bugün

sayfanın altında bilgi ve eğlence kaynağınız yazıyor. 90lı yılların reklamları gibi

+kafein sözlük
-bilgi
+ve eğlence kaynağınız
+ - kafein sözlük. kafein sözlük...
yolları açık olsun dediğmiz sözlüktir. koşun koşun kapanın elinde kalıyor.
(bkz: o değil de bi nonstop sözlük vardı o ne oldu)
biraz incelendiği zaman diğer klonlara benzemediği ve benzemeyeceği izlenimi veriyor. çok farklı ve hoş bir havası var. takip edilmesi tavsiye olunur.
üye olduğum, an itibariyle benimle beraber 2 online yazarı olan sözlük. gülmeyin lan o da büyüyecek, yazılarımla besleyeceğim onu.
cey sözlugun yenilenen versiyonudur.
(bkz: cey sözlük)
siyasi olarak ne akp'nin ne chp'nin ne de bağımsızların destekleyecek sözlük. kendileri bağımlıları destkliyorlar.*
çaylaklık olayının başladığı ve 2.nesil yazar alımına başlamış olan yeni ve gelişmekte olan sözlük.
şu anda bilemediğim bir nedenden dolayı giriş yapamadığım, ve değişik sayfalar çıkmakta olan sözlük.. başına ne geldiğinden endişe etmekteyim..
açtığın başlıkların altına senden başka entry girenin olmadığı sözlük.
geceleri onikiden sonra girilemeyen sözlük.
genç sözlüklerden biri. benim de yazarı olduğum sözlük. yolun daha başında ama çok iyi şeyler yapacağa benziyor. ortamı keyifli.
pek çok başlığı ilk sizin açabileceğiniz sözlük.

ayrıca kimse bu sözlükte 'gel yazarımız ol' diye yalvarmaz , yalvaramaz.türkiyedeki tüm maillere de sahip değilki ayrıca. nasıl önüne gelene yazarımız ol diye mail atsın. değil mi ama?
300 yazar sayısına yaklaşmış olan sözlüktür.
isminden dolayı sempati duyduğum, arada yazmak için girdiğimde online kişi sayısını görünce yazma şevkimin kırıldığı sözlük. mesela en son 1 dk önce girdim baktım 2 kişi online. hacı hiç veritabanına yük bindirmeyelim, entry mentry uğraşma. sen bana özel mesaj at ordan takılalım. muhabbetin sararsa msn falan devam ederiz.