bence delik vardır. onun içinde de ayrı bir delik. bu şekilde devam eder.
Uterus.
milyarda bir dünya yakınında(veya evrenin bir noktasında) bir karadelik çıkma ihtimali var. O ihtimal gerçeklşirse öğrenecez : )
Deligin sonu hic iyiye gitmiyor. Amk
boyutlar arası geçiş tünelidir onlar.
kara deligin nasil olustugunu ve tam olarak ne oldugunu bilirsek; icinde de ne oldugunu veya ne ne olmadigini ögrenebiliriz.

ilgilenenler icin;

(bkz: Schwarzschild metriği)
(bkz: kerr metriği)
(bkz: Kerr-Newman metriği)
(bkz: Reissner-Nordström metriği)
12 parmak bağırsağı. Hangi kara delik?
dünyadan uzaklaşan türlü sesler, nefesler, çığlıklar, insanı ürpertecek türden birçok şey. belki de daha fazlası... (bu bir olgu değildir. kendi düşüncem.)
Suan bildigimiz kadariyla oyle yuksek aklimizin alamayacagi bir cekim gucu varki isigi bile kaybediyor yalniz solucan deligi ile karistirip zaman ve 4.boyut farkina girmemeligiz (gerci solucandeligi ile elde olansuan teoriolarak gorunuyor) zaman ilizyonunun yercekimiyle bir saglam bir bag kurulabilinirse durumlarin degismesi yeni teorilerle karsimixa cikabilir .
isviçreli bilim adamlarının yaptığı araştırmaya göre kara deliğin sırrının hala gün yüzüne çıkmaması milletimizin sabır kotasını gittikçe zorlamasına sebep oluyo.
Işınlanma var.
Bilimsel çalışmalarımın bana verdiği sonuçlar doğrultusunda bir karadelik e kapılan biri diğer bir tarafta bulunan karadelikten çıkabilir.
Bir başka sonucun bana verdiği yetkiye dayanarak söyleyebilirim ki karadelikler kendiliğinden olduğu kadar insan gücüylede bir noktada oluşturulabilir.

ilerki zamanlarda da karadelikten ilham alınarak ışınlanmayı bulmaları içten bile değil.
büyük ihtimalle farklı bir boyut fakat hiçbir açıklama getirilemiyor bilinen yollarla da getirilmesi olanaksız.
aslında kara delik yıldız patlamaları sonucu oluşuyor. onlar dönüyor dönüyor döndükçe kendi çekiminin içine giriyor ve bir yerde bütünleşik halde duruyor. sonra da o dönme işlemi bitiyor ve her şey duruyor. orada kadar gidemiyorlar çünkü çok güçlü bir çekim var ve yanaştığın anda seni içine çeker. aslında ne vardan daha ziyade etrafındaki demiri çeken mıknatıs gibi düşünebiliriz. demiri çekti diyelim orada ne olur? sabit olarak durur. hareket edemez. işte zaman için de bunu böyle düşünüyorlar ve zaman akışı olmadığı için orayı zamansızlık olarak görüyorlar. yani her şey duruyor orada ve hareketsizlik oluyor.
evrenin en çok merak edilen ve gizemli sorusudur. cevabı bulunduğunda bir çok şeyi öğreneceğiz. ama cevabı bulmak çok zor. çünkü;
kara delik dünya'ya 53 milyon ışık yılı uzaklıkta.
1 (bir) ışık yılı yaklaşık 10 milyon km.

53 milyon ışık yılı mesafesinin kaç km olduğunu siz hesap edin.
yani o kadar uzak bir yere hiç bir astronot gidemez. insansız uzay aracı bile gönderilemez o kadar uzağa. zaten sene 2019 olmuş, yakın fotosunu daha yeni çekmişler o kara deliğin. bence deliğin içinde başka hayatlar olabilir.
(bkz: cennet)
(bkz: cehennem)
baş ağrısı yapacak kadar çekim gücü var .
kütleçekimsel tekillik diyorlar.
ışık var, siz buradan salladığımı düşünüyorsunuz ama çok uzun bir mevzu bu y.y ve cons bilmeniz gerek sayfalarca burada anlatmaya gerek yok karadeliklerin sonraki evrelerini bile söylesem hadi ya diyecek tipler vardır.
evrenin foseptiği olabilir.
Miami plajı.
event horizon filminin son derece distopik bir bakış açısı ile yaklaştığı bir sorunsal.
adı üzerinde: delik var.
görsel
Kesin suriyeliler vardır. Ülkesi adına savaştan kaçan şerefsizler girecek bir delik arıyor zaten.
mevcut bilgilerle ulaşılamayan cevap.

ayrıca fazla kurcalanan bir delik.
başımıza bir iş gelmese bari.

fazla iddialı bir fikir olmasa da benim fikrimce bu deliğe girince sonu tekrar bulunduğumuz yere çıkar gibime geliyor.
araştırmalarım bana karadeliklerin beyazdelik çıkışları olduğunu gösteriyor ancak bu beyazdeliklerden çıkan maddeler bizim evren dediğimiz yerden farklı bir yere geçit açmış oluyor. böylece buna farklı bir boyut diyebiliyorum.