bugün

Belki de sadece özgüveni eksiktir. Her şeyi dış gorunuşe bağlamamak gerekiyor
Açık ve net doğrudur.
(bkz: Aşk sanmış)
çirkin değildir. özgüvensizdir.
Kesinlikle olmasa da büyük ihtimalle çirkindir. Zira yakışıklı bir erkeğin aşk acısı kısa sürer, çirkin adamsa acı çekmekten Mahmut Tuncere döner.
yerinde bir tespit.
tanrının güzel adaletine örnek.
aynen öyle karşılıksız aşk çekiyorum ve tipsizim.
yüzde seksen doğru olan önermedir.
Varlığımla anlamlandırdığım hede.
olması muhtemel olan durumdur, fiziksel özeliği düşük, ve asosyal bir kişilikse kendi kendini tatmin etmek zorundadır.
(bkz: platonik aşk)
ya da parasızdır.
kız, geleceğini garanti altına almak istiyordur.
yolacak zengin şişman bir kaz arıyordur.
ve çocuğun aşkının karın doyurmayacağını düşünüyordur.
kim bilir...
Durum her zaman böyle olmuyor işte. Bazen iki kisi de sever ama birisi daha cok sever. Iste bu zamanla aranin acilmasina sebep oluyor. En sonunda birisi sevgiyi birakiyor birisi ise ask acısı cekmeye basliyor. Alin size karsiliksiz ask. Serefsiz aşk.
çocukca bir düşüncedir.
hiç biriniz gerçekten birini sevmediniz öyle değil mi?
sevip ,değer verip , hayatınızın merkezi yaptıgınız insan tarafından ihanete uğramak nedir , bilmiyosunuzdur zaten böyle bişeyde yaşamayın . gerçekten seven adam unutamıyorsa öyle bir aşk acısı çeker ki , günlerce oturup düşünür hatta ağlar. en son çareyi beyaz sayfaları kapkara mürekkeple doldurmakta bulur.
et ve beden üstüne kurulan yalan aşklar mide bulandırır.gerçekten seven mantıklı ve mentaliteli insanlar değer verir , sahiplenir ve hiç bir zaman bırakmaz sevdiğini,o bırakılmış olsada. işte bir zamanlar karşılıklı olan ve sonra karşılıksız olarak süregelen aşkın acısı böyle çekilir.
bir de bunların karşılıksız çek verenleri var, onlar çok beter asıl. tck'da da suç olmaktan çıktı işin kötü yanı. paranızı alamıyorsunuz geri. pardon yanlış başlıktayım.
Bizzat şahit olduğum için yanlış önermedir, ihtimal olarak değerlendirilebilir ama "kesinlikle" denemez. Yakın arkadaşım olan şahıs (bu şahsı gören tüm bayan arkadaşlarım ne yakışıklı çocuk deyip benden hakkında bilgi toplamaya çalışır ve şu ana kadar bunu demeyen olmadı) sevdiği kızdan ayrıldı ayrılalı -yaklaşık 3 yıl oldu- hala bir başkasından değil hoşlanmak ısınamıyor bile. Garibim, o kız yüzünden nicelerini kendisinden mahrum bırakıyo.
yanlış önermedir.
belli ki yakın arkadaşı olan bir kızı seviyor ve söyleyemiyor. ben değil, bir arkadaş.
katılmadığım önermedir. yabancı dil bilen birisi, tipi olsun yada olmasın, yabancı bir hatunu götürebilir. türk kızının da nazını çekmez. yabancı dil her kapıyı açar paradan sonra.
Yanlış önermedir. para her kapıyı açar. doğrusu karşılıksız aşk acısı çeken erkek parasızdır.
aynaya baktım harbi doğru önerme.
adam haklı beyler.

(bkz: kendimden biliyorum)
aşkı bilemem ancak doğrudur. biz erkekler çirkiniz. güzel olan kadındır.
Cok guzel tespit.
(bkz: kate upton)
Kadınlar yakışıklı erkeklere güvenme isteği.