bugün

kadın erkek ilişkilerinin ana kuralıdır. kimse piyangoyu kazanmaya umudu olmadan piyango bileti almaz. ha şurası da var bazı şizofren ruhlu erkekler de kendi kendilerine kızların davranışlarını kur yapma olarak algılayabiliyorlar.
sığ ve ataerkil bir bakış açısıdır.
maalesefki erkekler kendi abazanlıklarına zaman içinde bu bahaneyi bulmuşlardır.
kuyruk olara ifade ettigi kisim kadin kalcasi olarak kabul edersek kuyruk sallamayan kadin erkek hisleri tasir.
+ bide bu hatunlar yorulmuyomu o kadar totoyu tasimalarini gectim birde belirli bir ritimde salliyorlar.
yanlış. türk abazanları koşar.
Abaza her halükarda kosar efendim.
tanim dogru fakat her hareketten de is atiyo bu kari bana onermesini de cikaran erkek bir hayli fazla.
Kuyruğa yakın biri olarak kesinlikle katıldığım önermedir.
sokakta yürüyen kadının her yerine bakıp, sonra da o gösterdi ben baktım gibi bahanelere sığınan akıl fukaralarının, yıllar önce akıl fukarası atası tarafından söylenen söz.
o çok övündüğünüz atanızın, sizden farkı yok. o da sizin kadar sapkın ve örümcek beyinli...
(bkz: nefes alsin yeter) diyen bir kitlenin icinde anlamsizlik rekoru kiran atasozu. kaldiki abazanlik rekoru kirip olmayan kadinin pesinden bile kosuyorlar.

kadinin kuyruk sallamasi derken size gunaydin iyi aksamlar demesini gulumsemesini kastediyorsaniz bunlarin ismi bazilarina gore insanlik bazilarina gore medeniyet.

kadinin kuyruk sallamasi derken guzel giyinmesini kastediyorsaniz bu da oz saygi.

yaz aylarinda giyilen etek ve sorttan bahsediyorsaniz bu sicak.

kadinin kuyruk sallamasi olarak kahkaha atmasini kastediyorsaniz bu mizah, eglence

bir kadinin yaptigi her hareketi bir erkek uzerindeki etkilerini dusunerek yaptigini mi saniyorsunuz? kadinlar sizi bu kadar onemsemiyor. zaten kuyruk sallama tabirini kullanan bir erkek ne oldugunu kulturel seviyesini kahvede takildigini belli ediyor.

kadin kuyruk sallamaz erkek bahane arar.
Erkek her zaman sallar kadın karşılık verdiğinde şimşekler çakar. Yani kuyruk aradığı deliğin içinden el sallar.

Mk. Her şeyide bizmi öğreteceğiz?

Benimki itiraf gibi oldu ama olsun dürüstlük kanıma işlemiş.