kadınların ev halinde veya ortak yaşamda en çok huzursuzluk çıkardığı ya da huzur kaçırmak için bahane olarak kullandığı konulardır.
bu konuların başını kesinlikle saç ve makyaj çekmektedir.

(bkz: sen takıl, ben bir saçıma başıma çeki düzen verip geliyorum)
(bkz: hoşçakal bebeğim)
(bkz: para)
unutulan doğum günü, tanışma yıldönümü.
Kocasının akrabaları ile olan ilişkileri.
Hijyen ve temizlik takıntısı.
iletisimdir. Niye beni aramadin niye haber vermedin niye merak da biraktin. Niye neden nicin...
facebook şifresi.
kadınını küçümseyip yüce insan olduğunu sanan erkeklerdir .
kadınlardır.
pazarda veya mağazada kendisinin almak istediği şeyin diğer çifti başka birindeyse ve o kişide diğer çiftini arıyorsa orada şiddetli bir çarpışma olma olasılığı kaçınılmazdır. anında terkediniz orayı.
(bkz: 5n 1k)
Kayınvalideleridir.
Kıskanılınca kıskanılmak istememek, kıskanılmayınca kıskanılmadığını için problem çıkarmak.. özeleştiri minvalinde oluyor bu açıklamam böyle biline!
maço olsun sahiplensin istersin,sahiplenince de köpürürsün ne hakkın var? diye..
sürekli aranmak bir süre sonra sıkıntı verir, aramazsa ayrılık nedenidir..
vs vs vs..
en az erkekler kadar bir dengesizlik durumu var yani. lakin; kadın genelde ne istediğini bilir ama belli etmez.. işte erkek kısmısı bunu da bilmiyor.. kadınlar yine 1-0 önde işte..
elti kıskançlığı.
bir erkeğin genlerinde "önemli" ibaresiyle kodlanmamış her şey. doğumgünleri, yıldönümleri, saç rengi, şekli, ayakkabı ve elbise rengi ve şekli falan da falan.

ha bir de kıskançlık var ki, bu herhalde türk erkeklerinde başka bir hatun görünce eskisini siktir etme hastalığından ileri geliyor olsa gerek. yoksa bu kadar kıskanç olamaz bir cins efendim. sizi size bırakmıyorlar o derece.
facebook'da ki ilişki durumudur.
yoktur * * *
cep telefonunu açmayınca olay çıkarıyorlarmış ben bugün bunu gördüm. ayrılığa kadar gidiyormuş hatta. insanlar garip sözlükcüm.
kıskançlıktır.
çıkartmadıkları konu yok malesef. yok tanışma yıldönümünün unutulması, yok efendim kıskançsın sıkıyorsun kıskanmayınca da yok sen beni sevmiyormusun vs regl dönemleri sorun çıkarmada master degree yaptıkları dönemdir efendim.*
sevdiği kişinin bir başka kadınla eğlenceli ve mutlu bir şekilde konuştuğunu görmesidir.