bugün

hem kaliteli hem de çok entry giriyorsa takdir edilesi yazardır
bilgi ve geyik terazisini iyi ayarlamıs yazardır,güldürür ve ögretir.
Kişisel ilişkilerinden çok yazdıklarıyla beğeni kazanan yazardır.
Çünkü herşeyden öte yazar olmak ilk aşamada yazılanların değerlendrilmesine bağlıdır.kişisel ilişkiler bu konuda ikinci sırada yer alır.
Sözlükt kaliteli yazar kavramı çoğunlula yazarların "kankilik" derecesine göre değerlendirildiğinden "kalite" kavramı yerlerde paspas olmuştur.Bu bakımdan sözlüğün reel kalitesi düşük oysa hayali kalitesi yüksektir.
Bir bakıma kendimizi kandırıyoruz.
azalan yazardır.
(bkz: kaliteli yazar)
gereksiz sözcüklerden ve söylemlerden kaçınan yazardır. anlatımında akışkan bir sadelik vardır. girdiği entry'ler defalarca okunsa bile usanılmaz yapıdadır.
sony laptop dan entry giren yazarlardır.
(bkz: hem yumuşak hem hesaplı)
kalitenin standartlarını belirleyenler yüzünden kendimi içine sokmaya layık bulamadığım kategori.
(bkz: simdi isim verip de efendim)
(bkz: rocco siffredi)
iso 9001'ini göstermeden inanmayacağım yazar.
hiç olmamış yazar da diyebiliriz de aslında. ayrıca (bkz: nereye baksan bulamazsın)

edit: varmış lan.
hem açıkgöz hem tasarruflu yazarlar.ayrıca (bkz: isim ver bana isim)
büyük ihtimalle değeri pek de bilinmeyen yazardır.
çoğu zaman benimdir, ara sıra kendimi tanıyamadığım doğrudur.
kaliteli entry kaliteli yere girilir.
size meme ve göt yeterli, fazlasını aklınız almayacağı için kendimi yormak istemiyorum diyen yazardır.
Yok abi burda yok.felsefi ya da bilimsel entry arıyorum yok. Bakın entrylere bilmem hamileler, bilmem sex,onun boku bunun ski yeter ya.
arkadaş sakın ama sakın böyle bir yola girmeyin, ben zamanında yaptım. ne oldu troller saçma sapan başlıklar açarken bir tane rezaleti sözlüğe taşıdığım için 120 gün çaylaklık cezası aldım, artık saçma sapan başlıklar açıyorum.

aklıma gelen saçmalıkları burada başlık açarak paylaşıyorum, kısacası trollük yapıyorum ama çoğu zaman uğramıyorum buraya, eski yuvama ekşiye geri dönüş yaptım.

şimdi eksileyenler olacak evet arkadaşlar haklısınız ama ben elimden geleni yaptım, 600 e yakın bilgi dolu entry girdim, hiç trol olmadım ama ne oldu 120 gün çaylaklık yedim, sizde bana hak verin.
bu sözlük sadece zall'ın para kazanması için var, ekşiye rakip olması ya da ona yaklaşabilmesi ne zall'ın ne de moderasyonun umrunda değil çünkü zaten iyi paralar kazanıyorlar.
fazla kasmaya gerek yok.

bir de arkadaşlar size tavsiyem cesaretli olun zall gibi bir salatalık bile para kazanabiliyorsa işinizi kurun siz çok rahat kazanırsınız.

bu arada bu hesabım trol hesabı diğer hesap pasifte bir daha o hesaptan yazmayacağım.
adam felsefi entry arıyorum bulamıyorum diyor.

nerde arıyorsun. kasaba girip elma aramak gibi bişey.
Eskiden öyle yapıyordum. Şimdi siktir ettim.
Kaliteli olmak için uğraşarak kaliteli entry üretmek ne derece mumkundur tartışılır.

Sadece tanım yapmak bile bir yerden sonra kalite demektir. Bilgi içermesi şart değil ama ufuk açan bir şeyler olması da hoş olur.