bugün

ne beklediğini yazarak devam etmek gerekir.
ilgi.
zaten gerisi ardından gelir.
(bkz: tektaş yüzük)
genelde erkeğin yapmadıklarını bekler.
ilgili, düşünceli, kibar, zeki, kültürlü bir sevgiliden başka bir şey istemezler.
işte yapamadığınız şey bu kadar basit.
aşk bekler... ki aşk güzel olan her şeyi içinde barındırır zaten...sevgi, saygı, sadakat, ilgi, anlayış, tutku, şefkat...
para bekler.
Sevgi,ilgi.anlayış,sadakat...
büyük şeyler beklerler.
fazlasını, hep fazlasını.
para para para, parrada parrada parraaaaaaaaaa.

başka ne bekleyecekler.
anlayış, güven, saygı, espri anlayışı, samimiyet ve temizlik. Ve hepsinden önce sevgisini belli etmesi gerekir.
Para beklemez ama fakir olmasını da istemez. Onunla çılgınlık yapabilsin ama oturaklı olsun ister. Romantikliğin dibine vursun ister ama hep ilgilenmesinden sıkılır. En önemlisi yakışıklı olsun ister.
Genellikle sadece bekler.
az biraz ilgi sadece çok fazla bir şey değil kesinlikle.
saçıyla okşanmasına ve kulak memeleriyle oynanmasına izin vermesini. öyle yani.
Alın ve kendinizi daha fazla kandırmayın kızlar. siz busunuz. http://www.youtube.com/watch?v=EkQZdTSah5s

kendinize bile itiraf edemediğiniz bir zaafınız var paraya ve lükse
Kadınların erkeklerden beklentisi bitmez.
her giderilen beklentinin ardından ,yeni bir beklentinin fırından çıkıpta servise sunulmaya hazır olduğunu unutmayalım.
dünya nasıl sürekli başladığı yere geri dönüyorsa ,aziz kadınların beklentisi de başladı yere dönüp devam edecektir.
yat ister kat ister. ama aşkı arayansa birkaç tatlı söz ister.
adam gibi adam olsun yalansız olsun yeter amaa nerdeee...
kendini dinlemesini, geçen gün kendimi kaybettim 6 saat boyunca dinlemişim, o ise hala anlatıyordu, evet dedim sonra türk kahvesi yaptım, içtik.. 2 saat daha anlattı, anladım dedim... pazar günüm böyle geçti.
ince bir ruh, sadakat, anlayış, tutku, geniş omuzlar, 1.90 boy ve uzun kıvırcık saçlar.
ilgi bekler, en önemlisi budur. Kadına değerli olduğunu hissettirmeli bir erkek. ama şimdilerde beklentileri karşılayan erkekler sanırım tatilde.