bugün

bir zamanlar böyle bir dizi vardı evet. şimdi çıksa ekrana bir yığın saçmalık, bulabiliriz. ama o zamanlara göre müthiş bir diziydi. çekim teknikleri, kalitesi düşüktü. her bölümde belki çok klasik ama izleyiciyi tam canevinden vuran entrikalar vardı. sanem çelik pek hoştu, o çıktı dizi saçmaladı ve bitirilmek zorunda kalındı.
ilginç bir şekilde kara hilal çağrışımı yaptıran yazar.
algıda seçicilik midir, dönmesini istediğimden midir bilinmez.
şeytan ve meleğin aynı karede bulunduğu dizidir.
sitede erkek mahlukat bırakmayan melek çeşidi.
bir dönemin aşk-ı memnusu.
sanem çelik in meşhur olduğu unutulmaz dizi.
90'lara damgası vurmuş halada vurmakta olan bir türk dizidir. başrolerinde sanem çelik-mustafa alabora bulunmaktadır; zeki ve hrıslı bir kadının aşkları ,ihtirasları,bazen yenilmasi bazen ise güçlü olarak kalması analatılamakdır. ilk başları çok güzeldi ancak sonradan başroldeki kadının gitmesiyle:hikaye bayalaşmıştır..http://www.izlesene.com/v...-melek-dizi-muzigi/182001
muhteşem bir jeneriğe sahip dizidir.
ayrıca içinde çok fazla entrika vardı. güzel diziydi vesselam.
türkiye de yapılmış en güzel dizilerden biriydi sonlarına doğru sıçmasına rağmen. ayrıca bu dizi kadar güzel müziği olan bir dizi hala yapılmadı.
küçükken * kara melek makyajı yapacağım diye annemin tüm makyaj malzemelerini çalmamı ve yüzümü tam anlamıyla boyamamın nedeni olan dizidir.
theme song'u tüm zamanların en başarılı jeneriklerindendir.

(bkz: sen mutluluk masalında kara bir melek)
ali cengiz oyunlarının gırla gittiği kara meleği sanem çelik'in oynadığı diziydi. ne entrika vardı o dizide aman allahım yürek çarpıntısıyla, kalp spazmlarıyla izlerdik o derece yani.
sadece müziği hatırda kalan eski dizi.
Vakti zamanında bayılarak izlediğim diziydi.

Geçenlerde netten bir iki bölümünü yeniden izledim. maksimum 45 dakika. Olaylar inanılmaz hızlı gelişiyor. Beni en çok şaşırtan bu oldu. 40 dakikadan 2 saate nasıl geldik ve hala izliyoruz?

Jenerik müziği ise dinlediğim en güzel şeylerden. 1 dakika 27 saniye yalnız, çok kısa.
sırf sanem çelik'in güzelliği için kendini izlettiren dizi. sanem çelik'in bugünkü hali veya özel yaşamı beni zerre kadar ilgilendirmiyor. breaking bad, dexter, prison break gibi dizilerin müdavimi olan ben, sadece sanem çelik için bugünlerde internetten bu diziyi izliyorum. ayrıca ben de bir doksanlar çocuğu olarak bu dizi ile büyüdüm.
97 yapımı efsane dizi. şu aralar yutuptan tekrar izlediğim dizi aynı zamanda.
şimdi ki dizilere oranla dizideki olaylar çabuk gelişiyor.
akşam haberlerden sonra yayınlanan, Çocukluğumuzun hatırası dizi.
Senaryosu Nuran Devres tarafından yazılan dizidir. 1997 ve 2000 yılları arasında Star TV'de yayınlanmış Türk dizi tarihine damga vurmuştur. Jenerik müziği başta olmak üzere bugün dizilerde oynayan bir çok oyuncu yan rol dahi olsa bu dizi'de yer almıştır.
çocukluğumuzun dizisi. yalnız şu vardı ki annelerden çok babalar bu diziye bayılırdı.
şarkısını bile hatırlıyorum. oynayan kadın nerde ki, başka oyuncuları o kadın çok sandım.. silindi gitti.
bu dizide murat adlı bir alkolik vardı . adam sürekli içiyordu hemen her sahnede.
ulan ne diziydi be. evet.
durup dururken arada bir aklıma gelir nahit karakteri
ve yaşadığı gayrimeşru ilişkinin meyvesi olan çocuğu, anne karnındayken susturuculu silahla yastığı kadının karnına bastırmak suretiyle öldürmesi.
baştan sonuna kadar izlediğim dizi. bi ara gece yarısı star tv'de eski bölümleri verilirdi 8-9 sene evvel yanlış hatırlamıyorsam
güncel Önemli Başlıklar