bugün

kadınlardır.
milleti , '' kadına şiddete hayır , '' hakkınızı arayın '' diye gaza getiren kadınlar. sonra gariban kadınlar şiddete maruz kalıyor hatta ölüyor. milleti gaza getiren kokonolarda konken partisinde. sonra suçlu erkek.
kadın-erkek arasındaki yazılı olmayan kuralların ve dengelerin değişmesinden ötürü kadına uygulanan şiddette artış var.

kadın ve erkek kendi yerlerini iyi bilmelidir.

anlaşılamıyorsa ayrılmalıdır bu çift. en büyük neden bile birine zarar verme hakkını sana tanımaz. eğer karşındaki seni yıpratıyorsa oradan uzaklaşmalısın.
Din ile doğru orantılıdır.
yine kadınlardır. bazı erkekler eşit yaşamak isterken bazı kadınlarsa erkeği ezmeye çalışmaktadır. nasıl mı? örneğin erkek sakin sakin konuşmak isterken kadın afra tafra yapmakta laftan anlamamaktadır. erkek sakin bir üslupla kadını insan yerine koyarken kadınsa erkeğe tam tersini yapmaktadır. erkeğin sabrı taşmaktadır. söyleyeceği her uzlaşmacı lafı söyleyip bitiren erkek için kadının boğazını ağaç kesme motoruyla kesmekten başka çaresi kalmamıştır.

e: hayatım lütfen yapma böyle bak ne olur.
k: bana yapma lütfen ne olur deme. en nefret ettiğim laf bu!
e: lütfen önce bir sakin olmayı dene. bu şekilde konuşamıyoruz. birbirimizi kırmak çok kolay oluyor böyle.
k: bi de beni kırmakla tehdit ediyorsun yani. iyiymiş. kırsana hadi kırsana. senden mi korkacam?
e: bi tanem lütfen bak.
k: yapma bak, etme bak, lütfen bak! emir veriyorsun di mi aklın sıra bana. yeter artık yeter dayanamıyorum sana!
e: senin avradını sikerim! geçmişini siktiğimin çocuğu. piç. bi sen mi adamsın lan!

bu örnek eitk olmamakla beraber kadınlar anlayışsızlıkları ve bitmez tükenmez çeneleri yüzünden resmen böyle şeylerin olması için uğraşmaktadır. iki dakika sus be kadın. karşındaki de insan. hep sana hep sana mı olacak bu yoğurdun kaymağı? bi de adam akıllı konuşmayı dene benim gibi. ölür müsün?
Faktörlerden birisi, Kadınların kendilerini bir et parçası gibi göstermelerindendir. Kendilerini dehumenize etmelerindendir. Sözlükte de görüldüğü gibi, kızlar özel fotolar paylaşarak sadece ilgi çektiklerini düşünmekteler, lakin bu yaptıkları ile kadınları ne kadar değersiz ve sadece bir et parçasından ibaret yada eşyaymış gibi gösterdiklerinin farkında değiller.

Bunun bilimsel araştırması bile yapılmıştır. Bikinideki kadınları sadece bir eşya parçası yada bir obje olarak görüyormuş erkekler. Düşünmek lazım.
şiddete katkıda bulunmayın.

--spoiler--
http://news.nationalgeogr...en-objects.html--spoiler`--
o odunları yetiştiren anaların da içinde olduğu nedenlerdir.
" kadına şiddetin nedeni bu iktidarın çağdışı dünya görüşü ve onun yarattığı iklimdir. " em. oramiral türker ertürk.

paşa tesbitin dibine vurmuştur.

görsel
bir boklar yiyorlar eve erkek atıyorlar sonra şiddet arttı.

Dilin çok oynarsa dökülür dişin, diline dikkat et; gitmesin başın demiş ecdadımız. saksoyu doggy'i kocanla yap.

milletin sikini taşşağını bu kadar düşünmeseniz bu olaylar artmazdı. bu da böyle biline.
kadını dövün diyen dine inanmaktır.

ben demiyorum ayet diyor kardeşim. sen ayete karşı mı geliyorsun?
ha o ayet yanlış çevrilmiş değil mi?
evet tabii eminim öyledir. *
peki erkekler çok mu masum, nedir bir kaç gündür sadece kadınlar yapıyormuş gibi gösterme çabası ?
(bkz: nisa suresi)
erkeklerin uyanmasıdır. bu millet uyandı artık bu kaşarlara göz yummazlar. evet.
CHP'nin oy kazanması.
barbar kesimin yer yüzüne çıkması.