bugün

gavat denilir. normali kavattır.eşini teşhir etmeyi seven godoştur. sonrasında bunun adı medeniyet ve batılılaşma olur.
Moderndir.
itlik yapan erkektir.
Kemalizm etkisi hat safhada görülmektedir.bizim buralarda gavat olarak adlandırılır.
Hic karismayan birisi olarak ben. Benimle tanismadan once nasildiysa, ondan sonra da oyle olmali. Tutuculuk yaptiginiz her etkiye bir tepki olusur, farketmeseniz de.
Eşine "açık giyin"gibi telkinde bulunan var mıdır bilmiyorum. Varsa da o zaten genel geçer anlamda kullandığımız "eş" değildir. Ha eğer ki sorun bir kadının açık giyinmesiyse durum başka tabii. bkz: yobazus nemabeyinus
karısını başkasına gösterip onların, karısına bakarken söylediği laflardan tahrik olan p.çtir, ellam.
bazı orospu çocuklarına kapak olan erkektir. size ne lan adam isterse karısını zencilere siktirir, size ne olur ? burası özgür bir ülke.
Belki karisiyla sizi kiskandirmaya calisan erkektir.
evinde, kendi mahreminde talep etmesi durumunda hiç bir yafta almayacak erkektir. lakin; kamuya, topluma açık alanlarda bunu talep etmesi durumunda sözlük yazarları tarafından mezhebi gerekçe gösterilerek aforoz edilecek erkektir.
eşinin şık olmasını istiyordur belki de. Ama niye kıskanmıyor anlamadım.
apaçık bakın ben bu cillobu beceriyorum mesajı vermeye çalışan erkektir.

nasıl bir saçmalık lan bu !

apaçık yanacaksın deniliyor adamın sikinde değil. müstehak bunlara ateş.
bu iğrenç durumun adına özgürlük diyenler, kimse karışamaz özeli diyenler var, işte saçma sapan, masum gibi görünen cümlelerle savunanlar var ya işte onlara yazık diyorum.
ulan bu nasıl bir karakterdir, hiç mi nefis yok.
hadi onu da geçtim özelse git özel yerde yap ya da yaptır, neden topluma açık yerlerde özelini sergiliyorsun. bunun adı özgürlük de olamaz. çünkü özgürlük başka bir insanın özgürlüğüne mani olamaz. beni rahatsız ediyorsa ki bu durumun, benden çok seni rahatsız etmesi gerekir, sen bu karını teşhirciliğe zorlayamazsın.
sevmeyen erkektir.
Birde oyle tipler vardır ki dugun dernekte karisina resmen mini etek giydirir..Tam bir rezilliktir yani..
yavşaktır.
kadına türban taktıran yavşaktır.
kimse kadınını açık giydirmeye çalışmaz sadece açık giyiniyorsa ona karışmaz.
yobaz kafanızı buna yormayın.
gavat değil de nedir.
Mersinlidir..
mezhebi harran ovasıdır.
erkek degil, insan degil hatta ve hatta adam degildir !!!.
geniştir. ama bildiğin geniştir. getirin tokatlayacam onu.