bugün

entry'ler (268)

türkiye yi sevmek için tek bir neden

Adında Türk kelimesinin geçmesinden başka bir neden göremiyorum.Evet bizler bile soğuduk.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

"iki damla yaştan gayrı nem kaldı?"

patlak bayanla evlenilir mi

Hayır.En hafif tabiriyle midesizliktir.eksileyebilirsiniz.

yazarların sinir olduğu durumlar

istenilen saatte uyanamamak.Kafama sıkacağım bir gün bu yüzden.Bütün planları alt üst eder.Günü mahveder.

game of thrones en iyi karakter

En başından beri büyük deha,akılcı reyis,iyi kalpli soğan şövalyesi davos seaworth'tür.

çavuşu tokatlarken albayın gelmesi

Çavuşun kalkışma girişimine direnmesi sonucu gelişen eylem.Yetmemiş albay da gelmiş.Şu an albayla tokatlayan şahıs cuntacılıktan içeride arkadaşlar.Çavuş kalkışmadığı için serbest bırakılmış.

mide bulandıran kız isimleri

Merve.Büşra.
Sonu "Su"ile biten kız isimleri.

feminist düşmanlarının cahilliği

Feministlerin cahilliğiyle yarışan cahillik.Versus yapsan kıyamete kadar yenişmezler.Vallahi bıktık cahilliklerinden.

tecavüzcülere ilaçla hadım yasası

Yetmez ama evet yasası.kesinlikle idam edilmeliler.

lontano

Eski kitaplarındaki tadı alamadığım grangé kitabı.yoksa benim mi tadım yok?o da olabilir tabi.

benim başörtülü bacılarıma kelepçe takmışlar

"Öyle puslu ki hava; şeytan bile Müslüman mintanı giyiyor." diyen Karabekîr paşa'yı hatırlara getiren söz.

kapatılan vakıf üniversitelerinin öğrencileri

Su veren itfayenin hortumunu sevsinler.

hoca efendi denince akla gelen kişi

Kurşet Hoca.

kara deliğin içinde ne var

Uterus.

15 temmuz darbesi gerçekleşseydi olacaklar

Fetullah gülenin sünnilerin Humeyni'si olmasi.

halk özel harekat

Çomar diye aşığılanan insanların tank tokatlayacak cesaretini görenleri kıskançlıklara gark eden kitledir.
Saygı duymayı öğrenmeliyiz kanımca.Kimseden bir şey eksilmiyor böyle davranınca emin olun.

hangi tarafa geçmeliyiz amerika mı rusya mı

Hiç bir tarafa geçmemeliyiz.Uluslararası siyasette ortacılık iyidir.Bitaraf olan her zaman bertaraf olmaz.Güç savaşlarında tarafsız kalıp şaha kalkan pek çok ülkenin örneğiyle doludur tarih.Önemli olan fırsatı değerlendirmek.

ayıdan post rustan dost olmaz

Katıldığım atasözüdür.Birkaç dekat öncesine kadar boğazları isteyen bir milletten bahsediyoruz.
Ruslar bu ülkenin tarihsel düşmanıdır.Rusla iş birliği şeytanla iş birliğidir.
Amerika belki güçlü bir Türkiye istemez,ama Rusya bir Türkiye istemez.

vatan hainleri mezarlığı

Ayıp bir tutuma konu olan mezarlıktır.Türk ahlâkıyla örtüşmez.Bu vatanın bağrında nice vatan hainleri gömülü,gidip su döküp çiçek ekmediginiz kaldı bir tek.Toplumu kutuplaştırmaktan başka bir anlam ifade etmiyor bence.islâm hukukuyla ne kadar orantılı bir tutum onu da bilemiyorum.Ceza vermek istiyorsanız,yaşayan cuntacılara sert cezalar verin,ölülere değil.Biz de kalkıp alkışlayalım.

rusya nın polonya yı işgal etmesi

Olursa Rusya kendi pimini çeker dediğim işgal niyetidir.Adamlar bunun farkındadır herhalde.Batının sikik abhazya,osetya veya kendisi için pek bir anlamı olmayan suriye konusundaki gibi bir tutum takınacagını düşünecek kadar cahil cesaretleri varsa bilemem tabi.