bugün

bu milletin %90 hanıma değer verse hanımını geçtik kızına değer verse benim de bir kızım/eşim/annem var dese mesela ya onlara da aynısını yaparlarsa diye düşünse bu kadar tecavüz, şiddet, ölümler olurmuydu. değer vermiyorlar bize sahip olduklarını sanıyorlar!
ah canım beli ağrıyormuş yazık! gitte bu zırvalarını özgecan'a anlat! ha pardon bir sapık tarafından öldürülmüştü oda.

herkesi sapık olarak görüyormuşuz. sözlükte açılan başlıklara bir dön bak istersen sapıklarının aramızda olduğunun kanıtları resmen. genelleme yapıp hepiniz sapıksınız demiyoruz. ama bir kadın sizin gözünüzün içine bakmıyorsa yüzünüze gülmüyorsa otobuste önünü mü kapasa arkasını mı şaşırıyorsa bu bizim suçumuz değil.
BU başlığı açtığınızı gördüğümüze göre birincisi bu bir zırva değilmiş, ikincisi de o zırva dediğiniz şeylere maruz kalmaya gerçekten ihtiyacınız var. Seviyesizler.
şüphesiz ki taluyka'nın sorunları büyük. yarası olan gocunuyor.
kız erkek eşittir.
Bir kere erkek ve kadının yaratılış doğası gereği erkek ve kadının eşit olması mümkün değildir. Zira erkek üstün kılınmış ve erkeğin kaburgasından da kadın yaratılmıştır. Ama mesele insan temel hak ve özgürlükleri olunca her insanın eşit ve aynı ölçüde hak istemeye hakkı vardır. Bu yüzden kadınların erkeklerle devlet ve uluslararası kuruluşlar önünde eşit hak ve özgürlüklere sahip olmasını bir erkek olarak da ben destekliyorum. Gerçek feminizm de budur. Bunun dışında bir fikir öne sürenlerse kuyruk acısı olan bazı tutarsız karı sürüsüdür. Erkeklere potansiyel tecavüzcü diyenler feminist değil aşağılık birer mahlukattır.
bütün erkekler potansiyel tacizcidir. pardon bacım sen de potansiyel tehşircisin o zaman.
(bkz: hatun avi)

kızlarımız da dayanamaz düşerler tongaya.
şurada her gün gördüğü kadını aşağılayıcı ithamlara hiç sesini çıkarmayan erkeksiler iki kadın konuşunca kafaları sikilmiş, bak bak sen.
hadi canım hadi, patlak kızla evlenilir mi başlığında eksik kontenjan varmış, git doldur yerini al.

biz burada herbirimiz çoğu zaman gördüğümüz şeyleri görmezden gelerek zaten sessiz kalıyoruz, fakat özellikle gelip bir kadın tecavüzü olduğu gün haykırmamızı, nefretimizi duymayıp, anlamayıp "kafa siken" diye ilan edilmişiz. suç demek ki hak savunmak da, tecavüze baş kaldırmak da. hem zaten o potansiyelde olmayan bir erkek neden üzerine alınıyor ki? burada sayısız "potansiyel kaşar kız isimleri" gibi genellemeci ucuz başlıklar görmüşken iki üç kişi yaptığımız genelleme çok değil mi. hah.
Feminist diye geçinen bu karı sürüsü böyle zırvalamaya devam ettikçe taciz ve tecavüz olayları daha da artacak, daha çok kadın öldürülecek, daha çok kadın şiddet görecek. Zırvalarınızla milletin kafasını sikerseniz onlar da sizden böyle intikam alır.
"Gerçek Feminizm ne önce onu öğren."

En kafa zikeni bu.

Ikincisi de medyanın bariz kaşarlarını birer masum gibi savunmaları.

Kadın adamın yatağına giriyor. Tanımadığı bir adamın. Çırılçıplak. Sonra adam buna tecavüz ediyor. Kadın bunu yayıyor. Mağdur oldum diyor.

Bizim feministler başlıyor adamı linçe, kadını da #bilmemkiminyanindayiz diye TT yapmaya.

Ulan? Gerçek Feminizm dediginiz buysa ben bundan sadece "kadın orospuluk yapabilir ama erkek bu orospuluga karşılık verirse let the linç begin!!!!!" Demek olduğunu düşünüyorum.

Aynen aynen. Kadın erkek eşit sizin için.

Sen benim hakkımı savunma ulan ayı.
kadının konuşuyor olmasını bir tecavüz sebebi olarak gören bir potansiyel daha, işte burada, sokakta falan değil. gayet açık söylüyor "sizden böyle intikam alır" diye. abi beyninizi neyle besliyorsunuz siz? hayır konuştukça aranızdaki, içinizdeki potansiyeli döküyorsunuz, kadın susmalı, yoksa tecavüzdür cezası. hassiktir diyorum sana. acıyorum yaşadığınız kafaya da. "karı sürüsü" zırvalamaya devam edecek.
(bkz:erkeklere potansiyel tecavüzcü demek
Şark toplumlarının sorunlarını dile getiren ve tepki gösteren kadınları feminist diye damgalayıp, nefret kusması geleneğinden cesaret alınarak uydurulmuş şovenist erkek zırvaları silsilesidir.
Türkiye'de feministi mumla arasan zor bulursun. Nerede rastladın da zırvasını dinledin acaba?
Al Evlenmeden önce hobi olarak "Feministiz" diye kadıköy gibi gayet uygar bir semtte pankart taşıyan bir kaç tatlı su aktivistini, vur "ben çok kibar bir erkeğim kadınlara her türlü hakkı veriyorum (vermek burada büyük harf)" diye zırlayan düdüklere.
kadın cinayetinin, tacizinin olmadığı bir gün geçmeyen, iş hayatındaki kadınların bu denli az olduğu, kadınların çoğunun hiçbir güvencesinin olmadığı bir ülkede utanmadan çok bilmişlik yapan, kendini nüktedan zanneden öküzlerdense keşke gerçek birkaç feminist olsaydı. Toplumca almanya, ingiltere düzeyinde olurduk.
Kadın erkek kardeştir ayrım yapan kalleştir.

Biraz daha zorlarsanız çözüm süreci bile başlar heyecanla izliyorum hadi.
sokakta amını açarak gezemedikleri sürece bu zırvalara devam edeceklerdir. amına koduğumun kahpeleri.
Hepiniz aynısınız sözünün çıkış sebebi ana yurdudur.
Meraba toplum zırvalıkları. Öncelikle şunu kafamıza sokmalıyız ki kadın ve erkek hiçbir zaman eşit olmadı. Belki bir gün olacak inanıyorum. Fakat olması içinse dini, toplumu, gelenek ve görenekleri reddedebilecek ufka erişmemiz lazım. Çoğumuz böyle olduktan sonra bu düşünceye katılamayanlar bile bunu benimsemiş hâle gelecek. Neyse size durumu şöyle açığa getireyim. Erkek her zaman gücün sembolü oldu kadın doğurganlığın sembolü. Bunu küçüklükten beynimize yerleştirdiler. Erkek bebeklere mavi beşik, mavi tulum kızlara ise pembe beşik, pembe tulum giydirdik. Yanınsamamız buradan başladı. Renklerle. Nüfus cüzdanlarımız bile öyle yapıldı. Daha sonra oğlan büyüdükçe ona araba ve silah tarzı şeyler aldık. Bunlarda oğlanı güç sembolü olarak kendini görmesine yetti zaten. Daha sonra kıza da bebek aldık, mutfak setleri aldık. Kızda bu şekilde doğurganlığın sembolünü aldı. Sonra onlara kişisel özellikler taktık benzetmeler yaptık. Oğlana aslan gibi oğlum, büyünce ne canlar yakar gibi. Kızada prenses kızım, hanım hanımcık kızım gibi. Daha sonra erkek büyüdükçe cinselliği keşfetti. Ama kız kendi çok sonradan keşfedebildi. Sonra bunun yanlış bişey olduğunu ikiside öğrendi. Toplum bunu yanlış birşey olarak nitelendiriyordu çünkü. Daha sonra erkek sevgili olmayı keşfetti. Cinsel tatminliklerini bu şekilde giderebilirdi. Daha sonra kız öğrendi sevgili olmayı. Hayallerini süsleyen erkekle evlendiğini hayal etti. Erkek ile kız sevgili oldular. Erkek istediğini kıza yaptı. Kız kendini suçlu hissetti. Kız hamile kaldı. Kıza oruspu denildi. Kızı ailesi reddetti. Erkeği sorarsanız bu zevki tattığı için kendini şanslı hissedip herkese ben milliyim diye hava attı. Sonuç olarak bunların sonucunun temelinde toplum yatıyor. Yani sizler. Aile eğitimi olsun okul eğitimi olsun, dinsel kurallar olsun sizler yapıyorsunuz böyle olmasını. Her iki cinsiyette dilediğince özgür olabilme hakkı var. Fakat kısıtlayıcı bir toplumda bu asla mümkün olmayacak.
Başlık altındaki tüm feminist yazıları okudum. herhalde dedim başlığa uygun olsun diye yazıyorlar yoksa bu kadar gerizekalı bir araya gelemez. Geliyormuş sözlük öğrenmiş olduk.

Bayan değil kadın en başta gelir efendim.
hala daha çevir kazı yanmasın hesabına entry girenleri görmekte olduğumuz başlıktır.

eğer etnik kökene çirkin bir entry girilirse bunu dile getirirsin aderyn bunu dile getirdikten sonra potansiyellik falan karıştırdığın zaman iş farklı boyuta ulaşır.. "aynı potansiyelin sizde bulunduğunu da mı unutuyorsunuz ? " dedikten sonra ben orada etnik ayrımcılık yapanlara demiştim falan demeniz bir işe yaramıyor. ettiğiniz cümle çok net. siz şunu demektesiniz aslında ;

-türk kürt laz ,çerkez fark etmez, erkekler potansiyel olarak tecavüzcüdür.

yukarıdaki cümleniz bu kapıya çıkar maalesef. belki bunu demek istemediniz, belki o anki duygu durumunuzun yoğunluğu yüzünden bu cümleyi kurdunuz ancak cümlenin anlamı nettir sevgili yazar.

edit: sözü geçen entrynizle ilgili başlık açanlardan biri benim.bu başlığı "potansiyel tecavüzcü" cümlesini kullanmanız hasebiyle açmış buluyorum. açtığım başlıkta şu ;

(bkz: erkeklere potansiyel tecavüzcü demek
sikmeye devam edecektir. sikecek erkek bitmez bu memlekette.
erkeklere potansiyel tecavüzcüler dedikten sonra " öyle değilsen üzerine alınma" diyenlerin kahkaha attığı başlıktır. ne diyelim.

edit: tokatlayıp ,özür dilerim kardeşim diyen kişiye benziyor bu.
Çükünekoyayım!!

Ben direkt çükünükeseyim diyorum gerçi.

Olmayan zırvalardır.
herkes beni zikmek istiyor.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel