bugün

nesildaşım olan yazardı(r).

ayrıca çok şanssız bir günde dünyaya gelmiştir. *

(bkz: #723044)

edit: o artık bir silik. hem de 3. nesil. makina programına çıktıktan sonra böyle oldu galiba.
efendim, bu tip insanlardan hollanda'da ve almanya'da bol bol bulunmaktadır. özellikle akademi çevresindendir bu insanlar. bakımlı olmayı nedense kötü bir durum olarak algılarlar. saygı duyarım fakat o muhteşem güzellikteki kadınların bıyıkla ve kıllı bacaklarla ortalıkta dolanması fenadır, çok fenadır.
(bkz: yaran nickler)
beraberce "acaba biyolojik saatimizin akreple yelkovanını değiştirsek neler olur" u test ettiğimiz dost canlısı yazar.. bakalım neler olacak..
hakkında tahmininden çok şey bildiğim ama ne yazık ki tanışma şerefine eremediğim biricik yazarcık. sanırsam aynı şeyi o da benim için diyor. kendisini paradise ile bekliyorum en yakın zamanda *
Hiç tanımamama rağmen muhabbet edebildiğim bir insan. Sürekli ortak nokta çıkarmaya çalışıyorum, olmuyor. Kampüstaşım. Canını sıkıyorum.
(bkz: frida kahlo)ya benzeyebileceğini düşündüğüm uuser.
ağda zamanı gelmiş olma olasılığı yüksek suser.
http://www.24hourmuseum.o...tent/images/2003_1649.JPG adresinden görülebilecek dilber. *
erkeklerle kızların, bıyıklarının ve sakallarının eşit olduğu ergenlik dönemlerini hatırlatan yazar.

dipnot: taktığı şapka şıklık ötesidir. doğru seçimdir, tebrikler.
dipnot 2: işallah nickleri karıştırmıyorumdur.*
uludağ sözlük yazarlarının kafayı takmış olduğu bağyanlar. * bir zirve sırasında içeri giren bir bıyıklı bağyan karşısında bütün yazarların bağyanın suratına ve bıyıklarına bakmak suretiyle çığlık çığlığa kaçışması muhtemeldir..
bıyıklarının * ve şapkasının kendisine pek bi yakıştığını ve asmaaltı'na giderken nicki hatırlayamadığım yazar arkadaşınla * yaptığın dedikoduyuda duydum bilesin uygun bi ücret karşılığı unutabilirim. *
sanem celik. evet bu hatun aliye dizisinde biyiklarini buracak kivamda uzatmisti bir keresinde. merice sulanacak simdi demistik biz de.
hulusi kentmeni kıskandiracak kadar gur bıyıklara malik kisilik.
9 aralık maksat muhabbet zirvesinde tanışma şerefine nail olduğum. güzel gülen insan. kaytan bıyıkları için birşey diyemem ama dilberliği ortada *.
ağzına meksika biberi süreceğim yazar.. yansın.. diLi aha koLum kadar büyük.. Laf yetiştirmekte üstüne yoktur.. fıt fıt fıt fıt.. "offf yeter Lan" diyesim geLdi ama yeni tanıştığımız için korkunç yüzümü göstermek istemedim.. ayrıcana pek bir merakLı.. ben mesaj yazarken mesajımı okumaya faLan çaLıştı.. özeL arkadaşım özeL.. aLLa aLLa.. özeL hayat diye bir şey bırakmadı bu yazarLar.. *
Muhabbetlerimiz süresince ilişkilerinden bahsetmeye pek de hevesli olmadığını anladığım kişi. Paranoyaya gerek yok.
hmm bi de kaşlarının da edi-büdüdeki büdü gibi olma sorunsalı var ki puff o zaman tadundan yenmez gari.
(bkz: güzel)
bizim arkadaşın annesi geldi aklıma...
doğuştan beri cımbız değmemiş...
Üçüncü nesil bezelerinden. (bkz: bunun da içiboş çıktı anacığım, bir tane daha yiyebilir miyim?)* * *
bıyıklarini badem ve findik yagi ile bakım yapan kisi.
hanzel ile gretel deki gretel ile benzeşen kişi.
1. yılın kutlu olsun yazarı.
birinci yılını kutladığım, nice senelere yazarı...
güncel Önemli Başlıklar