bugün

aktif yazarlığını bırakan yazar... bundan sonra entrylerim yok, ama hep okuyacağım...

edit:hemen eskileyin, beni görünce hemen hemen eksi hemen, sanki bişe yaptık lan.
kardeşimle aynı yaştaki yazardır.
lütfen çoçcuğum yazarlığı bırak.
ismine kahkaha attığım 16 yaşında olmayan yazar.
Kanında akan çılgın milliyetçiliği 1999 doğumlu bir "ergenus ülkücan" olmasına bağlıyorum. Büyüdükçe geçer abisi. Zaten liseden sonra rap ve ülkücanlığa devam sıkıntıdır. Az bir zaman sonra sıkıntıların bitecektir.
Son anda 2000 'li olmaktan kurtulmuştur.
on iki yaşında bıçaklanmamış olması ilginçtir.
galatasaylılar armasında vatan olmayan bir takımı niye tutar diye sorulması gereken bir yazardır, bir diğeri asil izmirlidir.
yaklaşık bir kaç saat önce bir daha entry girmeyecegim diye bişiler yazmış ama hala da entry girmeye devam eden yazar.
sanırım bir yanlışlık olmuş .

izmirli bir " vatansever " kendisini kollamaya almış da Hemen propagandaya başlamış , vatan haini falan .
la başka bir neden ile elestirilemezmi bir yazar! hemen salak salak klişe sloganlara başlamak zorundamisiniz?

al anam BACIM sana olsun yalnız ilk 6 ay süt emmemiş bu , mümkün ise süt neyim Verde , beyin lobları gelişsin azcık *
bir yazar.

bazıları gibi çiğ süt emip vatanıma ihanet edeceğime
sütsüz kalayım daha iyi.
vay atara bak sen ?
gider de yaparmış? hanimiş benim yavru kurdum *
hangi ocakta öğrettiler sana bu 50 yıl önceki lafları ?
nerde öğrendin sen vatan kurtarmayı ?
her çekik gözlüye saldiran abilerinden mi ?

bak sana abi nasihatı vereyim .
" vatanını en çok seven , görevini en iyi yapandır " derler Askeriye de anladın .
sen iyi birey ol , vatan illa başının çaresine bakar .

Edit : atarlı bir yazar

edit : adam rep parça yapmış , Entry diye döşemiş buraya .
askere kufreden kim la ?
sen önce bir git askerlik yapta gel allah büyük.

nerden öğreniyorsun bu lafları ?
ülkücüler ana okul , kreş neyim açtı bizim mi haberimiz yok ?
bir yazar.

daha dün türk askerine küfür eden bugün adam rolü yapıyo, rolü de selo abisinden çalmış ama adam değil "rol" vatan haini dürzüler 1 gram şerefiniz yok kalbiniz kara, bir acı gibi var ki türk bayrağından sızlanıyosunuz, vatan haini olmak iste böyle bişey, böyle bişey, böyle bişey, böyle bişey, böyle bişey işte, o acıyla yanıp kavrulun çünkü vatan herkese nasip olmaz, namussuz yarasını bilinçaltında saklar, yeri gelince söyler. Kimi namussuzun yarası ülkücüler olmuş, kimi namussuzun derdi vatanımız olmuş, kovsan gitmez, karşına alıp eleştirsen anlamaz, öyle lanettir ki cahil bünyesı sadece bölücülüğû bilir, gücü yetmeyince barış, yalnız görünce sırtından vur. Vatan haını vatan haini, yüzün kirli, şerefin gercekten de yok, bişeyin yok, dûşman gördûğüne muhtaçsın. Bir orospu olsanız suratınıza tükürcem ama orospu sizin yanınız da namuslu kalır,vatan haini bebek katili, yüzleri çok kirli, yalancılık medyasın da horul horul, eşekle anılır olmuşlar, ama utanmanın sınırı yok işte çatlamıs ar damarı.
ilginç bir velet. Düşünceler ve konuşmalar henüz olgunlaşmamış gibi duruyor ancak zeki olduğunu anladım ben. Yaşının ufak olmasından dolayı saçmalaması doğal tabii. ikinci bir seçenek, troll olabileceği.
bir yazar.

şşşşt olgunluğumuzu koruyup size 40 küfüre karşı 1 cevap verdiysek değerini bilin bu durumun, mesajdan hainlik yapıp ayar yiyen burda, vatan hainlerine küfür ederim bunlar üstüne alınır gelir buraya, şaka oldugu acıkça belli olann başlık açarım gelir buraya yok patlak demiş vs vs. ismimin sonu da 99 var diye hakaret etmenize hak doğmuyor, açık açık yalan entry görüp yinede cevap vermedim... siz olsanız coşardınız... suskuluğumuz asaletimizdendir. hiç susmayanlar ne bilsin...!
(bkz: kadir1999 guclu cocuk a alternatif nickler)
99 lu ayagina yatan vasat troll. Once kendin ol be.
sözlüğe daha yeni gelen ama dünya kadar nick altı olan yazar. işte bu sözlük böyle çalışıyor. adama hakaret etmek için nick altı giriyorlar. iyi olana çok iyi diye yazmazlar. asıl mal bunlar sanırım. deli sikmiş milleti.
kadın düşmanı ergen barzo. Ulan yeni nesil aydın olur diyoruz, onun yerine küçük küçük mağara adamları yetişiyor. Bu ülkeden cacık olmaz cacık.
bu çocuğun en çok hoşuma giden özelliği bütün "da"ları ayrı yazması.

bakınız gençler, afacan "de"leri ayırmıyor sadece ve sadece "da"ları ayırıyor.

sana yine bir abilik yapacağım güzel çocuk, iyi dinle;

o ekleri cümleden çıkaracaksın ve bakacaksın, anlam bozuluyor mu?

eğer bozuluyorsa o "de" bitişik yazılıyordur.

yok bozulmuyorsa ayrı yazılıyordur.

bu kadar basit.

örneğin;

maça sen de gel kamkito. - maça sen gel kamkito.

paralar sende - paralar sen? olmadı bak.

teşekküre gerek yok yazarı.
bunun 1999 doğumlu olduğuna inanan maldır afedersiniz.

kendini troll zanneden bi ezik işte. çocuk falan da değildir bu. sözlüğün durumunu bildiği için ona göre yazıyor.
bir yazar.

kudurun mk itleri, yazmayın nick altıma lan şu başlığın şaka oldugunu anlamayıp salak salak konusandan ne beklenir?

http://www.uludagsozluk.com/e/28438367/ şaka oldugu belli, neyin peşindesin? bu sene lise 3 geçtim ve karnemi görsen kıskanırsın, bir tane 3 yok, gelmişin buraya aaa eleştirilcek yazar buldum hadi fırsatı kullanayım, ağzına ıslanmış balta atarım sus. mal mal şey yazmayın işinize bakın cıvıklaşmayın, troll sizsiniz ben değil.
iSMi GÜZEL, FiKiRLERi GÜZEL, KENDi GÜZEL ÇOCUK.
ÖRNEK DELiKANLI OLUR iNŞALLAH.
MAŞALLAH.
Çok tatlı, bıcır bıcır bir oğlan çocuğu. Sözlükte olmasını seviyorum, sanki düğün salonundaki "yenge çocukları pistten alalım" diyen adam her an bir yerden çıkacakmış gibi hissediyorum. Sonra kırmızı straplez elbise giymiş kız frikik verecek gelinin yeni yetme kuzenleri "uuuuuuu" sesleri çıkartıp gulusmeye başlayacaklar gibi. Ki zaten sözlükte her gün biri veriyor onu. Neyse.

Zihnimi farklı yerlere yollayıp, sözlüğe garip bakışlar atmama neden olan yazar.
Ben dalgasına adini böyle yaptı sanıyodum
meğer cidden 99 luymus kerata
(bkz: hadi oğlum pipini göster amcalara)
eski kulağı kesiklerden, sol kolum.
Kızma kadir abi haklisin sen abi affet bizi (bkz: swh)
Hadi yeğenim uyu artik çocuklar için en az 7 saat uyku gerekli ve sen hala burdasın! Çabuk!
güncel Önemli Başlıklar