bugün

sürekli olarak işe, okula vs. yerlere giderken gözünün içine bakan hatun kişisine yer vermek zorunda kalan kişinin haklı söylemidir. biri çıkıpta centilmen erkek rolünü oynamaya kalkmasın. en ufak bir olayda kadın erkek eşitlğinden bahseden kadınların hangisinin "buyrun siz oturun" diye yer verdiğini gördünüz.
bir erkek olarak olursa çok mutlu olucağım olaydır.
kadınlara yer vermiyenleri bırakın**,otobüste kadınları gözüyle sikenden mi bahsetsem,piskopatından mı bahsetsem,o kadının gelmişini geçmişini düşünenden mi bahsetsem yada o kadınla evliliklerini nasıl yapıcagını düşünen ruh hastalarından mı bahsetsem bilemiyorum.
bu ülke de lazımdır bence.denenmeli.hem marjinal bi uygulama olur.avrupa'da falan derler "aa kadınlara değer var" falan.tabi ayrımcılık var diye çıkan götler de olabilir.onları da basbakanımız düsünsün canım.ama uygulansın bu uygulama.evet evet bi an hemen yapılmasını istedim.

erkeklerin de o otobüste soför olmak için götlerini vericeklerini de hatırlatırım.kadın soförler yada gay soförler lazım.
(bkz: haremlik-selamlık)
yobazlara göbek attıracak hadise olmasa * benim de, 'ne güzel olur' diyeceğim organizasyondur. zira bayanlarımız bir nefes alsın isteriz. bayan olup milleti günaha sokmasınlar diye ayrı bir yere atılan paçavralar değil...
tıkış tıkış olan otobüslerde, muavinin "boşluklara doğru ilerleyelim arka taraf boş" baskılarıyla ilerleyen kadının bir erkeğin önünde durduktan sonra o erkeğe fordçu gözüyle bakması * illetinden dolayı uygulanması gereken müthiş fikir. tabi daha sonra "genç subaylar" rahatsız! "ordu göreve"!! sloganları atılmayacaksa.!!!
mutlaka gereklidir. otobüslerde sıkış tepiş ayakta giden yolcular bir yana, kadınların ayakta kalıpta tacize uğramalarına göz yummak ne kadar büyük ayıp...
otobustegordum com sitesinin tıklanma sayısını azaltacak olaydır.
taciz vakalarında %97 oranında azalma sağlayacak projedir. iffetini düşünen bayanların tercih etmesi gerekir.
Bir iki sapkın insana koca milletin yenilmesi, kaybetmesi anlamına gelecek uygulama. Toplumda az miktarda bulunan tipler için neden koskoca millet ayrılmak, ayrıştırılmak zorunda kalsın ki? Saçma ve ezikçe bir uygulama kısacası.
valla bu olaylardan sonra mantıklı bir hareket olacağı şüphesizdir , yalnız laikliğin savunulduğu bir ülkede de böyle bir tutumun çok çelişkili olacağı da kaçınılmazdır .