bugün

kamyon kullanan şoförlere verilen tavsiyelerdir.**
Kaygan yollara zincirsiz girmeyin. Ziraa kaysanızda bişey olmaz çünkü 3. Ayak devreye girer. Kamyon şoförü bir nevi beyaz zencidir.
sizi sollarken üzerimize doğru kaymayın, sonra sağınızdan geçince kulaklarımız çınlıyor.
Bir kere o ayak kamyonun icine girecek.
uzunları yakmaktan vazgeçin artık, atlet işini de bırakın, işediğiniz şişeleri de otoyol kenarlarına fırlatmayın.
Sakal bıyık bırakmayın.
bisikletlilere dokundurmayın.
Boş tavsiyelerdir bunlar zannımca. Nereden okusun bunları çilekeş şoförler.

Edit: Çilekeş Şoför terimini de Ankara giderken bir kamyoncu tesisinin ambleminde gördüm.
bisikletlileri yol kenarına sıkıştırmayın!

elimden geldiğince yolun sağından sürüyorum ama yine yayla gibi yolda birkaç santim yanımdan geçmeyi başarabiliyor bazı karaktersiz şoförler.
o üst rafa koyduğunuz kolaları unutunca pekmeze dönüyo. Eskisi gibi olmadığının farkına varın artık. Mecburen sizinle gelen yeğenlerinizede ikram edip zorla içirmeyin. Mide fesadına yol açıyo. Ah amca ah. Hala gözümden gitmez o denizli-düzce yolculuğu.
o siktimin müşteri numarası banka hesap numarası değil bunu öğrenin artık ve müşteri numarası vermekten vazgeçin.
yavaş olduğunuzu kabul edin ve arkanızdaki şahsi otomobile sollama için yol verin. çekilmiyor.
en önemlisi uykunuz geldiği anda kamyonu çekin bir kenara yatın uyuyun sabaha
kadar. eğer acil seniz 1 saat uyusanız bile tekrar yola koyulduğunuz anda daha dinç ve, rahat gideceksiniz.
güncel Önemli Başlıklar