bugün

çok büyük bir merak konusudur.

bahsettiğim eşcinseller falan değil. düşünsenize, kadın ve erkek dışında başka bir cinsiyet.
penisli ve büyük memeli bişey olurdu herhalde.
(bkz: bülent ersoy)
(bkz: ergen)
(bkz: hermafrodit)
(bkz: melek)
muhtamelen hem erkek ile hem de kadın ile cinsel ilişkiye girebilecek bir cins olurdu.

bu durumda ortada ne lezbiyen ne de gay olurdu. unisex bir cins işte.
3 kişili evlilikler... kadın erkek ve x *
(bkz: androjin)

veya halk arasında bilinen adıyla
(bkz: androjen)
rakipler çoğalır efendim.
(bkz: mantar)
sporla mı çoğalacaktır bilinmez.
kadınlar açısından çok iyi şeyler olmayabilir. eğer kadına daha çok benzerse erkekler dışlanıcakken, tam tersi durumda yine erkekler dışlanır. düşünsenize 2 kat daha fazla erkek. ama biz erkekler açısından pek fark olmaz. en azından süper muhabbetlere yelken açmak daha kolay hale gelebilir.
ama bi de erkek nüfusun 2 kat artması durumunda baş gösterecek kızsızlık durumunu da bi düşünün derim.
düşünülemeyendir. ya da benim düşünemediğimdir. geyleri almadım yeni cinsiyetlere.
(bkz: grup sekse dördüncü aramak)
(bkz: uuu beybi)
(bkz: nötr değilmisiniz hepiniz aynısınız) *
noksan akılla noksansızı düşünmektir. nicedir.
ben bu hayalgücü eksikliğinin az ya da hiç hentai seyredilmiyor olmasından kaynaklandığına inanıyorum. ne biçim 3üncü türler var amma da sikişiyorlar be diye diye seyredilirse daha bir entelektüel seviyede mazoşizm yaşanabilir. insanın ufku açılır eşcinsellere saldırılmaz.
(bkz: karanlığın sol eli)
barzolar adını verdiğim kendi cinsiyeti ve diğer iki cinsiyetede ilgisi olan kişiler.
YOK SAYILMAZ, EŞ CinSELLiK vardır.
(bkz: gay) (bkz: tro)
vardır, fakat üreyemez. tam bir ibnedir.
Isci turu olabilir.
(bkz: threesome)