bugün

kime göre kalın bacak, kime göre mini etek? beyonce kalın bacaklarına etek giyer olay olmaz, ama başkası giyince yer yerinden oynar. etiket meraklısı insanoğlu işte.

edit: başlığı ben açmadım?
itici kız ise sözkonusu olan, çıplak gezse faydasız.
tam bir özgüven harikasıdır.
(bkz: hıhı canım hıhı)
özgüveni tavan yapmış kişidir. ama çevrenin göz zevkinin bozulmasına neden olur.
size ne bize ne kime nedir.
ne isterse giyen insandır.
devam koçum hobaa..
size ne bize ne değildir, görüntü kirliliği yaratır. özgüveninde bir sınırı olmalıdır.
kalabalık yerlerde etrafa kulak kabartırsa "sütun" kelimesinin geçtiği cümleleri sıklıkla duyabilecek kişi.
bacaklarının kalınlığı kendi seçimi olmadığı için yaptığı hareket gayet doğal olan kızdır. diğerlerinden hiçbir eksiği yoktur.**
bacakları kıllı olduğu halde mine etek giyen kızdan daha hoş görünen kızdır.
erkek olana fazla itici gelmeyen kızdır.
kalın bacaklarına rağmen mini etek giyen kız; öyle çok sevdim ki seni...
minicik beynine rağmen entry kasan yazarlar anlayamadı bir türlü bu aşkın içselliğini ! ** * *
kendiyle ilgili sorunları olmayan kızdır. özgüveni bi hayli yerindedir. maşallah demek lazımdır.
kalin bacaklilardan * hoslanan erkeklerin itici bulmadigi, fileli coraplarin daha bir mistisizm kattigi kizdir. **
Birbirimizi kandırmayalım gençler ülkemizdeki mevcut erkek potansiyelinde ağdasız bacağa bile "peki abi" diyecek bir arzu gücü olmasından sebep hemen herkesin ilgi duyacağı kızdır.

ha ben sktir çekerim o başka.
kendini bilmemek elbet ama bu kızcagız, gerizakalının baskanı, neyi istersem onu giyerim, diyebilir. kendini bile bile giyiyorsa biraz cesaret işidir de. kötü olan kendini bilmemek ile cahil,gözükör bir cesaretin birlesmesi.
basbakan olmaya cesaret edip bir de olan külhanbaylarında gördügümüz hadise.

bu kızcagız da rahatsız eder bu bakanbaşları da. birini istemezsen görmeme sansın var. digerini ise görmek, futbolseverlerin tüküren futbolculara katlandıkları gibi katlanmak zorundasın.

en kötüsü canım, futbol sevmeyenlerin tükürüklere katlanmak zorunda bırakılması.
çarpık bacaklarına rağmen mini etek giyen kızla kıyaslanınca dikkat çekmeycek ve kendiyle oldukça barışık kızdır.
diger tüm kısa etekli kızlar gibi kezzaplanası kızdır.
(bkz: seriat cilginligi)
(bkz: büyük pipisine rağmen dar pantolon giyen zenci)
ben daha çok bozuluyorum şahsen.
sorunun insanların düşüncelerindemi olduğu yoksa mini etek giyen kalın bacaklı kızdamı olduğu büyük bir sorunsaldır.çok büyük.*
sanırım göbekli olup, dar body giyen kızın arkadaşıdır.
orjinal sütun gibi bacaklara sahip kızdır.
itici herzaman iticidir. Kalın yada ince bacağa, yani genel olarak bacağa bakmaz.
seksi görünüşü sebebiyetiyle(!)insalığı bu nimetlerinden mahrum bırakmamak adına ağaç kütüğü ebatındaki bacaklarına rağmen bunu sergilemekten haz olan kız.
bacakları kalın olup yüzü liv tyler gibi olan ve gögüsleri muazzam bir dekolte ile süslüyorsa bacakları dikkat çekmiyecek olan kızdır.tavsiyemiz göbeği olup dar body giyen arkadaşı zayıflayamıyor ise bu arkadaşından tiyo almasıdır.