bugün

kanal d nin şu an tekrarlarını verdiği, polisiye belgeseli.
Bitmesine çok üzüldüğüm dizi. Lan o kadar iyiyken ne oldu da kaldırdınız? Bi sezon finaline girdi çıkamadı sonra yine başladı sonra bitti. Nerede iyi dizi var o kaldırılır zaten.
sevenler için:

kanal d'de gece 1:30'da başlayıp 2 bölüm peş peşe verilen dizidir.
Şu anda kanal d'de eski bir bolumu başlamış polisiye/gerilim turu belgeselimsi dizi.
bazı insanlara "temiz cinayet" taktikleri verdiğini düşündüğüm ve kaldırılmasını umduğum dizi.

Evet mesela ben izlerken ister istemez "demek ki şöyle şöyle yapmican adam öldürürken" diye düşünmeye başlıyorum.

Ben boyle düşünüyorsam da böyle düşünen binlerce kişi ve bunların arasında yüzlerce psikopat vardır mutlaka.

"mükemmel cinayet"i kendi elleriyle yaratıyorlar haberler ve diziler.
kaliteli ve güzel bir programdı televizyonda gece yarısı oynuyor bazen.
benim için bir efsane dizidir. eğer bu dizi yabancıların dizisi olsa bizim mallarımız günlerce yeni bölüm beklerdi. emin olun alışılmışın dışında bu tür diziler tv de tutulmalı. absürd komedi leyla ile mecnun genel kültür de veren farklı bir yapım olan kanıt vs vs. biz alışmışız atv fox tv dizilerine aşk entrika falan filan. ya da iğrenç komedi dizilerine sitcom lara falan.
enterasan bir diziydi. engin hocamızla şehir tiyatrolarında konuşurken dizi çekimlerinde de aynı gizemi hissettiğini söylemişti.
yine gece gece aklıma gelen ve çok beğenerek izlediğim, kanal d'nin reyting alamadığı için yayından kaldırdığı (!) polisiye dizidir. türkiye standartlarında bir arka sokaklar daha efektif olduğu ve reyting aldığı için diziyi en heyecanlı yerde bitirmişlerdir. kaçırılan doktor ece'ye ne oldu. orhan komiseri bağlamışlardı. selim yardıma gidecekti. hep bunlar sonuçsuz kaldı. bir de dizinin en güzel yanlarından biri de sevgili sevil atasoy'un açıklamalarıydı. insan dinleyince her konuda bilgileniyordu. eh tüm bunlar bir araya gelince ülkemiz bu kaliteli yayını kaldıramadı ve kanıt dizisi bize veda etti. ama yeri dolmayacak bunu biliyoruz.
tamamen polisiye eğitim niteliğinde bir dizidir.
neden ne için yayından kaldırıldı bilmiyorum ama anlatan kısa saçlı kadın * bu konuda uzman ve büyük ihtimalle olay ögrüsünü kendisi hazırlıyordu. yayın saati geçliğinden olsa gerek bitmiş yapım yazık olmuş.
heralde kusursuz cinayet yoktur demelerine rağmen ince tüyoları verdiklerinden yayından kaldırıldı. çünkü türkiye'de böyle polis arka sokaklardaki gibi adli tıp falan varsa hayrına bir gösterin.
türk televizyonlarındaki en kaliteli dizilerden biriydi. reyting kurbanı olmuştur. özlenendir tekrar çekimlere başlansa kendine has izleyici kitlesi tarafından izlenecek dizidir.
5 dklık bı surelık ızleyıs sonrası bıle bı hafta rahat uyuyamamama sebep olan program .
bu gece erken başlayan.

an itibari ile başladı..
çok ama çok sağlam dizi. bunu abd de yayınlasalardı american horror story walking dead alan hikaye olurdu.
Tüm bölümlerini download edip iki kere izlediğim Türk yapımı olmasına rağmen mükemmel olan dizidir.
geç saatte yayınlandığı için harcanan dizi.
Annemin sen adli tıpta oku demesine, yazılarında küfür etme adamlar her yeri buluyor bak dikkat et demesine sebebiyet veren dizidir ahanda ilk bölümü izlemeye karar verdim.
Yeni bölümleri çekilmeyen ama tv2 nin eski bölümlerini oynatan harika bir dizidir.
Yeni bölümleri çevrilmemesi ile türklerin dizilerden anlamadığının resmidir.
bu gece tv2 deki eski bölümü cidden iyiydi. neredeyse kusursuza yakın bir cinayetti.

bahsettiğim bölüm: melis adında bir kızın boş inşaatta çığlık maskeli kostümle ölü bulunması.
100 bölümünüde defalarca izlediğim dizi.. Arka Sokaklar gibi aptal bi dizi yıllarca devam ederken böyle kaliteli bir dizi nasıl oluyorda bir anda bitiriliyor hala anlayamıyorum.
tv2 de sadece ilk 10 bölümü gösterilen dizi. sebeb-i hikmeti nedir anlayamadım.
süper dizi. Artık profesyonel katilim, teşekkürler.
izledikten sonra kriminolog, komiser falan olmak isteyenler el kaldırsın (ben)
Tekrarlarını bile heyecanla izliyorum.. Güzel bir seri idi..
güncel Önemli Başlıklar