bugün

olsa olsa, kadınların araba kullanmaya çalışmalarını çekemeyen erkeklerdir. çünkü kadınlar araba kullanamaz, kullanmaya çalışırlar, daha doğrusu araba ile cebelleşirler.
edit: walla sağolsun arkadaşlar eksi yağmuruna tutulduk da, ne trafik canavarıyım ne de kadınlara makas atılması taraftarı. araba kullanmanın medeni bir insan için son derece kolay bir olay olduğunun da farkındayım ayrıca. kastettiğim araba kullanmak, arabanın hakkını vermek anlamındaki araba kullanmaktır.
kadın şöförü sıkıştırmayı, arabasına makas atmayı marifet sanan hödüklerdir.
kadınların araba kullanmalarını değil lüks araba kullanmalarını çekemeyen erkeklerdir.
vuruş kırış hesaabı.
şehirlerarası yolda o 404 otobüsle sizi sıkıştırıp yoldan çıkarmaya çalışan naçizane insan evlatları(!). kurtulmak için adamı sollarsınız, yakalar ve tekrar sıkıştırmaya kalkar. bulanların gördüğü yerde...
araba ile cebelleşen bazı kadınlar yüzünden bu erkeklerin sayısı iyice artar. ne yalan söyleyeyim beni bile çileden çıkartan kadınlar var. ama mesela annemi örnek göstereyim babamdan her zaman daha iyi araba kullanmıştır kendisi. birde bu tip erkekler araba kullanan kadının kocasının yan koltukta oturmasınıda çekemezler adama kılıbık hödük falan derler. asıl hödük bu insanlardır.
(bkz: trafikteki barzolar)
çekilmezlerdir, doğrudur. bir kadın, bayan ya da hanfendi (hangisi hoşunuza giderse artık) bayır çıkarken, kırmızı ışıkta yola 90 derece durmayı başarabilip, o şekilde kırmızı ışık vazifesi yaparsa, o şekilde 20 dk kalarak trafiği felce uğratıp, arabadan da gülerek inerse, evet efendim biz erkekler bu hanfendileri çekemeyiz kusura bakmasınlar...
kadınların araba kullanmasını çekememe ihtimalinin yanı sıra bir hanım kişisinin 3m. arabayı 6m.lik park alanına 18 dakikada park edişine şahit olup çığırından çıkmış da olabilmektedir.
o erkeklerden biri de benim dedirtir insana. daha bugün kaza yapmama neden olmuştur bir tanesi. kadın sonrasında benim vurduğum adama 2milyarlık araba için kopardığın yaygaraya değmez demiştir. ehliyet sınavına da düzenleme istiyoruz öss gibi filan 2-3 hatta 4 aşamalı olabilir.
(bkz: çekemeyen sensör taksın)
Arabayı doğru kullanmayan kadınların erkekler üzerinde yarattığı kötü imaj nedeniyle bunu tüm araba kullanan kadınlara yüklemek..
Kıskanıyolar tabi haklı oldukları durumlarda olabilir.
arabası olmayan erkektir.
kadınlar araba kullanırken sabır çeken erkekler var birde. işte o en asil duyguların insanı.
çekememe durumu degilde şu sol şeridi babanız size özel yaptırmadı ablam. oraya takılıp kalmayın canımı yeyin. he birde şu koltugunu az geri al yaslan rahat ol.
trafik kazalarında ölü ve sakat sahibi olarak şampiyonuz.

(bkz: fazla söze gerek yok)
kadınların araba kullanmalarını çekemeyen erkek yoktur, kadınlar kaza yaptıktan sonra arabalarını çeken erkek vardır.
aksine tamamı erkek olan sanayi esnafını sevindiren bir hadisedir. sapık olduklarından değil, oluşan arıza ve kazalardan kazançlı çıkan onardır.