bugün

muhtemelen gösterişe önem vermeyen sade erkeklerden hoşlanan bir kızdır. belki de göbekli seviyordur. ya da kaslı erkekler her kızı tavlarım edasıyla gezdiği için ondan itici bulabilir.
kaslı erkekleri itici buluyordur *
Zevkler ve renkler tartışılmaz.
(bkz: seks yaparken sinirden kilitlenen feminist)
bir noktadan sonra ben de Scarlett Johansson'ı itici buluyorum. çünkü ona ulaşamayacağımı idrak ediyorum.
E ne diyelim aq beni bul yiğidim.
bence böyle bir kız yoktur.
istediği ya da hayal ettiği vücudu gerek boğazdan gerek genetiğinden dolayı ulaşamamasından mütevellit kendisine göre erkek beğenen kızdır.
işte cahillik böyle bir şey ulan kaslı erkeğin kas yapması için şu ekonomik şartlarda ne kadar para harcaması gerekiyor siz biliyor musunuz. Protein tozu olmuş 800 lira yani belli bir gelir seviyesi istiyor artık bu iş. Yani kalburüstü bir mesleği olması gerekiyor. Bu da gerizekalılıkla paralellik göstermeyen bir durum.
Dedi ve flörtünü cılız olduğu için terketti bile.
Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş
(not:bir kasa sahip değilim).
Yalanına baklava bandığımın kızdır.

Yalan. Kas görünce suyum geliyor demiyi hemen aptal maptal.

Yow he hee.
Kaslı erkek gerizekalı değildir. Bazı kaslı erkekler kendilerine çok güveniyor ve haddinden fazla işlere burnunu soktuğu için yetersiz kaldığı noktalarda cahillik yapıyor. Olay bundan ibaret.
Kaslı erkek geri zekalı erkektir. O yüzden hak verdiğim kızdır.

Hilmi sami'nin çok güzel bir sözü var, nerde kas yapmakla kafayı bozmuş bir erkek görürseniz orda bir aptal da görürsünüz.

Hilmi Sami diye biri yok ama olsaydı hak verirdim kendisine
Kaslı erkekler tarafından yüzüne bakılmamış olduğu içindir ya da o erkekleri bağlayabilecek bi özgüveni yoktur. Kimse inkar etmesin kadınların doğasında güçlü erkeklere bir zaaf var, bu statü ve para da olabilir, sosyal ortam da olabilir bu ayrı.
90 kilo 1,55 kızdır.
kaslı erkek görünce dibi düşecek olan kızdır.
kaslı olmayan bir erkek olarak yorumum ;

(bkz: yalan söylüyor)
Benim gibi hafif göbekli erkeklerden hoslaniyordur belki bilemezsiniz.
Meali,

-buna bakan, yazan cizen cok olur, elde tutmasi zor olur i ihh ugrasamam

Ya da

-bana bakmaz, baksa da baska niyetle bakar, olmaz elletmem ben oyle biri degilim(ama kimse gormeyecek bilmeyecekseee ooiyyshh islandim bile)dir.

Bu yalana basvuranlar sevilmeyi, ilgiyi hak etmediklerini kendileri de cok iyi bildikleri icin basvuruyoryar. Oncelikle Hak ettiklerini dusunecek mallari ariyorlar, sonra baskalari uygulamada ya dusuncede fantazileri suslemeye devam edecek.

Kasli masli hikaye, saglam karakterli guclu erkek karsisinda dagilmadan durabilecek kac tane kadin var ki. Herifi gorene kadar ekmegini yedikleri guzellikleri de ise yaramiyorsa hos geldin nur topu gibi ruh sagligi bozukluklari. Bunlar once kendini kabullenip sevmiyo ki birak kasliyi kassizi sevsin, itici bulmasin ceksin falan geciniz.
Olabilir. Herkesin zevki farklıdır, bunu kabul etmek gerekir. Kimisi kel-göbekli sever, kimisi geniş omuzlu-baklavalı. Ama şu gerçek unutulmamalıdır ki; hepsi hayattan bezdirir sevdiğini.
abartısı konusunda haklı olabilir fakat fitness, body ile kararınca uğraşan insan göze hoş gelecektir istediği kadar inkar etsin.
Hani zıt kutuplar birbirini çekiyordu.
Katılmadığım önerme.Abartıya çoğu kız karşı gördüğüm kadarıyla ama Normal kaslı erkekleri beğeniyorlar genellkle.Bu kız karşılık bulamamıştır öyle erkeklerin birinden herhal.*
Etrafında yüzbinlerce kaslı erkek olan kraliçe beyanı.