bugün

biraz uyuyalım sabah devam ederiz. Hem sabahları daha güçlü oluyorsun. :S :S
Dipçe: Kadınlar bazen çok haklı olabiliyorlarr
Boşaldıktan sonra erkeğin kucağında sigara içmek.
Not: böyle bir manyağa rastlamıştım.
kimisi mazoşist, kimisi sadist. yalvarmak ya da yalvartmak.
müzik çalan mekanlar ve kaliteli bir otelin odasıyla açığa kolaylıkla çıkan nükleer reaksiyon.
akla gelmeyecek pozisyonlar aletler materyallerle yapılan fantezilerin çoğunluğunu oluşturur sonuçta kadınsız zevkin tadı çıkmıyo. Alıntıdır:Yaşanmış gerçekler kitabı.
twitterdan yüzü görünmeden sürekli seksi pozlar yayınlamak sonra erkeklerin hatta bazen kadınların ya da evli çiftlerin yorumlarını okumak.
zekası orantisiz olan erkeklerle takılmak. orantılı olanlarla evlenmek.
(bkz: zorlama güzelim zorlama kendiliğinden olmalı)
kadınlar gerçekte egolarının okşanmasını isterler,duygusal olarak tatmin olmak isterler.reddetmenin dayanılmaz hazzını yaşamak isterler.
ayrıca;

(bkz: kadınlar ne ister)
kadınların cinsel olarak haz aldıkları seçenekler.

eğer kızsan eyvallah diyecem de erkeksen, bunları bilmen ilginç.
kadınların mastürbasyon vb şeyleri yaparken kurdukları fanteziler, gerçekte yaşadıkları cinsel faaliyetlerle uyuşmaz.
kurdukları hayallerde partneriyle göz göze gelmek istemezler. kadınların %70'i mastürbasyon yaparken "doggy style" denilen pozisyonu hayal ederek orgazma ulaşırken, geri kalan %30'luk kısım da benzer şekilleri düşünürler. gerçek hayatlarındaki cinsel yaşantılarındaysa işler biraz daha ters işler. kadınlar, cinsel hayatlarında romantizmin ön planda olmasını isterler. bu sebepten dolayı, aslında fantazilerinde kullandıkları meteryalleri gerçek hayatta kullanmak istemezler. bunun tek sebebi, kendilerini olduklarından daha kalitesiz, kullanılan bir mal gibi hissetmeleridir. kadının bunu hissetmemesi için sürekli göz temasının sağlanabilmesi, öpmek, öpülebilmek büyük önem taşır.
(bkz: kaportamı dağıtıver)* *
her türlü katılımın pozitif sonuç doğuracağını düşündüren ve bir an için beyinde şimşekler çakmasına neden olan bir mevzudur.
erkeklerin kine oranla çok daha karmaşık ve genel olarak hiç beklemeyeceğiniz bir kadından hiç beklemeyeceğiniz fantezilerdir. bazen adamı şaşırtır ben erkeksem buda kadın mı bile dedirtir. anlaşılması, çözümlenmesi ve şu kadın aslında bunu istiyordur demesi çok güçtür.
bi siktir git cevriye denebilecek başlıktır. hikaye yazacaksan "ben cevriye. 21 yaşında 1.75 boyunda, 55 kilo ve oldukça güzel bir bayanım" şeklinde başla. başlada burda başlama.
beni becermeyi nasıl başarabilirsiniz'i anlatan bir kadının tavsiyeleri.
(bkz: döktür cevriye döktür)
havuçlu ana: ekşın seven yaratık.
(bkz: cevriye nin gay olma ihtimali)
(bkz: kadinlarin dinsel fantezileri)
içten gelen haklı ses ; yakında babası içinde aynısını abisi içinde aynısını düşünecek fantezik durumlar. neden çünkü fantezeleri aşılmış. bir peygamber için fantezi kurabilecek kadar sapık olan bunlarıda yapar.
not: kadınlar harbi şeytanmış.

edit:ekleme.
kadının cinsel olarak düşüncelerinde değişik olaylarla fantaziler kurmasıdır.
tabi ki her kadının bir cinsel fantazisi vardır. sadece erkeklerin fantazilerini yazması yada okunması haksızlık gibi gelse de bir kadının cinsel fantazilerini okumak beni sadece güldürdü.
bu demek değil ki bizim böyle bir şeye hakkımız yok. tabi ki var. yazarsın okunursun. hatta cesaretinden dolayı tebrik edilirsin.
herşey olabilir; ama yakışmadığını da belirtmeden geçemiyeceğim. bence kadın kelime anlamıyla bile çok güçlü bir yere sahip. kadın kelimesinin hakkını vermek gerekir.
bir kere kadınlar sert ilişkiden hoşlanma gibi bir eğilimde bulunuyorsa; ben burda bir kişilik sorunu vardır derim.
kim kendisine sert davranılmasını ister ki.
incitilmemek için uğraşılmak yada saygı duyulmak varken; sert bir ilişki beklentisi içinde hatta ve hatta tecavüz gibi bir beklenti içinde olabilmek; bana sağlıksız geliyor.
bu gibi yazılardan erkekler ne beklentisi içinde olduğumuzu öğrenecekse eğer diyeceğim o ki; hiçbirşey öğrenemeyeceğinizdir.
(bkz: iğrençsin)
(bkz: abaza şirin)