bugün

yine katılmadığım liste. bu özelliklere sahip bir erkeği nadir sayıda kız hakediyordur. milliyet saçmalamış.

bu listeyi sağlayan erkek doğaüstüdür. supernatural. ***

(#8573747)*
pek fazla yola başvurmaya gerek yoktur. paranız var ve biraz yakışıklı iseniz zaten gerisi kendiliğinden geliyor.
1.dürüstlük ve sadakat
2.kendini bilmek ve biraz özgüven
3.meslek
4.biraz da yakışıklılık
samimiyet içtenlik dürüstlük hin fikirli olmamak ve tüm bunları karşı tarafa yansıtabilmek.
o özelliklere sahip bir erkek varsa, cinsel tercihlerimi tekrar düzenlemek istiyorum.

-nerde öyle erkek?
-filmlerde, hayallerde, arasıra rüyalarda, nadirende entrylerde.
bir kadın aşık olmak istemiyorsa, 1000 yol da bulunsa aşık edemezsiniz. akıllı olun erkekler. *
1) kadının her isteğini karşılayacak miktarda para (süleymanın hazinesine tekabül eder)
2) iyi bir iş ve kariyer
3) haftanın yedi günü izinli olmak
4) yılda 364 gün seyahat etmek (kalan bir gün evde olmak)
5) sportmen,centilmen,şair ruhlu ,biraz maço , ciddi , espiritüel olmak (ortaya karışık )
6) yemek yapmak ev işleriyle uğraşmak.(allahtan biyoljik olarak çocuk doğuramıyoruz)
7) her gün eve çiçek ve hediyeyle gelmek.
8) limitsiz kredi kartı vermek .(bundan sonra olacaklara hazır mısın ? peki)
9) cem yılmaz gibi espiriler yaparken ,kadir inanır ciddiyetini kaybetmemek .
10) kısaca süpermen olmak dans felan öğrenip boş vakitlerinde banka soymak..
güldüren başlıktır... (bkz: bana mutlu kadın gösterin)
yalan olan yollardır. aşk kendiliğinden olan bir duygudur. doğasına bırakmak gerekir.
çocukluğuna inmek,sorada babası gibi davranmak.
*dinlemek,
+konuşturmak
+kıza kendisini anlattirmak. (bu zafere ulaşmanın olmazsa olmazidir her kız* kendine aşıktır)
+neglemek
+kino yapmak
+süpriz (buda parayla olur)
temel olarak bu çerveçede davranmışsanız aşık olmamasi için bir sebep yoktur.
Kadina birakmaktir. Bir kadin isterse asik olur, isterse olmaz. Gerisi bos.
Onun her fikrine sen de katıl ve destek ver. Yüzde yüz sonuç vermese de işe yarar.
-para.
-çene.
-iltifat.
-az bir şey piçlik.
-diğer kızlarla olan samimiyetiniz
-birazcıda tipiniz varsa o iş tammam
adam olmayı becerebilmeleri ilk koşul.kibar olsun, eğlenceli olsun, güvenilir olsun, bi de çikolata alsın hı hı evet evet galiba tam da öle olsun.
birazcık ilgidir.yanında olduğunuzu bilmesidir,hissetmesidir.size güvenebilmesidir.diğerleri kadının sizi arkadaşlarına, ailesine anlatırken onların gözünde iyi, aranılan kişi yapmak içinki çırpınışlarıdır. (bkz: işiniz endamınız ekonomik durumunuz)yoksa hiç birine dikkat etmez kadın.bunu erkeklerde bilir.ancak kimse güvenilmez, ilgisiz olduğunun ilişkilerinin bu yüzden bittiğini kabullenmez.suçu kadına atmak için 'zengin birini buldu terketti.' yada 'daha yakışıklısını bulmuş.' derler.yalandır bu.eğer bir kadın ilişkisini bitiriyorsa sorunu kendinde aramalıdır erkek.çünkü kadın severken hesap yapmaz.şöyle olsa daha iyiydi demeden sever sizi.olduğunuz gibi, olabileceğiniz gibi değil.
1-artistlik yapmak.2-içki içmek.3-küfür etmek.4-fazla takmamak ve az sevmek.
kadın aşık olmak istemedikten sonra 1001 tanesi olsa kaç yazar.
kendinizi fazla kasmayın. doğal olun ben bunu bilir bunu söylerim. yapmacık hareketlerde bulunursanaız o bazı kızlarda işlemiyor ama genel olarak normal hayatta nasıl davranıyorsanız davranın. emin olun öyle kızın gözüne daha seksi gözükeceksinizdir.

edit: beni eksileyerek kızı aşık edemezsin.
işler tam da yolunda giderken, erkek sessizleşir, hafiften uzaklaşır, sorunca da; "yok, gerçekten sana öyle geliyor" gibisinden zırvalayıp uzaklara dalar. işte olay buradan başlar. hanım kızımız kız arkadaşları ile oturup saatlerce yorum yapmaya, erkeğin her sözüne bir anlam yüklemeye koyulur. "evet dedi ama önce sola sonra sağa sonra yukarı baktı neclaaaa, kızzz bu ne demek?" "ay bilmiyorum şermincim, benim aykut en son bunu yaptığında beni aldatmıştı o rus karıyla" işte böyle kulağını çınlata çınlata aşık olur kadın milleti. her şey yolundayken aşık maşık olmaz kadın.
aşk zorlama ile olmaz, olsa zaten adı aşk olmaz.
1)ilgi
2)sevgi
3)sadakat
4)güven
5)ilgi
6)ilgi
7)ilgi
8)ilgi
9)ilgi
10)ilgi.. *
para , para , para
dürüstlük, samimiyet, cesaret. ama bunların hepsi o sizi beğeniyorsa bir değer ifade eder.
1-i
2-l
3-g
4-i
5-s
6-i
7-z
8-l
9-i
10-k