bugün

ben tanrının ve insanların koyduğu tüm kurallara uydum, sen ise hiç birine uymadın, ama yine de herkes seni sevdi, kendi karım bile... (bkz: ihtiras rüzgarları)
en az "buna neden masa demişler" sorusu kadar anlamsız ve cevaplanması mümkün olmayan bir durumdur.ne düşünüyorsun ki.geç gitsin...
efendi adama lafimiz yokta pic olanina adam demesek..
önemli olan kızın ne istediği değildir. önemli olan kıza nasıl göründüğünüzdür.
istemesini bilirseniz alınmayacak gönül yoktur.
henüz bilinmiyordur.

şimdi bir saniye, buradaki efendi ve piç adam kalıbını örneklendirmek istiyorum.

piç: klasik ortam çocuğu, daha çok günlük yaşayan, gelecek adına birşey yapmayan, para ezen, umutsuz vakalardır.

efendi: kendi halinde yaşayan, sevecen, geleceğini emin adımlarla inşa eden, gözünüz kapalı güvenebileceğiniz insanlardır.

saygılar, hörmetler, piçler akıllı olsun, akıllı.
belki kızlar da -tıpkı erkekler gibi- eğlenilecek/evlenilecek ayrımıyla yola çıkıyolardır. * * *
beyefendi erkekler nasıl açılsam, doğru kız mı acaba diye düşünürken piç erkek basmıştır teklifi ve kapmıştır kızı.
efenim boşuna dememişler. " iyi kızlar her zaman kötü erkekleri severler, iyi erkeklerle arkadaş olurlar " diye.
durum erkekler içinde aynı. şahsım adına söyliyim ben iyi bir erkek miyim? evet. gayet tabii kaliteli delikanlı sınıfına giriyormuyum? gene evet. ama nedense bugune kadar sevdiğim, peşinden koştuğum kızlarla pek çok yönden hep zıt kutuplarda olduk. ben belli başlı ortamlarda takılırım, kız ailesinden gördüğü rahatlık ve kültürün etkisiyle eğlence ortamında takılır. benim arkadaşlarım fırlama oldukları kadar insanlara sevgi ve saygıdan taviz vermeyen tipler oluyorken. kızın etrafı hep cukka cukka takılan çılgın serseri gençlik. dolmuşum be hocam olayı nasıl anlatacağımı bile bilmiyorum.
madem bu kadar zıt durumlardasınız? mesele ne o zaman? ne diye hala böyle biriylesin? derseniz. kızın içindeki sevgi ve şevkat tüm bu olumsuzlukları siliyor. huzuru buluyorum yanında.

ha burda mütevaziliğin bi hükmü yok. neticede kimse kimseyi tanımıyor. bende kimseye söyleyemediklerimide yazarım buraya.
arkadaş yazdığım gibi yetiştiğim ortam olsun, içinde bulunduğumuz hayat mücadelesinden olsun, ağır yetiştirildik; ama yapmadığımız fırlamalık yok, şerefsizim film gibi bi hayatım var. bi film izleriz veyahut bi şeyler duyarız toplanın lan bizde yapacaz hesabı takılırız. yaşadığım atraksiyonun maceranın haddi hesabı yok; ama hiç bir zaman ahlaken yanlış olmadı bu yaptıklarım. hiçbir zaman yatmak için bi kızla çıkmadım. gece sonunda ben yoluma sen yoluna kızlar çok piyasada. magandalık yaparken kendi çapımızda takıldık, başkasına zararımız dokunmadı...

tüm bunlardan sonra birde şunu belirteyim. bulunduğum ortamlarda hep lider ben oldum, hep benim sözüm geçti. milletin gözünde idoldüm. dışardan bakıldığında dağ gibi adamım ve doğrudurda. öle kolay kolay yıkılmam; ama bir de şu var ki ister dağ ol, ister taş. dayanağın olmadan bir hiçsin. desteğin olmadan dağ olmuşum ne yazar. yeri gelir bende ağlarım, belki toplum içinde değil ama o kızın dizinin dibinde ağlarım. bana annem kadar şevkatli yaklaşabilmeli. benim o an ki gözyaşlarımın, çöküşümün çaresizlikten kaynaklandığını bilemeli. yıkıldığım noktada beni ayakta tutmak için gösterdiği çabadan sonra iyiki varsın diyebilmeliyim. diyom ya ne kadar erkek olsakta ne kadar yıkılmaz olsakta bizdeki de can...

benim sevdiğim kız işte bu kadar dost, bu kadar eş, bu kadar anne ve bu kadar yar. gerisini siz söyleyin böyle bir insanı sevmemi engellemek için yukarıda yazdığım engeller yeterli midir? bence değil. anlam kelimesini ben onda buldum.

neyse efenim yazı sözlük yazarlarının itirafları gibi oldu ama idare edin. içimi dökecek başka yer bulamadım.

sağlıcakla kalın vesselam.

edit: imla ve bi takım yanlış kullanılan kelimeler
evlenecekleri zaman işin içine anne babada girince yapamayacakları tercih.
boynunda en az 20 farklı erkeğin diş iziyle dolaşan kızların tercihidir.
gebersinler acırsam anam avradım olsun!.
bi kadın adamı vezir de eder rezilde sözünü herkezin bildiği üzere efendi adamıda piç ederi ekleyerek burukluğumu bildiririm.
(bkz: kız haklı beyler)
önce piç adam kavramının açıklanması gereken durumdur.
(bkz: terry grandchester)

aahahaa.
istanbul konusunda bilgili gençleri tercih eden kızların düşüncesidir.

(bkz: profesyonel istanbul çocuğu)
(bkz: hibristofili)
piç adam kapağı açar, efendi adam içer.
(bkz: su testisi su yolunda kırılır)
bir piçi hayal edersin çok çabalarsın elde edersin hevesin kaçar. ikinci piçi hayal edersin çok istersin çabalarsın elde edersin hevesin kaçar. sonra bir efendi görürsün çok istersin kolay elde edersin ama bu sefer onun senden hevesi kaçar. çünkü artık sen eski sen değilsindir... sonu çok arabesk oldu be!
efendi adam var mıydı da tercih edilmediler sorusunu akla getiren başlık.
14-24 yaş arası için geçerlidir. siz hiç gördünüz mü evli bir kadının apaçi kocası olduğunu. genelde göbekli, kısa saçlı, memur tipli adamlardır. öyle de olacaktır.
bu devirde efendi olmak para etmiyor miirim sözünü doğrulatan durum.
PiÇ ERKEKLERiN DAHA GÜZEL VE TUTKULU SEViŞMESiNDEN YAPILAN TERCiHTiR. EFENDi OLANLAR ÖPÜŞMEYi BiLE BiLMiYOR.
bunu yapan kızların hemen hemen hepsi piçle seviştikten sonra oturur ağlar. böyle de ironik bir tercihtir.
(bkz: bazen kopyala-yapıştır iyidir)
yılmaz erdoğan - hijyenik aşklar(iyi kötü salak)

--spoiler--
biliyorum, çoğunuz iyi insanlarsınız. bu yüzden hep kötüler kazanıyor zaten.
birçok kötü, hatta alçak tanıdım. çoğu neşeli insanlardı. hiçbirinde çekingen bir ruh haline rastlamadım.
kötüler atak, iyiler pısırıktır.
etrafınıza bakın, en heyecan verici, en eğlenceli insanlar hep sahtekarlardır. hepsi paldır küldür konuşan, ağız dolusu gülen insanlardır. çünkü sahtekar, sempatik olmak zorundadır. iyinin böyle bir mecburiyeti yoktur. iyi, sıkıcıdır.
kadınlar "iyiler"e değil, güvenilmez erkeklere aşık olur bu yüzden. zaten aşk denen altüst oluşla ancak bir üçkağıtçı başa çıkabilir. aşkın tadını çıkaramaz iyiler. onlar sarılıp sessiz bir uzanmayı aşk zanneder. tekdüzedirler. yavaştırlar. kadınlar da dertlerini onlarla paylaşır ama gidip bir güvenilmezle sevişirler.
tutku kötülerin işidir.
--spoiler--

devamını merak edenlere tavsiyedir.
http://www.cshtr.com/e-kitap-indir-e-book-download/56324-yilmaz-erdogan-hijyenik-asklar-e-book-pdf-3-alt-download-indir.html