bugün

liseli kızlar üzerinde işe yarayan uygulamadır.
hatunların bu sözlere yelken indirdiği, erkeklerinde bütün hatunlara kullandığı ağız alışkanlığıdır.

haklısın canım.
evet bitanem.
doğrudur hayatım.

+bu sözleri benden başkasına söylüyor musun?
-olur mu bebeğim, birtek sana söylüyorum aşkım, sen beni ne sandım bitanem...
Bunu yapan kişi bir kadın olmadıkça problem yok.
nar çiçeğim, balım demekle benzer durumdur.
süphesiz ki en sahiplik belirteni "avradım" dır. he biraz ayıcadır o ayrı.
hiç samimi olmayan hitap şekilleridir.
onun için hep kullandığım ve kullanacağım kelimelerdir.
çünkü o benim için hep bir tanedir, bebeğimdir ve nihayetinde aşkımdır.
tanım: sevgiliye hitap şekilleridir.
bunlar samimi değldir. daha sade ama daha samimi hitap şekilleri var.
aşkitom, bebişim, biriciğim gibi de türetilebilir.
Bana göre o kadar yapmacık o kadar içtensiz gelir ki. Hayatım, böceğim, cicim.. de bunlardandır.
Ha bi de bunları söylemiyoruz diye odun erkek oluyoruz ya he lan odunuz biz en kalınından hemde. iltifat cümleleriyle sevgisini belli etmeye çalışan pis aşıklar sizi. Baştan aşağı yapmacıksınız olm.

=yil gecmis ve bu entry eksi yagmuruna tutulmus. eyvallah bacilar
bildiğin yavşaklıktır.
yapmacıklıktır.

ben karısını boynuzlayıp aşkım bebeğim diyerek eve her akşam çiçekle gidenler biliyorum.
bildiğin gaylıktır.
samimiyetsiz, yalancı, yavşak kuaförler yapar en çok bunu. pis kokmuşlar.
ben de gıcık oluyorum bu sözcüklere, demek istediğim türden laflar etmektir.

hayır bi de adam 14 yaşında kız 14 yaşında, 14 yaşındaki kız 14 yaşındaki velede "hayatım" diyo...gel de gülümseme. ne hayatmış be!!!

hele bi de bu yaştaki adamların ahiretim falan demesi, adamı dumur eder resmen. 3 ay sonra aynı veledi aynı lafı başka kıza söylerken duyarsın, falan...
bunların bir de "güzelim" cinsi vardır ki, evlerden ırak.
her kadına ayrı laf üretmek gereksizdir. hepsine aynı laflar yeterlidir. ama genelde kızım denmesinden hoşlanmazlar.
(bkz: ya ne olacağıdı)
zerre kadar samimiyet yoktur.
http://galeri4.uludagsozl...ber-lan-yarram_154733.jpg
uzun süre arayıp da sonradan sevgili bulan erkeğin kadınını elinden kaçırma iç güdüsüyle sarfettiği ezik laflar. korkmayın kaçmaz. dik durun azıcık.
Adıyla seslenmek kadar etkileyici degildir, yapmacık ama fazla suludur.
Adını söylemenin çok soğuk olacağı içgüdüsünden kaynaklanır, zamanla gelişen olaylara göre yeni isimler türetilir. Bana göre aşkım en iticisidir.
bir süre sonra ağız alışkanlığı olan sözlerdir. ilk başta söylerken heyecanlanırsınız. fakat bir süre sonra ağız alışkanlığından dolayı dersiniz. hatta bir süre sonra demezseniz problem olabilir. kadınlar için bunları duymak ihtiyaçtır. gönül ister ki bir ömür aynı kişiye içimizden gelerek bunları söyleyelim. ama bazı beyni sulanmış kızlar bu işin de bokunu çıkartıyor işte. yani afra tafra yapıyor. siz aşkım, canım, bitanem falan derken o hiç oralı olmuyor. (bkz: tribal enfeksiyon hastalığı) bu sefer de kendi kendinize küfür ediyorsunuz (sana aşkım diyen dilimi sikeyim).