üstün araştırmalarıma göre vampire grin' in yeni nickidir.
(bkz: nerden nereye)
edit: bu entry aklına her geldiğinde eksiyide veriyor. sağolsun.
edit: aynı zamanda fil hafızası olan zat-ı muhterem.kaç gün geçmiş hala eksiliyor. yaşasın basın özgürlüğü.
GERÇEKTEN ASiL!
19 yıllık izmir liyim bir asilliğimi görmedim.
kendisiyle konuşa konuşa fitness'a tekrar başlamaya karar verdim. eyvallah kardeşim *
adam haklı izmirli dediğin asil olur.bende izmirli kadını özel yapan adamlarıdır.yani bizleriz.
Bir arkadaşımın oğlunun adı soyadı. Başlığı görünce 4 yaşındaki bebeye başlık mı açılmış amk dedim.
insanları kafatası ölçümleriyle karakterize edecek kadar donuk ruhlu insan.
entrylerde erkeklik gösterir, mesajlarda tık yok. puhahah. erkek sandık sohbet açtık.
(#26067408)

bir entry bu kadar mı güzel girilir ya swh.
Kendisi kesinlikle (bkz: o hayat benim efsun) ya da (bkz: o hayat benim nuran) olan yazar.normal bir erkek boyle bi dizinin reklamini her gun yapmaz izledigini bile soylemez cekinir.dizinin reklamini yapiyor resmen.
dizi izlemekten biraz algı problemleri yaşadığını düşündüğüm yazar. neyse zaten cinconluymuş normal karşıladım.
kendisinin mal olduğunun kanıtı vardır.

(#26482035)

--spoiler--
stsl 2014 2015 fenerbahçe lehine hakem hataları'na bir açıklama getiremeyen futbol arsızlarının rakiplerinin peşine düşmesidir.
--spoiler--

yani demek istediği, kendi açtığı başlığa cevap verememişim de süperlig 2014 2015 sezonu gs lehine hakem hataları başlığını açmışım.

halbuki stsl 2014 2015 fenerbahçe lehine hakem hataları başlığının açılış tarihi 27.12.2014 18:33

benim açtığım süperlig 2014 2015 sezonu gs lehine hakem hatalarıbaşlığının tarihi ise 01.09.2014 18:27
adamın dibi yazardır. varolsun.
her dakika başı entry giren izmirli yazar.
Genelde dizi başlıklarında gördügüm yazar. Dizi zevklerimiz uyuşmuyor onu biliyorum.

edit: hayır yani neden dizi zevklerimiz uyuşmuyor diye eksiliyor anlamadım. Yok yere eksilemeyi seven yazardır.
hem asil hem de izmirli olması ile insanları şaşırtmış yazar.
Manyak ya bu kız. O hayat benim, o hayat benim illallah ettirdi artık. Biri dizide rol versin şuna. Malum izmirliler üne, oralarını buralarını açmaya pek isteklidir.
(bkz: ceren moray).
izmirlilerin asil olduğuna inanan kişidir.
entrylerini okudukça nickinin hakkını verdiğini düşündüğüm, mantıklı atarlar yapan yazar. hep kalsın denilesi memleketlim. *
babası van'dan izmir'e göçtüğü için kendini izmirli sanan kekodur...
bir şey bilmeden atar tutar.
Mardin'lidir.
izmir'liyim diye ayak yapmaktadir.
Ya kardeşim manyak mısın nesin sen hadi bir olur iki olur senin güzel hatırın için üç olur da yeter artık kalk şu televizyonun başından ve dizi izlemeye bir son ver. Otur iki kitap oku lan efsunu napıcan sakineyi napıcan kalk amk kalk götün yapıştı koltuğa.
Gercekten cok demodedir hafif cingen havalarindadir siyaset ne bilmezler futbol takımı tutar gbi davranirlar. Ha kızları güzel mi evet gerçek bi izmirli güzeldir. Yüzü güzeldir vücudu güzeldir ama beyinsizdir.