bugün

Kahve çekirdeklerinin sabahın köründe kalkıp işe gittiği ütopya olabilir.
fındıklı 3'ü 1 aradası güzeldir.

görsel
fındıklı 3'ü 1 aradası güzeldir.

görsel
kahveye koyacakları 1 cl nane şurubu için 3 tl talep eden kahveleri iğrenç kahveci.
Dondurmaları mükemmel olan kave tükânı. 1 topu 12 tl şu sıralar ama sonuna kadar hak ediyor. Sütlü çikolata, çilek, damla sakızlı favorim.
Haftanın birkaç günü kahve dünyası dondurması aşeren biriyim ben. Sütlü çikolata, bitter, kahve favorim. Offfff gece gece canım çekti yine. Çok iyi dondurmaları çok iyi.
Kahvelerinden çok, büyük top dondurmaları başarılı ve aldığı parayı hak eden bir dükkan zinciri.
Damlasakızlı, kahveli ve bitter çikolatalı tatmış bir kimse olarak, damlasakızlı ve kahveli dondurmayı daha çok beğendim diyebilirim. Daha hafif, daha az şekerli, ferahlatıcı..
gofrik'i ve fındıklı kahvesi güzeldir.
dünya çikolata günü kapsamında çikolatalı türk kahvesini herkese ücretsiz dağıtıyorlar. gidin benden bir kahve için.
görsel
Gofrik mi ne haltı var o güzel baya evet.
yenikapı - hacıosman metrosunun istasyonlarında büfeleri olan firma.
Şuan kapısında girsem mi girmesem mi kararsızlığı yaşıyordum.. Bu bir işaret mi...
büyükada'daki şubesi tam denizi tepeden gören, güzel manzaralı bir yerdedir. oldukça hoş.
Yılbaşı koleksiyonu özel gingerbread lavi çıkmış. En kısa sürede deneyeceğim ben de merak ediyorum. *
doğum günlerinde bedava kahve veren firma. ilk mağazasını eminönü'nde açmış olan firma, altınkılıç ailesiyle kurulmuştur.
3'ü 1 aradası diğerlerine göre çok lezzetli gerçekten umarım bozmazlar.