsundur.
prag'a gittiği vakit otto katz denilen hergeleye selamimi söylemesini istedigim yazar.
örtülü köprüleri görecek şarısın yazar...
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
o bişi değilde "acaba makina*'da bende olsaydım ve yanyana oturuyor olsaydık kaç dakika benimle tanışmadan durabilirdi" dediğim yazar.*
hayır o mu fazla uzun yanındaki tanımadığı arkadaşı(!) mı kısa anlayamadığım, beni anlam karmaşasına sürükleyen ve sözlüğe reklam olmak istemeyen; ama mikrofon elinde pek hevesle duran yazar.
sözlüğü makina da temsil etme hakkını kazanmış 2 yazardan uzun olan.
televizyondan kaytan biyiklari pek de secilemeyen yazar.
hergun canli yayina cikmadigi icin pek tabi olarak heyecanlanmis ve belki bir parca bocalamis yazar arkadasimizdir. acimasizligin luzumu yok.
(bkz: haricten gazel okumak)
(bkz: ah kam kesmek)
beleşe prag yolcusu olmuş kıskanılan yazardır.
sözlüğün en küfürbaz yazarıdır, ama artık sözlükte edemiyor tabi. moderatör abileri kızıyormuş, ha birde prag yolcusu kalmasın..
dik başlı, anarşist ruhlu zannettiğim içten içe sevdiğim sanal karakter. meğer o da popülist rejime hizmet edenlerdenmiş. güzel olduğu için bir günde rumuz altı dolmuş taşmış dilber. sözlük insanının beni ürkütmesine yol açan kıllı...
prag'a gidince ne kadar çirkin olduğunu anlayacak yazardır.

(bkz: pragın beni ülkeme döneceğim)
hayırlı yolculuklar yazarıdır.
prag'dan "sütlük" getirmesini ümit ettiğimiz yazar.
dün itibarı ile ti-vi ye çıkmış ve meşhur olmuş uludağ sözlük yazarıdır.

ne olursa olsun alttan 13 dersi vardır sözlük için o derslerden kalmıştır allah yardımcın olsun.

edit: alttan dersi olan kitiara blue lady arkadaşımızmış...
aaa dün gece makinada gördüğüm kız bu....
(#1882091)
nickini söylemesiyle şaşkınlık yaşayıp sevindiğim yazar..
hayırlara vesile olsun yolculuğu.. sağsalim gidip gele..

bunun ardından makina sonrası uykumdaki rüyamda görmüşümdür kendisini.. nerden-ne alaka-nasıl-niçin.. hiiiç bilmem..
bilincimin altına danışmalı.. *
dun gece kendisini makina da gordugum, nickini duyunca tebessum etmeme neden olmus yazar kişisi.
sparta'yı sparta'da yenecek yazar.
ballı insan, dötünden damlıyo hemde *.
sütlük getir lan bana.
dilberdir,şanslıdır. *
dikkat çekici bir olay var.

ekşisözlük'ü temsilen çıkan "yoktanadam" nickli yazarın ekşisözlükteki nick altı entrylerine baktım 2 kişi yazmış, hiç kimsenin umrunda değil.

birde uludağ sözlükteki yazılara baktım utanmasalar "selam seviyeli bir sohbete ne dersin" diye kıza yavşayacaklar.

ee buda ekşi sözlükle, uludağ sözlük arasındaki yazar kalitesini ve görgüyü ortaya koyuyor.
beli ilerde karnı az geride göğüs tarafı en geride uuser.