bugün

protesto kaynaklı olabilir.

eş derseniz yapar diye tahmin ediyorum.
üzerine ceket atınca hamile kalan karının işidir kesin.

(bkz: lan karı) * *
sular kesikti gibi bir mazeret uydurabilir. bunun nedeni evli kadınların burnundan kıl aldırmaz tavrıdır. herşeye hazır bir cevapları vardır. *
çalışan karı(!)dır.

hep kadından beklemesene lan hırt. al eline tencereyi sen yap.
bu durum size yemek yapmayı öğretseymiş güzel olurmuş. bir de hergün ayrı bir yemek yapmak kadınlar için gerçekten sıkıcıdır. hem yıllarca aynı şeyi yapıp duruyosun hemde hep bir fark katmaya çalışıyorsun. kısacası yemesi zevkli, yapması külfetli...
kabız eden kadındır. benden uzak olsun cinsindendir.
kocanın senelerdir sulu yemek yememesinden daha iyi bir durumdur sanırım.
(bkz: kabız)
boşanma sebebidir.
(bkz: evinin kadını çocuklarının anası olacaksın)
(bkz: ıslıklı protesto)
karı dersen yapmaz tabi önüne köpek maması koysa yeridir..
kadına yapması söylenemiyorsa muhtemelen sebebi kadının da çalışmasıdır ki bu durumda bu kadar rahatsız olunuyorsa erkeğin sulu yemek yapması uygun düşer. zira o kadın da üç haftadır sulu yemek yemiyor. belki de kocasını deniyordur: ''ben yapmazsam sebebini sorar mı? 'yardım edeyim istersen hayatım', ya da 'bugün yemeği ben yapayım.' der mi?'' diye.
şikayet edileceğine sebebi düşünülürse ileriki günler açısında verimli sonuçlar alınabilir.
olayı sulandırma.
eğer kadın evde ise çalışmıyorsa yapmalıdır. eşide ona söylemelidir. faaaaaakaaaaaaaaaaat kadında çalışıyorsa, kaldır dötünü kendin yap canın istiyorsa sulu yemeğini...
(bkz: adam evli beyler)
"bandıra bandıra ye beni" mesajı olabilir. yemeğe banarsan, ona banmazsın diye korkuyordur.
(bkz: sensin karı)
(bkz: kabız olmak)
eşine yada birlikte olduğun kişiye karı denildiği takdirde yemek yapması hatta yanında durması bile mucize olacağından gayet normal olan durum.
üç haftadır ızgara-şiş-kebap yapıyordur.
kabız olmak yüksek mi yüksek ihtimaldir.
kadın olsa eşine çocuklarına bakar sulu yemek yapar. ama o karıdır bir boka yaramaz.
karı diyorsan yapmaz. kafayı çalıştır azıcık. kadınım diyeceksin.
erkeğin bunyesi kaldiramaz ve tip dilinde konstipasyon dedigimiz kabiliz sorunu cekerler. tuvaletini yaparkende nerden aldim lan bu kariyi geri versem yenisiyle degisirler mi diye dusunurler.
seni evde tuttuğuna şükret denilebilir.