bugün

met üst olsaydı; "bunca yılın öküzüyüm bakarım, böyle uzun böyle hazin tren görmedim" derdi.
otobüste cafede falan sıkça karşılaşılan durumdur fakat karşı tarafla muhabbet kurulacak cesaret yada girişkenlik yoksa bakılmaması hatta görmezden gelinmesi daha uygun olan durumdur.
kedilerin yaşadığı süreçtir. sonra bir ağacın başında son bulur.
melül melül bakmak diye bir deyimin ortaya cıkmasıdır.
rahatsız eden süreçtir. birileri beni süzüp bana bakınca acayip geriliyorum
hiç tarzım olmayan tavlama stili.
Utancimdan hemen basimi cevirmemle son bulan surec.
Erkegin aklindan gecen :

"Güldü vallahi güldü, kesin verecek "

Kadinin aklindan gecen :

"Ay sunun tipine bak gerizekali burnunda da sumuk var.".
bir berber koltuğunda berberle bakışma süreci değildir. adama cinsel yaşantısını sorgulatır. kola dayamaktan bahsetmiyorum bile.
Gökselden gelsin efendim dinleyin.

https://www.google.com.tr...ei=A5UdVYK-O-XH8geTgoH4Dw bu şarkıdaki sözlere nail olursunuz.
sevilen kişiyle uzun uzun bakışma süreci oluyorsa çok güzel geçen süreçtir.
sevilmeyen kişiyle oluyorsa o sürecin ben avs...
Gerilirsin sevinirsin üzülürsün sonuçta bu duygu seli içerisinde eve nasıl geldiğini anlamazsın yoksa o otobüs yolculuğu bitmez hele istanbul da bakışmaktan sıkılabilirsiniz de öyle Bi trafik.
ben bana mi bakiyor diye bakiyorum bana baktigini anliyorum sonra niye bakiyor diye bakiyorum sonra bakmaya devam ediyor mu diye bakiyorum. karsi cinste ne oluyoruz diye bakiyor buyuk ihtimalle kafalar karisiyor, gozler etrafta bakmaya deger bir seyler ariyor, adimlarim hizlaniyor.
Başarılı bir şekilde devam ettiren ve sonuçlandıran herkesin yakışıklı, uzun boylu, kötü çocuk, fırlama, sporcu, müzisyen, dövmeci, motorcu bir erkek tipi olduğu süreç. Mesela benim gibi sürekli siktir edilen biri bakınca rahatsız olduklarını belli ettiklerinden, istediklerini seçip istemediklerini görmezden geldikleri gerçeğinden hareketle, uzun süredir kadınlarla göz teması ve iletişim kurmadım. ideal ve mükemmel erkekler çok hassas ve hislidir ama, kesişin onlarla. Bizi unutun, zaten çoğunuzun umurunda değiliz. Alıştık artık.
5 sn falandır. o değil de dün sarhoştum kıza gülerek bakıyordum kız birden kilitlendi bana sinirlendi tabii asdghjk.
ideal ve mükemmel, hassas, “ aaa ne kadar tatlı “ ların sonucunda göz doktoruna gittiği süreç. Birden fazla olunca tabi… adam hem hassas hem de meşgul… elleşmeyin, kıza dalmış.
O gözlerini kaçırana kadar.
Bazı fırsatçı köftelerin ideal erkeklerin sık sık maruz kaldığı gerçeğini sırf kızdırmak için alaya aldığı süreç. Dokunmayın ideal erkeklere, çok hassastır onlar, evet.
ben çok utanıyorum. üniversitede bir kıza yapmıştım utançtan öldüm 2 ay devamsızlık yaptım.
Sevgilinin bal küpü gözlerinde kaybolunca başa gelen..

"Dur ya !" deyip yanaklarına saldırmak suretiyle ellerle sevgilinin koca kafası sabitlenir ve Turgut uyar' ın sözünü ettiği mahmur bir gülüşle uzuuun uzuun seyredilir o gözler.