bugün

arkadaşlarını sözlüğe davet etmesini istediğim yazar kardeşimizdir.
Açık eksi vermeyi öğrenmiş bir ergen. Olm bak git gece gece...
Liseye yeni kayıt olan yeni bir üye.
20 yaşında evlensem çocuğum olurdu amk.
Eğer gerçekten 2006 doğumlu biriyse sözlüğün büyükleri, bilindik isimleri size sesleniyorum lütfen şu çocukla konuşun, öğüt verin, güzel kardeşim ne işin var senin burda, çalışman gereken derslerin yok mu hem ne diye kendini ifşa ediyorsun yapma bak ilerde pişman olursun, burda binbir türlü insan var kimin ne olduğunu bilemezsin, en iyisi gel vazgeç bu sevdadan falan deyin. özellikle siz söyleyin dememin sebebi sizi daha çok dinleyeceğini düşündüğüm içindir. Yaşı küçük olduğu için sağlıklı karar alabildiğini düşünmüyorum zırt pırt fotoğraf atıyor. Konuşalım ki ilerde keşke demesin. Bu kadar yazdım, düşündüm umarım fake hesap değildir, neyse iyi akşamlar herkese.

Tanım: Bir yazar.

Edit: Fark eder çünkü instagramda hesabını gizli kullanabiliyorsun, sadece istediğin kişilerle etkileşim içindesin bu yüzden daha güvenli. Seni kimin takip edip etmeyeceğine, paylaştıklarını kimin göreceğine sen karar veriyorsun. Burada ise tamamiyle herkese açık, savunmasız bi haldesin.
Yav millet instagrama fotoğraf atıyor ben buraya atıyorum ne fark ederki?
Efendi ve kibar olan kardeşimizdir.
Selam olsun.
Sırf dilan dere fotosu görmek için sözlüğe yeni gelmiş heyecanlı ergen.
burda kızlar teklif etmiyor bilgin olsun. (bkz: swh)
Lütfen kardeşimize hakaret etmeyin. Saygılı olun.
Kendisi çok saygılı, efendi bir yazardır. Akıl ve ruh sağlığın için kaçmanı tavsiye ederim.
fazla genç olsa da yazar olmasının bir sorun teşkil etmediğini düşündüğüm ulu yazarı. gençlik dinamizmdir arkadaşlar. eğer ergen ergen takılmazsa- ki çok normal bir olay bu yaşlarında- sözlüğe kendi bakış açısıyla bir şeyler katabilir.

yarın öbür gün buradaki büyüklerinden öğrendiği şeyler ile vizyonunu geliştirebilir.

onun haricinde uluyan bilge abisi burada. pompasını, yotunu, hokosunu da anlatırız ne yapılır ne yapılmaz. ne olacak yani? size ne amına koyduklarım işinize bakın çoluk çocukla ilgilenmek yerine.
sanırım modlardan biri kendisini tımar etmiş. son entryleri bir hafta öncekinden çok daha normal. illa başınızda çoban olması gerekmiyor ama demek ki lazım.
yavaş yavaş öğreniyor abisi, daha küçük.

t: bir yazar.
2006 doğumlu yazar. keşke 2001 li olsaymış.
zall yapacağın işi sikim zall. çoluk çocuğu alma diyorum sana amk.
Köpekler istiyor diye atlar ölmez.

Kardeşimizin arkasındayız.
Realistik düşünme yapısına sahip olan popüler sözlük yazarı.
kötü bir yalancı.
görsel

bir bardak dolusu sperm içmekten keyif alan bir yazar. insaniyet namına yardımcı olalım.
itler istedi diye kurtlar ölmez.
Ortaokul aleminde adından sıkça söz ettiren reis sevdalısı başkan.
görsel
Adamın hammaddesidir.

Kudurun.
beni bulsun da bi okey oynayalım dediğim sözlükçü kardeşimiz.
(bkz: ahiret kardeşi)
Bizim eve kamera takmış ders çalışmamı izliyor. 15 yaşında çocuğa terbiyesiz diyebilecek kadar düşmüşsün daha ne olsun. Terbiyesiz sensin.