bugün

lavman yaparak sorun ortadan kaldırılabilir.
boncuk boncuk terleme sebebi.
sinameki çayı içilerek anlık iyileşme sağlanabilecek durumdur. ayrıca piyasadaki "form" çaylarındada bol miktarda sinemaki bulunmaktadır.
(bkz: doğadan form)
(bkz: deren form)
(bkz: fitil)
Bu durumdaki insan butun gununu tuvalette gecirebilir ve bu tuvaletten ilginc nidalar duyulabilir.
olayın cereyan ettiği sırada keşke cır cır olsaydım dedittiren hadise
(bkz: pazu)
(bkz: sıçmayı ertelemek)
godot'yu beklemekten daha sıkıntılı durum.
bircok kadinin ortak sorunu. surekli kabiz dolasanlara en guzel tavsiye ise 15-20 dakika da olsa gunluk duzenli yuruyusler yapmak, lifli gidalar ve bol su tuketmek.. sabah kahvaltisinda 50 gr musli turu seyler yemek de barsaklarinizi duzene sokar.
bir şey üretememek, kısırlaşmak.*
insana sezaryenle aldırmayı düşündürür. vardı benim de böyle bir arkadaşım, "bu çocuğu doğuracağım, bana engel olamazsın" pardon "bu kakayı yapacağım bana engel olamazsın" dedi. yapamadı. sonra sezaryenle aldırdı mı bilmiyorum. belki şimdi kakası büyümüştür, torunları olmuştur.
'e napalım biz de hıncımızı işeyerek çıkarıcaz.' diyerek iyimser olunması gereken durumdur. malum 'hastanın yaşaması %90 onun moraline bağlı.' diye boşuna dememişler.
tıpça (bkz: konstipasyon)
bazen ne yapsanız çözüm olmaz, o vakit tutarsınız doktorun yolunu. doktorun müdahalesi esnasında çektiğiniz acıyı bir anda unutur ve doktora acırsınız garip bir şekilde. zavallı ne hayallerle tıp okudu kimbilir diye geçirirsiniz içinizden. e herkez estetik cerrah olacak değil diye alakasız bir düşünce daha kayıverir aklınızdan. o esnada doktorda işini bitirmiştir hemen hemen. sonrası derin bir rahatlama dır.
tuvalette şeytan çıkarma ayini gibi bir süreç yaşayacağınız göstergesidir.
tuvalet duzeninin bozuldugunda meydana gelen ikinma olayidir.. panige gerek yokdur, bir sekilde cikacaktir.
sistem stabilizasyonunun* bozulma hali.
başlayamamak, başlatamamak.
(bkz: sıçamamak)
ülkeyi terkederken sınır kapısında sorun çıkması.
kilo vermek için diyet yapmaya başladığınızda artık az yemek yediğiniz için bağırsakların düzeninin bozulması, yeni düzene alışıncaya kadar size sıkıntı çektirmesi.
sonucu hemoroidle sonuçlanır ve akabinde günlerce sert bi yere oturulamaz 8).
diyet yapmaya ba$ladiginizda karbonhidrat dozunu az tutup daha cok protein agirlikli beslenirseniz, pek de görülmeyen bi sorun olur. tabi bu uyguladiginiz diyet´e bagli.
insanı tuvaletteyken manda gibi bağırtan hadise.
güncel Önemli Başlıklar