bugün

seyahatte iken alışveriş yapmak.
en kralları feriştah yenge tarafından üretilir;
"bu gadder edele bir dıp insanı için fazla değil miydi?"
(bkz: sözlükte konuştuğum tek kız sensin)
(bkz: msn var mı)
(bkz: cam var mı)
(bkz: doggy style)
pedofili hastalarının kıçına ağaç dalı sokmak ve hadım etmek.
bir erkeğe mastürbasyon malzemesi olmak.
(bkz: altın günleri)
şaşırmayın sözlük yazarları ben bir kaç tanesine tanık oldum dönen muhabbetlerden, anlatılan fıkralardan utandım vallaha.
(bkz: sauna)
erkeğinin kulak memesini emmesi, kulağının içine dilini sokması gibi.
(bkz: evde kalmış kezban fantezileri)
erkek orgazm olduktan sonrada kendilerini kadın gibi hissetmek.
(bkz: bir seks objesi olarak salatalık) *
kadınların hayal gücü göstergesidir, erkeklerin abazanına aşinayız da efendim, kadınların abazanı da hiç çekilmiyorum mide bulandırıyor, fanteziniz elbet olacak hayal gücünüz de pek geniş maşallah da amaç ne?

sonra özel mesajla msn i ver diyen erkek yazarlara abazan deme hakkınız var mı sanıyorsunuz, adamları gaza getiren sizsiniz, zaten akıllarının yerleri tam olarak kafaları değil iyice kurcalayarak sıçmanın manası ne.
(bkz: bir seks rehberi olarak sözlük)
zengin bir koca ile evlenip kocayi bosamak.
(bkz: oral seks)
behlül bihter olayını bilmeyen yoktur. ünlü dizimiz.

evet kadınların fantazisini açıklıyorum.

zengin ve babacan bir kocayla evlenip, babalık yapmasını sağlamak. sonra da genç ateşli yakışıklı bir delikanlı bulup bol bol vuruş (ama ) mak.
eh madem konu cinsel fanteziden açıldı, ben de birşeyler yazmasam olmaz.

hem ben "dişi"yim.

bunu özellikle belirtmeliyim ki dikkat çekebileyim.

evet hikayemiz 12. yüzyılda çinde bir tapınakta geçiyor. adım ai-li. anlamı "güzel, hoş, sevimli kimse". evet isimden de anlayacağınız gibi güzel hoş sevimli bir tapınak dansçısıyım. diğer çinli kızlara benzemiyorum. çünkü onlar zayıf ve kurugötlüler. ele avuca gelmeyen göğüsleri var ve elbiselerinin göğüs kısmını kumaşla dolduruyorlar. bense onların arasında devasa göğüslerimle dikkati çekiyor ve sıyrılıyorum. tapınak koridorlarında göğüslerimi hoplata hoplata salındım mı bütün er kişilerin gözleri bana çevriliyor, hepsinin abdestini bozuyorum. erkişilerin arasında bir adam var, muazzam resim çiziyor. diğer kızlar gösterişsiz vücutlu olduğundan benim resmimi çizmeyi teklif ediyor. odaya kapanıyoruz. konuşmasına izin vermeden üstümdeki çiçek desenli göğüsleri açıkta bırakan kırmızı kimonomu çıkarıyorum. bacaklarımdan süzülüp yere düşüyor. er kişimiz yutkunuyor ve ben yere uzanıyorum. resmi çizdikten sonra gitmeye yelteniyor ama ben kapının önünde durup izin vermiyorum, sabahlara kadar sevişiyoruz. tabi kim takar tapınakmış, dinmiş, getirsinler en yetkilisini onla da sevişirim.

ve işte hikaye burada gelişmeye başlıyor. 21. yüzyılda bir takım amerikalı arkeologlar arazide yerin altındaki tapınağı ortaya çıkarıyorlar, tabii resmi de buluyorlar. resim sergiye çıkarılıyor ve brad pitt de o sergide bulunuyor. sergide resmi görür görmez bana vuruluyor ve resmi satın almak istiyor. yetkiliyle konuşuyor ve resmin açık artırmaya çıkarılacağını öğreniyor. servetinin önemli bir kısmını bu resim için harcasa da sonunda onu elde ediyor ve evinde sırf o resim için ayrı bir oda ayırıyor. işte bu aralar gazetelerde çıkan "angelina ile araları bozuk" haberlerinin sebebi kimse bilmese de brad in sık sık odaya kapanıp kendini resimdeki kadına yani bana bırakması ve beni arzulaması. brad aşkından öyle bir noktaya geliyor ki evini koskoca bir laboratuara çevirip, dünyanın hatrı sayılır bilimadamlarıyla da anlaşıp bir zaman makinası icad etmeye karar veriyor ve uzun uğraşlar sonucu yapıyor da... ve işte aşkından çılgına döndüğü kadına kavuşacağı o an geliyor. daire içine adımını atıyor, gözlerini kapatıp hayal gücünü çalıştırmaya başlıyor. düğmeye basıyorlar. brad sonunda aşık olduğu kadına ulaşıyor ama marilyn monroe ile birlikte... yanlış yere gitmiş yanlışlıkla ama ne önemi var sonunda ulaşıyor ya bana. sonra marilyn monroe da bize katılıyor ve grup yapıyoruz.

ve mutlu son.
normal fantezilerdir, neden olmasındır.

odaya girdiğimde gömleğinin üstünden memelerini sıvazlıyordu, bir erkeğin memelerinin olması gayet ürkünçdü fakat hoşuma gitti. beni yavaş yavaş parmak hareketleriyle yanına çağırdı, ani bir hareketle gömleğini yırtarak göğüslerini açtı ! travesti miydi ? yoksa memeleri sarkmış bir erkek mi bilmiyorum ama kendimi kaybettim ve memelerini sıkmaya başladım. o da benim memelerimi sıkıyordu, birden öpüşmeye başladık. dili bir köpek dili gibiydi, bir an oksijensizlikten bayılır gibi oldum fakat onun tazyikli üfürmeleri beni kendime getirdi. pantulunu indirdi ve sex yapmaya başladık, titriyordum o da titriyordu. çarpışmalar okadar şiddetliydiki apartman titremeye başladı, üst komşum nevzat abi zevkten çığlıklar atıyor simitinden parçalar koparıp martıları besliyordu, martılarda bu çekimsel kuvette dayanamadı ve sevişmeye başladılar. bütün sokak sevişiyordu aman tanrım bu nasıl bir görüntüydü, beynime oksijen gitmemeye başladı, nevzat abi astım hastasıydı ve oksijen tüpünü benle paylaştı. oksijen tüpüylede sex yapıyordum "fıss fıss, devam et ah." sanki tüm dünya yemin etmişcesine sevişiyordu, partnerim zıplayarak boşaldı. titredim, titredi, titrediler. o vakit çinde deprem olmuş zaten 7.4 .
pakize suda' ya göre kendileriyle oynaşmalarıdır. o' na göre erkekler kadınlardan tahrik olurken, bunun aksine kadınlar kendi seksapellerini yüksek hissettiklerinde tahrik olur ve fantezilerini ancak bu zaman kurabilirler.
sinir olduğu veya rakibe olarak gördüğü başka bir kadınla kıyasıya mücadele etmek. bu saç saça kavga da olabilir, güreş de, boğuşma da...

(edit: hemen eksilemeyin, son günlerde bu moda yaygınlaşıyor)

(bkz: catfight)
--spoiler--
simdi saatlerdir cagirdiklari muhammed gelse, bunlarin hepsiyle teker teker ask
oyunlari yapmak istese.
orda kendinden gecen inim inim inleyen kac kadin "hayir" diyebilirdi?

dinle bir alakam olsa fantezilerimde muhammedi ve ya muhammedin yerine koyacagim adami canlandirip catir catir yerdim onu ayakta ve yatakta.
peki bu kadinlar neden benim gibi düsünmesin?
--spoiler--

--spoiler--
hem kötü bir sey demiyorum ki, peygamberle sevismek ve ya sevismeyi istemek niye kötü olsun? günah mi yoksa? niye günah?
--spoiler--

birşey derdim de değmez.
öncelikle entryleri okurken yarıldığımı belirtmek istiyorum.

kadınlarında elbette cinsel fantezileri vardır, bunu sözlükte deşifre etmek ne kadar doğru bilemiyorum, başlık sahibini erkek midir değil midir o da tam da, belli de, değil de.**
kadınların da erkekler gibi beyni ve cinsel organı olduğundan fantezi kurmaları gayet normaldir.
yoktur anacım boşa aramayın dediğimiz başlıktır. olsa da hatunlar buralara yazmazlar.
kimi kadınlar * cinsel içerikli sapkınca entryler girip dikkat çekmekten zevk alır. bu, onlar için bi tür fantezidir, tatmin oluştur.