bugün

15 yaşında hayatın sillesini yemiş ergen bir kardeşinizim. Kıvanç TATLITUĞ'dan daha yakışıklı olduğum söylenir her zaman. çoğunlukla vatan haini yazarları kudurtur çileden çıkartırım.

Not: (Lise 1.sınıfım, daha matematiği beceremiyorsunuz.).
Güldüm aq piskipır. Evet. Teşekkürler.
Herkez yazmasindan anladim. iyi yazmalar ancak hemen karmasi eksi olmus belli ki trolluk yapiyor gibi, neyse. *
2006lı olsa yazım stilinden belli olurdu, fazla alıngan ve saldırgan oluyorlar.

ergeni ve harun'u 100 metreden tanırım. ımmfs kokusunu alırım kokusunu. bana soracaksınız, hep bana.
bu çocuk gerçekten 2006 lıysa lafınıza sözünüze dikkat edin. aklı karışır çocuğun burada yazık.
sözlüğün en düzgün entryler giren yazarıdır. bu çocuğu takibe almak lazım.
Liseli bi kardeşimiz. Büyük ihtimalle 2003 ya da 2004 model.
Kendisinde gençliğimi gördüğüm vatan evladı.

Adamlık yaş ile olmuyor işte.
görsel
Bende 2006 dan beri burada yazar zannediyordum meğerse doğum tarihiymiş. yani 14 yaşında bu çocuk. sözlük çoluk çocuk dolmuş desenize Peey. Bir yazar.
umarım kamışa su yürümüşdür.
Sözlüğün kralı.
2006 yılında doğmuş birisi nasıl kültürlü oluyor ?
(bkz: #43829675)

ayrıca (bkz: #43876337)
20 yaşında başlamış olsam bile bu kardeşimizin 13-14 yaşında başladığını değiştirmiyor.

o kadar bilgili ki mantarları, bitkiler sınıfına katarak bilimi alt üst etmiştir.*

bu arada yaşından dolayı küçümsemiyorum arkadaşımızı.
aykü problemleri çektiğiniz için hep alakasız noktalara değinmişsiniz ama asıl sorun bu yaştaki bir çocuğun böyle bir ortamda bulunmasına izin vermek.

mallar hemen doluşmuş el kadar çocuğa sikerimli sokarımlı laflar atıyorlar, o da aynı şekilde küfürler ediyor vs. bu mudur yani?

moderasyon sözlükte entry silmeyle uğraşacağına bi etrafa baksın, kimler yazıyor acaba burada?
Uludağ sözlük yaş sınırı 4'dür.
27+ bence bu gençlik hevesi olan yaşlıyı nerde görsem tanırım.
"benim sevmediğim oyunu başkası da sevmez" mantığında olan ergen* bir yazar.
(bkz: #43878334)
Ne alaka, ben fikrimi belirttim.
görsel
ya hayatımda bu kadar gerizekalı bir yazar ve buna bu kadar müsade eden bir moderasyon görmedim. aptal ergen gibi başlıklar açıp herkesi rahatsız ediyor, kural kaide yok ısrarla da çaylağa çekmiyorlar. sevimli mi olduğunu düşünüyor ne yapıyor acaba
Ablalarım abilerim, biliyorum sizde benim yaşlarıma gelip gençliğinizi yaşamak istiyorsunuz ama bu benim elimde değil kusura bakmayın.

Not:kıskanmayın lütfen.
Gün geçmiyor ki bir mal ergen daha sözlüğe gelmesin.
Ablalarım/abilerim hepinize merhaba, hayırlı günler.

(img:#2075326)
Yeni nesil gümbür gümbür geliyor.
Kardeşimizdir.