bugün

annesinin ne olduğunu merak ettiğimiz yazarlardır. kendini olmak istediği gibi gösteren, marjinal görünmeye çalışan ergenlerdir.
kızgınlıklarını yolladıkları mesajlar ile belli edecek olan türk kadınlarını avlama yöntemini çözmüş yazarlardır.
- başka bir şey bulmalıyız dostum!
kabuğunu beğenmeyen yazarlardır.
anaları rus muhtemelen.
kafayı bizimle bozmuşsunuz, hepiniz kıro, öküz yaratıklarsınız, sanki kendiniz brad pitt gibisiniz bizden neler bekliyorsunuz türevi savunmalar geliştirmiş kadın yazarlar ile evlenip nikaragua'ya göçmesi gereken yazarlardır. *

edit: nikaragua devlet başkanı sözlükteymiş lan!
yurt dışındaki kadınların hepsini amerikan pastasındaki gibi sanan yazarlardır.
türkiyede yaşadığı için olabilir mi acaba? kafayı ingiliz kadınlarıyla bozacak değiller ya.
Kendini Fransız soylusu veya ingiliz kraliyet ailesinden zanneden yazarlardır. Hangi ülke de ve şartlarda yaşadığını unutmuş, son dönemlerde aynaya az bakan kişilerdir.

edit: portmanto ve lavabo aynalarına tom curuse posterleri yapıştırmış olmalarıda yüksek bir ihitimaldir.
kadınların kurnazlıklarından ve parmaklarında milleti oynatma çabalarından ve güzelliklerini kötüye kullanmalarından ve falanından ve filanından muzdarip türk erkeğinin yakarışıdır. bir çeşit savunma mekanizmasıdır.
gerçek hayatda ezilmiş, sevgisine yazık olmuştur hatta yazıklar olmuştur ona. amma velakin internet üzerinde herkes güçlüdür efendim ve yazmak bir mecburiyettir. birden onu üzen kadınlar, bütün kadınlara dönüşür istemeden.
anlamsız davranan yazar grubu. bayan yazarlar da bazı istisnaları baz alıp sonra bütün erkekleri hedef alarak "kıro türk erkeği, dev göbekli türk erkeği, kıldan kazağı olan türk erkeği" diye başlıklar açsalar ve sürekli erkekleri kötüleyip aşağılasalar ne kadar hoş olur acaba kendileri için merak ediyorum.