bugün

durduk yere gerçekleşen değişikliklerdir. kadınlarda iticiliğe sebep olur.
balım çiçeğim böceğim olursun az sonra anlayamadığın bir olay yüzünden trip üstüne trip yersin.
hani çiçekti böcekti?
(bkz: hep bu kadınlar hep bu kadınlar)
erkeklerin neden birden değişti ne yaptım acaba diye düşünmeden direk kadına yüklenmesi sonucu ortamdaki karmaşanın erkek tarafından nedeni olduğu düşünülen durumdur.
kadınların yanında ne söylediğine dikkat etmeyen, kadının fil hafızasına sahip olduğunu bilmeyen insanların verilen tepkiyi anlayamama durumudur.**
muayyen günlerinde daha sık görülen hallerdir. yaklaşmak tehlikelidir. yakarlar valla.
erkek: hafta sonu kampa gideceğim aşkım.
kız: kızlarda geliyor dimi.

erkek: hı, nasıl anlamadım.
kız: tamam ya konuşacak bir şey yok.

yuh...
dillendirilme şekliyle (sükuneti mi tercih ederdik acaba?) farklılık arz eden değişkenlikler. böyle de olabilirdi:
kız: hafta sonu kampa gideceğim aşkım.
erkek: heriflerle mi?

kız: hı, nasıl anlamadım.
*güm*
kız: hafta sonu kampa gideceğim aşkım.
erkek: tamam beraber gideriz.

fark budur.
fark erkeğin "yine" son sözü söylemesindeyse, örneklerin birbirinden pek bir farkı olmadığını ayyuka çıkarmasına vesile haller.
(bkz: tamam tamam bu son)
noktalama işaretleri ile belli edilen ruh halleridir.

+ aşkım yarın seni bizim eve götüreyim
-....
+aşkım şu senin ece diye bir arkadaşın vardı ya. o beni aradı boş musun dedi ne diyim?
-!!!
+aşkım oramaburamako..
-???

tarzı ruh halleri olabilir.
genellikle regl döneminde şiddetli bir şekilde görülen durumdur. kadın regl olunca içinden milyon tane farklı kişilik çıkarır.
denize benzetirim bendeniz onları .
dikkatli olacaksın ama korkmayacaksın sudan yoksa fena . *
gece gece duygulandım şimdi .
(bkz: dumanzede)
çok dengesiz olduklarına bir kanıt daha .
cevap soruda saklı olan başlık. çiçek ve böcek işte.
o kadar hizlidirki kendileri de zaman zaman takip edemezler.
(bkz: ikizler burcu kadını)
erkek:Hayatım hafta sonu arkadaşlarla paintball oynamaya gidicez.
kadın:tabii hayatım bende alışverişe çıkarım.

10 dk sonra..

kadın:Atalayy kimle gidiceksin ??
erkek:oğulcan mahmut haydar falan filan
kadın:mahmutmuş haydarmış yelizle güzinle desene sen şuna.Gitmiyosun işte o kadar.
Emin olun bir etken vardır etrafında ruh halini değiştiren.
Yani durup dururken değişmeyen ruh halidir.
Mutlu gözüktüğü bir anda belki de bir sokak tiyatrocusunu izleyen minicik ellerindeki gülleri satmak zorunda olan o küçük kızı görmüş ve onun hayatını düşünürken hüzne bürünmüştür.
Yada oldukça mutsuz bir gün geçirirken, elindeki poşetleri taşıyamayan o amcaya yardım edip onunla uzun bir muhabbete dalarak mutlu olmuştur ..
güncel Önemli Başlıklar