bugün

herhangi bir konuda bilgi almak için 444 0 562'yi aradığınızda telefonda en az 6 dakika bekletildiğiniz firma. böyle hizmet mi olur lan?
ankara seferlerinden pek şikayetçi olanı görülmemiştir fakat tv'lerine bi ayar getirmesi şarttır.
bu sıcak yaz gününde klimasız otobüste pişirmiştir yolcuları. -gözden kaçırılmamalı böyle arızalar.- aşırı tepki sonrası gebze'de sanayiye girip 1 saatlik uğraştan sonra halledilmiştir sorun. 3,30 saatlik istanbul-bursa yolculuğu +5 saat sürmüştür.
hizmete göre fiyatların uygun olduğu firma. istanbuldan ankaraya yol kartla 42 liraya gider. metro turizm ki hakkındaki şikayetler malum, 45 liraya gidiyor.
Bugün 17:30 aracının Mintex'e iki buçuk saat rötarlı gelmesi münasebetiyle K.O.Ç'la ilgili dimağ zorlayan şakalar türetmemi sağlayan otobüs firması.
bir anadolu veya pamukkale değildir.
sol framede görünce kirayı istemeye geldi sandım, ev sahibimin adı amk.

Bir otobüs firması kurucusu.
türkiye'nin en büyük otobüs firmasıdır.

ancak artan rekabetle birlikte bu ünvanı tehlike altındadır. her al elden gidebilir. aman dikkat. *
ununu kesinlikle haketmeyen firma, klasik seyahat problemlerini anlatarak laf uzatmaya gerek yok. Ama yolculukta wifi kullanmak icin sik gibi calisan sitelerinde referans numarasi kasmak ve usb veya priz gibi herhangi bi enerji kaynagi bulunmamasi rezalet. Cayiragasinda bile priz var lan.
Dün saat 11:00 otobüsüyle Çanakkale-istanbul seferine iştirak ettim. (Rahat Hat 2+1 Man Fortuna Mega, 16 RH 927 plaka)

Hayatımda ilk defa Kamil Koç kullandım ve bugüne kadar Metro,Kent,ipek,Truva,inci,Süha,Iğdırlı Turizm ile seyahat etmiş biri olarak Kamil Koç gerçekten profesyonelliğini kanıtladı. Muavinin titizliği, bizlere yaklaşımı, pozitif enerjisi, inceliği, şoförün otobüsü bozuk yollara rağmen oldukça iyi kullanması, otobüsün yaşça çoğu sözümona "lüks" otobüslerden yaşlı olmasına rağmen üstelik, gayet mükemmeldi. Mola giriş çıkışlarında-otogar giriş çıkışlarında yapılan anonslar, yol bitti ortaklık öldü tarzından çok uzak, otobüsten indikten sonra bile yolcuya yardımsever yaklaşan otogar ekibi, yolda belediye otobüsü gibi dur kalk yapmamaları vs. vs.

Araç Çanakkale feribota bindi, Gelibolu taraflarındaki otogarda durdu ve Tekirdağ'a kadar hiç durmadı, ordan da direk istanbul'a geldi. Belediye otobüsü gibi ordan burdan yolcu indirip bindirmemesi gerçekten çok iyi oldu.

Eğer bu mesajı firma yetkilileri okuyorsa; bu seferdeki ekibi kesinlikle tebrik etmek gerek.

Yakın zamanda bir Ankara yolcuğum olacak ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki ilk tercihim kesinlikle;

Kamil Koç.
istanbul'da sehir ici servisinin bes para etmedigi otobus firmasi. otobusu cok rahatti falan ama o servis bitirdi gozumde. atasehir'den pendik'e 2,5 saatte getirilir mi el insaf be. 1 saat te servis bekledik tabi.
muavini gördüğümde aman tanrım yine mi toplantı diye bir an gel gitlere girdiğim bunalım derecesinde ciddi firma..
rahat hatları gerçekten çok rahat olan otobüs firması.
Antalya/ Manavgat' tan Eskişehir' e abartısız 10 saatte gelen ultra yavaş, rötar denilince aklıma ilk gelen otobüs firmasıdır. Bir değil iki kere aynı yavaşlığı göstermiştir. Her otogara girer. bir ismail ayaz değildir.
bütün çalışanlarının yakasında yazılı olan kamil yazıysıyla,sevgili dostumun bütün çalışanların adının kamil olduğunu düşünmesine sebep olan firma.
rahat, konforlu, kaliteli hizmet veren otobüs firması.

Not: kamil koç otobüsünün wifisinden bağlanıyorum.
tecrübeli şoför abilerin çalıştığı marka.
bu otobüs firmasının bugün bindiğim istanbul-eskişehir seferindeki kablosuz interneti okadar yavaştı ki bana 56K modemle internete bağlandığım günleri hatırlattı resmen.
sadece fakirlerin tercih ettiği bi firma. evet.
an itibarıyla rahat olarak adlandırdığı temsa otobüsünü bolu dağına 70 km kala bir dağın tepesinde sağa çektik.

yolculardan birinin tuvaleti gelmiş. otobüsün hemen bitişiğinde cocuk cağız işemektedir.

klima berbat,host saatlerdir uyuyor,şöför desen 80 den yukarı çıktığına hic sanmıyorum 12 den beri yoldayiz ve daha istanbula 320 km var.

Edit; Konya'dan 12.30da yola çıktık.

Edit 2 ; cocuğun tuvaleti yine geldi Bolu tünelini çıktıktan 20 km sonra. Muavinle tartışıyorlar otobüsün kenarda durdurulması icin.

Edit 3; otobüs yolun kenarında durdu,cocuk yine isiyor bildiginiz. iyiki rahat hatla gidiyorum. Normal hatlarda sağa çekip demek sıçıyorlar konusunu akıllara getirmekteyim.
görsel
Kendisine ait iki otobusun park ederken birbirine vurdugu firma. ha olur tabi boyle seyler de adi cikmaya gorsun.
küçüklükde rahmi koç'un akrabası zannetedilen kişi. düşünün ne kadar çok parası var, bir sürü de otobüsü var.
rahat otobüslerindeki dokunmatik ekranlarda her türlü film ve müziğin yer aldığı otobüs firması. lig tv bile var lan. 4n teknolojisini de bazı hatlarda uygulamaya koymuşlar.

görsel
deiğer otobüs firmalarına göre 1 adım önde olan firma.
güncel Önemli Başlıklar