benimdir.hiç hoş bi görüntü değil. hatta kararında göbekli olması dahada çekicidir.
Hayatın gerçeklerinin farkinda olan kizdir. O kiza kurban olurunur.
Kesinlikle katılıyorum. Zayıf, kassız erkek vücudu daha iyidir. Bir de kılsız. Evet.
oldum olası tombul erkekleri daha çekici bulmuşumdur. Sempatik, tatlı, sevilesi..
ilk kez spor salonunda gerçek hayatta karşılaşmış olduğum, arnold schwarzenegger tarzı bir adama uzaylı gören köylü gibi bakmış çekici bulmak şöyle dursun, o da bir insan herhalde senin benim gibi demiştim. Değişik canlılar. yolda görsem korkarım.
bunu diyen kız kendisi göbekli, yağlı, selülitli spor yapmaya üşenen ya da yapmayan birisidir. açık ve net. bu zamana kadar spor yapıp fit olup da göbekli erkek isteyen kız görmedim.
salak mısın sen kızım denilesidir.

hayır ayva göbek olur, * kabul edersin de kaslı erkekleri itici bulmakta nedir.

kaslı erkek candır...

edit: bende bir anormalim arkadaş bir öyle bir böyle arasını bulamadım...
Boy 1.50 m kilo 100 kg kızıdır. Kendisine kaslı bir erkeğin sümük dahi atmayacağının farkındadır.
(bkz: böbrek)
Benim bizim gibi erkekleri beğenen kızdır. Oha yürümede son nokta. Resmen yavşadı hıms.
göbekli ama paralı erkekleri çekici bulan kızdır. muhtemelen yolludur. veriyordur.
Kesinlikle katılıyorum o kıza. Helal olsun
Kas da neymiş ıyy ilkel.
illa kaslı olmak için fitness salonlarında çalışmaya gerek yok. ki pek emek sarf etmemiş. hatta bu işlerle uğraşmamış ama vücudu kaslı olan insanlar da var. hatta vücut geliştirmeye mi gidiyorsun diye sorarlar. hayır dersin inanmazlar. aşırı kas itici olabilir ama kararında geniş omuz-göğüs iyidir. giydiğinizde yakışır. six-pack varsın olmasın.
Nerden geliyo bu özgüven
yürek mi yedi ne .
Muhtemelen güdülmesi kolay olan tiplerden hoşlanan kızların oluşturduğu grup..
kaslı erkeklerin kaale bile almayacağı beyandır.

biz de kızlar bizi beğenecek mi beğenmeyecek mi diye onca yoruluyor, kendimize bakıyorduk.

millet kışın hamburgerleri, cipsleri, biraları götürürken biz brokoli salatası, tavuk göğsü, ton balığı, kepekli makarna yedik.

millet bugün yok lodos var yok kar var derken biz hava mava dinlemeyip spor salonuna gittik.

millet cuma, cumartesi gecesi barlara takılıp biraları, rakıları fondiplerken biz kefirleri içip erkenden uyuduk.

millet parasını sigaraya, içkiye, iddiaya yatırırken biz sağlıklı gıdaya yatırdık.

şimdi bütün bunları göz önüne alın. sizce yaşantısında bunca değişikliğe giden, her türlü fedakarlıkta bulunan, uyuyup kalkmasına ve beslenmesine dikkat eden sağlıklı yaşam meraklısı, kaslı bir erkeğin bunca özveriyi karı kız için yapıyor olması mümkün müdür?
Gelsin yanıma dediğim kızdır. Farklı kasları tartışırız, kıkırdak da olabilir.

Fikrini beyan eden kızdır.
Karşındakini inandırsa da Kendini bu yalana asla inandıramayacaktır. Bre densiz! sen göbek ve karın kasını nasıl karşılaştırırsın!
yokluğun dibine vurmuş kızdır.
itici derken hangi iticilikten bahsettiğini anlamadan yorum yapmamak lazım.
Oğlancıdır.
Kaslı yakışıklı bir erkeğin ona bakmayacagı kadar çirkin olduğunu biliyordur.
istisna kızdır. istisnaların kaideyi bozmayacağına göre yok hükmünde bir kızdır.
natürel seven kızdır, Amerikan kası yerine türk kası seviyordur. şeker para göbeğe bayılıyordur.
sikicidir o, itici olsa duramazsın.
kendi beden kusurlarının farkında olan kızdır.