bugün

ünlü olmaya çok yakın bir rock müzik grubu.
tek başına itü sözlüğün bokunu çıkaran yazardır. güncel hayatta keşfettiği ilginç tespitlerini, hakaret içeren başlık altına uzun uzun yazar. aykırı yazar, görüşünü savunmak için kendine has alaycı üslubunu kullanır. akabinde onlarca yazar ayar vermek için başlığı sürekli üstte tutararak komik duruma düşerler. yine de en sevilen yazarlar arasındadır.
kendisiyle benzer tarzlarda yazdığımızdan sık sık benim de çakması ilan edildiğim bir itü sözlük yazarıdır. itü sözlük'te de öyle arada sırada mesajlaştığımız olmuştur kendisiyle, halim selim bir zattır, neyse.

kendisinin yazdığı tarz çok farklıdır. kendisi salt insanların tabularına karşı için yazmaz. kendisi karakterizasyonu çok sağlam oturtmuş bir yazardır. yazdıklarında tek "karakter" olduğunu görürsünüz. bende ve diğer arkadaşlarda görüldüğü gibi karakter kendi içerisinde çelişmez, ve şu an yaptığım gibi asla yazar, karakterin önüne geçmez.

ille "çakma" ilan etmek istiyorsanız, yazdıklarım açısından reşat çalışlar, bruker gibi isimlere daha yakın görüyorum kendimi; onların çakması ilan ediniz.
orada * tartışıldığı yetmiyormuş gibi bir de burada *tartışılan kişi/kimse. orada cevabı bulunamamıştı biz bulucağız inşallah.
(bkz: anlayamadım)
garip bir yazar. yazdığı özel mesajlarla beni yarmıştır. kenidini kültürlü göstermeye çabalıyor. felsefi konuşmak istiyor zannnımca.* *
bir mesajı 3 defa yazınca daha hızlı cevap alıcagını dusunen yazar.
eğlenen lakin aynı oranda eğlendiren.
neyzen tevfik yıllar önce söylemiş;

işgaldeki hali unutma
atatürke dil uzatma sebepsiz
sen anandan yine çıkardın amma
baban kimdi bilmezdin şerefsiz !!
çakma olağan şüpheli.
daha ilk okuldan beri öğretilen hiç bir olguya zerre değer vermemiş, bu ülkenin yetiştirdiği ne yazık ki cahil cühela kesiminden olan bir yazar. atatürk'e dil uzatmayı haz meselesi yapıp aklınca kendini öne çıkartmaya çalışanlardan sadece biri.
eğer bu sözlükte istiklal mahkemeleri yönetimi olsaydı şuan kellesi gitmişti.
atatürk'ü sevmeyenler neden ortaya mantıklı bir gerekçe koyamıyorlar diye sorduğumuzda 'bana değil, şuna sor' şeklinde aldığımız cevaptır.
nicki olağan şüpheliler filmini hatırlatan yazar.
itü'lülerin* yutacağı, ama uuser'lerin yutmayacağı türden yazılar yazan bir yazar.
liderlerden sadece atatürk'ün aforizması olmaması gibi bir başlık açmış, altına döşediği (!) uzun ama boş lakırdılar ile beni güldürmüş biridir. Biri.
tribün dergide yazan yazarlardan biri aynı kişimi bilemiyorum tabi.
(bkz: #3519268)
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
(#3519268) yarım yarım yaran adamdır yahu bu.
kendisine bir şarkı armağan etmek istiyorum:
(bkz: arabada beş evde on beş)

bu arada: seni hiç sevmedim süt oğlan.
atatürk'e saldırma amaçlı başlıklar açıp duran şahsiyet, durmadan yumurtlamaktadır.
su katilmamis atatürk düsmanidir. kendisini tebrik eder, efendilerine geri postalariz.
aforizma değerlendirmecisi yazar. gördük kendisinin yumurtladığı aforizmayı: "sevişirken birden fazla posta atmak haram"mış. ne edebi(!), ne ahlaki(!), ne büyük bir zeka ürünü(!) düşünce yarab! yok hani atatürk'e laf söyleyene bak derler adama!
dayanaksız sallamayı huy edinmiş şahıs.

(bkz: salla salla gül memeler çağlasın)
itü sözlük'te gördüğü toleransı uludağ sözlük'te görmeyeceğini umduğum kişi.
atama dinimee el attın.
populariteyi kaptın..
kusura bakma ama kayser sözer
nick altı entryler ve küfürler seni epeyce üzer.
uyak ve kafiye uymadı derim
ben böyle şiiri s.kerim..**
ortadoğu ve balkanların açık ara en iyi yazarı. çekemeyen acizler, gafiller ise, onun ne atatürk düşmanlığını, ne din düşmanlığını bırakırlar.