bugün

Ayqut1998 ayca22
ile evlenmiş çocuğu bu yazar olmuştur.
sağlam şahıstır. var olsundur. burdan teşekkürlerimi sunuyorum.
iyi çocuktur.
Gördüm ki silinmişsin. Ohh rahatladık.
işte bu dingilleri gördükçe karardı, sözlüğe olan sevgim. Sözlüğe zamanında haftalarca en çok entry giren adam olarak vardım. Benim nickaltıma girilen entry sayısı 42 iken (o da eş dost) bu gılığını demlediğim velet 156 amk.

Edit: bu diğer kardeşlerim içinde geçerli. Çabalıyoruz ama sonuç hüsran.
şahsen prostat sanayinin feyki olduğunu düşünüyorum.
ayrilikci turk denen bir eleman var, o olabilir.

şüphelerim o yönde.

kadir buralardaysan bir ses ver keke. özledik.
eminim şu anda bir feykiyle sözlükte fink atıyor. buraları kolay kolay bırakamaz o. çık ortaya kadir!
Olsaydı, pkklılar böyle kolay cirit atamazdı bu sözlükte....yaaaa işte öyle.
özlüyoruz reis:((

edit: şaka len şaka hangi paralel evrendeysen orda kal.*
silik. bunu da gönderdik sonunda.
kendi yaş grubunun kaliteli yazarlarından. *

- böyle devam genç!
(bkz: bi bitmediniz amk) her girilen entry'nin altına saçma, salak entry'ler girerek. sözlüğün kalitesini düşüren velet. zannımca tez mod'lar tarafından çaylak sonrada hesabı silinsin.
pkk' ya kufrediyor ise, devam etsin dedigim yazar.
(bkz: kadir1999 guclu cocuk a beyaz toros hediye etmek)
100 tane bana bu çocuktan verin guneydoguyu baştan aşağı temizlerim. Ardından metropole geçer turkiyeyi yaşanılır bir ülke yaparım.
(bkz: Tayyipçi Bebe)
Çocuk mocuk şaka maka bu yasta kürtcülerin ve komünistlerin amina koymuş. Büyuyunce kim bilir ne yapar *
Lise 3 e geçmenin derslerin iyice zorlaşmasinin stresi altındadır hoş görün.
La bu bebe kendini sozlugin playboyu saniyo heralde. Suc bunda degil bunu yazar yapanda hadi guzelim uyku vakti.
bir yazar.

it ürür kervan yürür. kim takar sizi hahahaha.
Kızma kadir abi haklisin sen abi affet bizi (bkz: swh)
Hadi yeğenim uyu artik çocuklar için en az 7 saat uyku gerekli ve sen hala burdasın! Çabuk!
eski kulağı kesiklerden, sol kolum.
Ben dalgasına adini böyle yaptı sanıyodum
meğer cidden 99 luymus kerata
(bkz: hadi oğlum pipini göster amcalara)
Çok tatlı, bıcır bıcır bir oğlan çocuğu. Sözlükte olmasını seviyorum, sanki düğün salonundaki "yenge çocukları pistten alalım" diyen adam her an bir yerden çıkacakmış gibi hissediyorum. Sonra kırmızı straplez elbise giymiş kız frikik verecek gelinin yeni yetme kuzenleri "uuuuuuu" sesleri çıkartıp gulusmeye başlayacaklar gibi. Ki zaten sözlükte her gün biri veriyor onu. Neyse.

Zihnimi farklı yerlere yollayıp, sözlüğe garip bakışlar atmama neden olan yazar.