bugün

ikisinide çeken biri olarak, en kötüsü diş ağrısıdır. öyle bir anda bastırır ki mahfolursunuz, kıvranırsınız. kalp ağrısı sızlatır, ama diş ağrısı resmen anırtır. her boku yedirtir, dişim ağrıyo dediğinde öyle şeyleri ağzınıza dişinize sokarsınızki hayal bile edemezsiniz... bugün biri zeytin koy dişine dedi, düşün yani alakaya bak...
açık ara diş ağrısı.
diş ağrısı siker.
ne o ne öteki.yarın kira ödemesi olup da bu gece bu ödemeyi yapmak için ne parası ne de bu parayı nerden bulacağına dair fikri olmayan insanın karın ağrısı bu iki ağrıyı da döver.
diş ağrısı birinciliğe koşar.

o ağrıyla hiçbir şeyi düşünemez insan.

tavsiye: ağrıyan dişinin üstüne karanfil koy. iyi gelicek.

edit: netten biraz bişeyler baktım. dene bakalım.

Tere, roka , maydanoz ağzınızda çiğneyin.
kalp ağrısının doktoru sensindir, diş ağrısı için ise mutlaka bir doktora gitmek gerekir.
"diş ağrısı" çünkü dişin kalbi yok, acıması da...
diş ğrısı öldürmez süründürür. kalp ağrısı her ihtimale açıktır, süründürür de öldürür de. "ebilir" kullanılanilir.
ikisi de katlanılamaz hale gelebilecek ağrı türleridir ama diş ağrısı kalp ağrısına fark atacak şekilde pistir.
diş ağrısı için ertesi gün doktora gidersin; dolgu yaptırır, kanal döşetir, köprü inşa ettirir, çektirir, kaplatır vs bir şekilde iyileşirsin.

kalp ağrısı için anca siktirir gidersin.

diş ağrısı belki bir günlük çile, kalp ağrısı ömürlük işkence.
kalp ağrısından kasıt fizyolojik kalp ağrısıysa fark şudur: kalp ağrısı büyük ihtimalle ölümcüldür, diş ağrısı sürüncüldür.
birinin yolu dişçiye çıkar, rahatlarsın sonra.. diğeri ise ancak doğru insanı bulunca, kendine değer verdikçe sonlanabilecek bir acıdır.
sonuç itibariyle her ikisi de sürünmek isteyeni süründürür.
biri sevgilinin omzuna yaslanarak bi nebze hafifletilebilir diğeri zaten diş ağrıdığında o sevgilinın omzu ARTIK o kadar yakında olmadığı için çekilendir.
burun farkıyla fotoya giren iki ağrı. birisi bir adım önde ama hangisi çözemedim.
diş ağrısını hayatımda ilk defa geçen senenin sonunda yaşadım o nasıl bir ağrıdır arkadaş he kalp ağrısı mı dersen ben gene diş ağrısı derim.
ikisi de berbattır.

şu anda sebepsiz, çürüksüz diş ağrısı çeken biri olarak diyebilirim ki, diş ağrısı ağrılar kategorisinde başı çeker. dünyam karardı günlerdir.

grip, soğuk algınlığı, yağmurlu hava ve bilumum sebepler diş ağrısına neden oluyor bende. çözemediğim bir durum içindeyim.
kalp ağrısı bir ihtimal uyuyunca geçer, diş ağrısı uyutmaz.
karanfil koy.rakı bas.ağrı kesici al.ya da açık bir yer bulursan hemen git kanal tedavisi yaptır.
dişi söküp atarsın ağrı kalmaz ama kalbi söküp atamazsın .
şu an yaşadığım durumdur. diş inceden kalp derinden seyretmekte.
Kalp ağrısı daha ciddi ve önemlidir fakat daha çok acıtan ağrı diş ağrısıdır o dişi söküp atmak istersin fakat kalp ağrısında böyle birşey mümkün değildir.
kalp ağrısından kasıt aşk acısı vs ise diş ağrısı yanında esamesi okunmaz.
ikisi de bir bobrek agrisi etmez.
Diş ağrısının alacağı versustur.
Diş agrisi dogum sancisi gibidir . Ama kalp agrisi daha ciddi birseydir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar