bugün

Kendisi ile ilgili yaptığım tek yorum "amk delisi"dir fazlasını hak etmiyor.
görsel
(bkz: patlamış mısır)

saygılar sunuyorum azizim...
önemli bir türk büyüğüdür, genç nesillere öğretilmesi gerekir, irfan sahiplerine bu kadar işaret yeter azizim.
beyaz tv de dini sohbetler veren büyük üstad. son osmanlı..
46'lık.
Püskülü beni tahrik ediyor.
deli raporu olan, ne dediğini bilmeyen, baba tarafından ermeni anne tarafından rum olan şahıs.
Ruh hastadı.
Kimi insanların kendisine "üstad" kabul ettiği püsküllü şahıs.
mustafa kemal hakkında bütün gerçekleri tüm berraklığıyla öğrenebileceğiniz yegane kaynak. üstad yürüyen kütüphane gibi maşallah, her sorunun cevabı var kendilerinde.

ayrıca; " mustafa kemal'i bulmaca çözer gibi çözdüm, size onun hakkında öyle şeyler söylerim ki siz bile aceba dersiniz..." sözü çok meşhurdur.
ingiliz muhiplerinin günümüzdeki temsilcisi, prens cahrlesi Müslüman ialn etti.
Bilgisiz insanlara şarlatanlık yapma kolaycılığının son ucubesi.
beyinsizlerin sevgilisi.
Hasta ruhlar hasadı.
Hakkında 3049 entry girilmesi ziyan olan vitaminsiz.
Adnan Oktar'dan farkı kalmamıştır gözümde. Memleket kafayı yedi be kardeşim.
ben bu adamı anlamıyorum ya ne diyor bu, arada sırada bildiğim birkaç kelime ediyor ama ana fikri kaçırıyorum hep. o yüzden çamur da atamıyorum dilini öğrenmem gerek.
akçılara göre üstadmış bu. bana göre zırva.
https://www.youtube.com/watch?v=GK4nlvmNLp0

kemalistler ve haşhaşilere.
Çok acayip bir adam dünyada çözemediğim insanlardan.Bence birçok gerçeği biliyor ama söylemiyor para kazanmak için ve yanlışları savunuyor.
meczup bir kuyuya taş atmış bütün akıllılar atlamış diye bir söz vardır, ha bu zat için söylemiyorum bunu zira raporlu olduğu iddia ediliyor. her neyse söylediklerinin yüzde doksanı palavra, daha kafasındaki fesin ingiliz işi olduğunu idrak edemeyip kof osmanlıcılık yapıyor, sözleri ne akla ne ilme ne de hayale sığmaz. bu şahısı öven çokmuş burada yav. tamam, hadi milliyetçi-atatürkçülerin sözüne itibar etmiyorsunuz o zaman gidin bakalım milli görüşçüler bu zat için ne diyor, birde onlardan dinleyin öyle bu şahıs hakkında entry girin, elçiye zeval olmaz.

edit: eksileyen yobaz kardeşim, fesin tarihçesine bir bak bakalım. sen dindar olduğun için yobaz demiyorum zira tanrıtanımazların da sizlerden bir farkları yok. git milli görüşçülerden dinle bakalım ben bir şey demiyorum.
46...
görsel

soytarı. ekran trollü.
akp seçmeninin profilini yansıtan en iyi örnek. bakın oy attığınız partiyi savunan adam, ekranlardan size olan saygısını bu giyim tarzıyla, bu kıyafeti ile gösteriyor.
her akşam görüyorum her akşam tüm sülalesinin kulaklarını çınlatıyorum.

bu adamdan mı öğreniyorsunu gerçekten dini!
Buna tarihçi diyenin beynini sikeyim net.

Timur'a moğol Atatürk için de yunan,bulgar,sırp,hırvat,boşnak,rumen,yahudi diyen bir kekodur kendi.

Fesini siktimin.