bugün

selülitlerine ve 100 kiloluk ağırlığına rağmen bir beden küçük tayt giyen 60'lık boğum boğum teyzelerden daha çekilebilir kızdır.
- kız meltem. sana pantolon çok yagışii biliyomusoen
+ yok canım ya. kalın bacaklarım var benim mini giyemem.
- ne alaka şekerim. ne roberto carlos baldırlılar gördüm, üstünde minisi vardı.
+ ciddi misin.
- evet, sen yine de pantolondan vazgeçme ama, çarpıhbacaksın zira.
"kalın kafasına rağmen halen sözlükte başlık sıçan, entri kusan yazar"lardan bir kez daha tiksinmemizi sağlayan, bu güruhu tekrar görmemize yardımcı olan kızdır.

(bkz: alternatif başlık önerileri)
millete baba olmuş kızdır. size nedir. begenmeyen kucuk oğluna almazdır. sonra begenmeyen bakmazdır. beyinsiz oldugu halde kızları eleştiren erkekten bin kat iyidir.
ne yaptığı kimseyi zerre kadar ilgilendirmeyen kızlardır. Özgür iradesi ile kendine bir giyim şekli seçmiştir. ister yakışır, ister yakışmaz bu onun kişisel tercihidir. Başkalarına b.k yemek düşer.
poposu büyük olup da üstüne popoyu kapatmayacak bir hırka giyip, altına da mini etek giyen kızdan daha az göze batacağı kesindir. varsın bacakları kalın olsun, çırpı gibi dolaşacağına, elini atınca kemiğe değmessiniz. unutmamalıyız ki beyonce'un da, naomi campbell'ın da bacakları kalındır. ayrıca;
(bkz: gotunuzden element uydurmayın)
selülitlerini göstermeye canatan kız.
bacakları kalın olup yüzü liv tyler gibi olan ve gögüsleri muazzam bir dekolte ile süslüyorsa bacakları dikkat çekmiyecek olan kızdır.tavsiyemiz göbeği olup dar body giyen arkadaşı zayıflayamıyor ise bu arkadaşından tiyo almasıdır.
seksi görünüşü sebebiyetiyle(!)insalığı bu nimetlerinden mahrum bırakmamak adına ağaç kütüğü ebatındaki bacaklarına rağmen bunu sergilemekten haz olan kız.
itici herzaman iticidir. Kalın yada ince bacağa, yani genel olarak bacağa bakmaz.
orjinal sütun gibi bacaklara sahip kızdır.
sanırım göbekli olup, dar body giyen kızın arkadaşıdır.
sorunun insanların düşüncelerindemi olduğu yoksa mini etek giyen kalın bacaklı kızdamı olduğu büyük bir sorunsaldır.çok büyük.*
(bkz: büyük pipisine rağmen dar pantolon giyen zenci)
ben daha çok bozuluyorum şahsen.
diger tüm kısa etekli kızlar gibi kezzaplanası kızdır.
(bkz: seriat cilginligi)
çarpık bacaklarına rağmen mini etek giyen kızla kıyaslanınca dikkat çekmeycek ve kendiyle oldukça barışık kızdır.
kendini bilmemek elbet ama bu kızcagız, gerizakalının baskanı, neyi istersem onu giyerim, diyebilir. kendini bile bile giyiyorsa biraz cesaret işidir de. kötü olan kendini bilmemek ile cahil,gözükör bir cesaretin birlesmesi.
basbakan olmaya cesaret edip bir de olan külhanbaylarında gördügümüz hadise.

bu kızcagız da rahatsız eder bu bakanbaşları da. birini istemezsen görmeme sansın var. digerini ise görmek, futbolseverlerin tüküren futbolculara katlandıkları gibi katlanmak zorundasın.

en kötüsü canım, futbol sevmeyenlerin tükürüklere katlanmak zorunda bırakılması.
Birbirimizi kandırmayalım gençler ülkemizdeki mevcut erkek potansiyelinde ağdasız bacağa bile "peki abi" diyecek bir arzu gücü olmasından sebep hemen herkesin ilgi duyacağı kızdır.

ha ben sktir çekerim o başka.
kalin bacaklilardan * hoslanan erkeklerin itici bulmadigi, fileli coraplarin daha bir mistisizm kattigi kizdir. **
kendiyle ilgili sorunları olmayan kızdır. özgüveni bi hayli yerindedir. maşallah demek lazımdır.
kalın bacaklarına rağmen mini etek giyen kız; öyle çok sevdim ki seni...
minicik beynine rağmen entry kasan yazarlar anlayamadı bir türlü bu aşkın içselliğini ! ** * *
erkek olana fazla itici gelmeyen kızdır.
bacakları kıllı olduğu halde mine etek giyen kızdan daha hoş görünen kızdır.
bacaklarının kalınlığı kendi seçimi olmadığı için yaptığı hareket gayet doğal olan kızdır. diğerlerinden hiçbir eksiği yoktur.**
kalabalık yerlerde etrafa kulak kabartırsa "sütun" kelimesinin geçtiği cümleleri sıklıkla duyabilecek kişi.