bugün

Ahmet cakar ın açıklaması.
Ahmet bey sacmaladıkça saçmalıyor.
Amacı durumdan vazife cıkarmak.
Raiting.
bir ahmet çakar sıçmasıdır. artık bu adama biri dur demeli. aa adam dedim afedersiniz.
(bkz: insan istemezse kurşuna dizilmez)
tanga giyen ahmet in yeni sıçmasıdır. bu ülkede herşeyi kadınnın üstüne atmayı bu kadar adi bir sekilde nasıl başarıyorsunuz anlamıyorum. kocasından dayak yer kadın suçlu, babasının evine gider kadın şuçlu. bu evden gelinlikle cıktın kefenle geliceksin falan. lan bi düşün şu kadınların yakasından. 10 yaşındakı kız cocuguna tecevuz eden 24 hayvan vardı hatırlarsanız orada da mı kızdaydı kabahat? 10 yasındaki kızmı istedi o kadar hayvanın tecavüz etmesini? yok arkadaş yasanmaz bu ülkede acık konusuyorum sıze! bu zihniyet değişmediği sürece bu kadınlar daha cok şiddete tecavuze maruz kalır. bir erkek olarak hemcinslerimin cogundan nefret etmemi saglıyor böyle konusmalar. kendi kızlarına yada kız kardeşlerine aynı şiddetin aynı tecavüzün yapılması dileğiyle!!
14 yaşında ki n. ç. de , soysuz cibiliyetsiz 24 kişinin kendisine tecavüz etmesini istemişti. gönül rızası demişti mahkeme ve yargıtayda ki şerefli üyeler de bunu onaylamışdı. ahmet çakar buradan bir sonuç çıkartmış sanırım. 70 milyon bunlara gönül rızaları ile binsin inşallah.

http://www.posta.com.tr/3...hset_.htm?ArticleID=98854
ahmet çakar'ın, gündemde kalmak için beyaz tv’de yayınlanan “derin futbol" isimli programda söylemiş olduğu harika sözdür.
gündemde kalmak adına olduğunu düşünüyorum çünkü, bir insan bunu normal şartlarda söylemez.
5 yaşındaki çocuğa söylesen tecavüz diye, suratı bembeyaz kesilir..
neyse artık, başına falan gelirse çoluğundan çocuğundan kendini teselli eder;
" sen istemesen, sana tecavüz edemezlerdi " diye.

bir zamanlar, " fenerbahçe turu geçsin bikini giyerim " diye gündemde kaldı, sonra farklı bir şey, şimdi de bu...
gündemde kalmak için kimisi zekasını kullanır, kimisi de karaktersizliğini..
bu da karaktersizliğini kullanan tiplerden. yapcak bir şey yok
kadın isterse tecavüz mü olur zaten? bu kadar saçmalık olamaz.
ahmet çakar sıçmaya devam ediyor bikinisiyle.
+ühüüüüü..
-ne oldu kız?
+tecavüze uğradım..
-hata hanginizdeydi?
bir gün birleşip tecavüzün ne olduğunun gösterilmesi gereken adamdan bozma şahsın laf ebeliğidir efenim bu söz.

böyle adamları 8-9 yıl organını sokacak delik bulamamış tecavüzcülerle aynı odaya kapatacaksınız. bakalım nasıl oluyormuş isteyip istememek.
sapkın adamın, sapkınlığına bulduğu sapkın sebep.
televizyona çıkmanın bukadar kolay olduğu bir memlekette buna şaşırmamak lazım. iki kelimeyi bir araya getiremeyen Her kuş beyinlinin eline mikrofan verilirse böyle olur işte.
Düşünmemizi,düşünerek konuşmamızı sağlayan yani beyin dediğimiz şey, malesefki ahmet çakarın o koca kafasının içinde yok.
ortalama bir kadının yapısal olarak erkeğin 1/3'ü kadar kas ve kemik yoğunluğuna sahip olduğu düşünülürse mümkün olmayan olaydır...en dirençli görünen kadın bile eğer özel bir eğitim almamışsa erkek gücüne karşı kolay kolay direnemez..ancak silah yada başka bir alet ile karşı koyabilir..o yüzden bu itham tamamen saçmalıktır..

erkek hayvanlığının en somut göstergesi olan tecavüz olayında bile ''kadını suçlu göstermek'' erkek saldırganlığının başka bir tezahürüdür..(( not: ''erkekler'' derken her erkekten bahsetmiyorum..kadına olan bakş açısı patolojik olan tecavüzcü ve tacizci erkeklerden bahsediyorum..))

tecavüz ve taciz olaylarında yüzde 100 erkek suçludur..evlilik dışı ilişkilerde de yüzde 80-85 erkek suçludur..

kimse kendisini kandırmasın..kadın,erkek gibi değildir..
söylemeye çalışılan şey kadının isteyerek tecavüze uğradığıdır. Ah ulan ah ne gerzek ve türkçesi bozuk bi adamsın sen! Bu lafın gündem olsun, konuşulayım tipindeki bir adamdan çıkması bile gereksiz ve saçma olduğunun göstergesi. 'kadın istemezse tecavüze uğramaz' derken mantığın nerdeydi, kadın isteyerek tecavüze mi uğrar! Sanırım başlık tecavüze uğramış, çünkü kendi isteğiyle yazdırıyor bize.
kendisinin dahi, istememesine karşın tecavüze uğrayarak çürütülebilecek ahmet çakar saçması.

(bkz: tecavüz kaçınılmazsa zevk almayı bileceksin) ahmet. (bkz: bikinini giy de gel) ahmet.
buna: "adam istedi, raiting'i aldı" denir.

adam tamamen manşet olsun, kendi prim yapsın diye attı lafı ortaya.. bizim sazanlar da hemen atladı işte.
Tabi ki canım!!! Zaten şimdiye kadar tecavüze uğrayan kadınlar "tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın" felsefesi ile hareket edenlerdir!!! Ya bir bırakın gidin Allah aşkına.
sabahtan beri "kesin troll başlığıdır" diyerek bakmadığım başlık. meğer ahmet çakar söylemiş bu lafı. sonuçta yine bir troll saçmalaması olmuş. inşallah bir yakınının başına gelmez bu tür bir olay.
bu lafı söyleyene halk adına biri tecavüz etse ne güzel olacak, tecavüzcünün savunmasıda kendi istemese tecavüze uğramazdı çok rahatlıkla olabilir.

edit:aramızda bu entryi eksileyen bir tecavüzcü var ,yada ahmet çakar was here.
'kadın istemezse tecavüze uğramaz' amma velakin saldırgan bir psikopatın darbeleriyle diğer tarafa uğrama ihtimali yüksektir.

(bkz: bu ahmet var ya çok zeki)
ne idüğü belirsiz, ne iş yaptığından emin olamayan bir medya artığının neye dayanarak söylediğine anlam verilmeyen zırvadır. evet resmen zırvadır. tecavüz dünyada ki en büyük insanlık suçudur. tecavüzün hiçbir geçerli sebebi olamaz. çünkü tecavüz başkasının olana saldırmaktır. hiçbir kadın, hiçbir erkek (evet bu ülkede erkeklere de tecavüz ediliyor) kendisine saldırılması için bir girişim göstermez. lakin şu da var ki;
tecavüz, 70 lerin masum ve çıt kırıldım yeşilçam filmlerinden sonra, sanatsal değerini kaybetmiş olan türk sinemasının mihenk taşı haline geldi. senaristler, yönetmenler içinde tecavüz geçmeyen tek bir film bile yazmadılar, çekmediler neredeyse. o kadar meşrulaştı, o kadar sıradanlaştı ki tecavüz etmek/tecavüze uğramak bebeklere, el kadar çocuklara tecavüz etmeye kadar vardı sonu. hangimiz "tecavüzcü" lakabıyla bilinen coşkun bilmem kimin ormanlık bir alanda canice kadının üzerine çevirdiği gözleriyle kadını yere yatırıp üzerine atladığını hatırlamıyor ki? eminim bu sahneyi ömründe en az 5 kez filmlerden görmüş bir nesiliz biz. sırf para kazanmak amacıyla yapılmış ve koyun gibi güdülmeyi rutinleştirmiş milletimizin izlediği filmler yüzünden ben dahil kaç küçük kız (ilerleyen yıllarda genç kız, genç kadın) tecavüze uğramak korkusuyla yalnız yürüdüğü bir ıssız sokakta defalarca arkasına bakarak yürüdü ve hala yürüyor? bilinçaltımıza iğrenç şekilde aşılanmış insanlığın en büyük suçuna artık bir son vermek gerektiği konuşulması gerekirken, nasıl olur da bir erkek (hem de çok yaşlı, muhtemelen baba, muhtemelen dede olan bir erkek) kadının bu vahşete rıza gösterdiğini düşünür? nasıl olur da bu insanı, bu adice, bu yaralayıcı tespitinden sonra insanlarımız izleyerek prim verir aklım almıyor! daha önce de almamıştı, daha sonra da almayacak. evet. bu tespitleri yapan akıllı insanlar ise ben aklı birşey almayan gerizekalıyım ve daima bununla gurur duyacağım.
(bkz: tanrı istemezse yaprak düşmez)
bu adamın söylediği bu sözlerden sonra hala kabul görebilip bir kanalda ya da bir medya kuruluşunda ya da Türkiye'nin herhangi bir itibar gerektiren noktasında hayatına ve yayınlarına devam edebilecek olması durumu bana hiç yabancı gelmiyor. Yoksa burasııııı? Buldum! Türkiye mi? Hatta bence iki kişiden biri mutlaka bu adamı seviyodur da şimdi!
biz kızlar evlere kitlenmeliyiz dedirten durumdur. olur ya zavallı bir erkeğe kuyruk sallarız da tecavüz etmek zorunda kalır. ah biz kızlar erkeklerimizin adını kirletmeyelim hani bizimkinin önemi yokta. şimdi sorarım ey abilerim, sevgililerim, babalarım! ey Ahmet çakar! siz neden kendinize bu tecavüzcü durumunu layık görüyorsunuz ki?
(bkz: ev sahibi istemezse hırsızlığa uğramaz)
şeklinde çoğaltılabilecek önermedir. ne saçma düşüncelerdir bunlar efenim.
zorla istem dışı olduğu için tecavüz deniyor, kadın isterse tecavüz denmezdi ki diye basit bir cevap vermek gereken durum.
(bkz: ahmet bey ne içtin sen)