bugün

yeni bir besinci nesil yazar.*
kendisine 'hoşgeldin' deme nezaketinde bulunanlara tesekkürü bir borç bilen yazardır.

yazmayı,düşünmeyi,mesele edinmeyi * seven; anlamaya ,anlamlandırmaya, iletişime açık bir yazardır.

daha söylenecek belki de çok şey vardır...**hoşgeldin nezaketinde bulunanlara tesekkürler...
(bkz: #4221126)
bu entrysin de beni benden almış yazardır. ayrıca hoşgelmiştir.
(bkz: ellerinden öpüyorum)
her ne kadar siyasi görüş olarak oldukça zıt olduğumuzu düşünmeme rağmen diğer açılardan çoğu entrysine katıldığım, desteklediği görüşlerin arkasında durduğu için de taktir ettiğim yazar.
şıracıların bir bir kendini gösterdiği bir günde vakit gazetesi ne göz kırpmış yazar kişisi. "esrar içen kemalisttir" şeysini fikir diye belleyelim istiyor. bu gibilerin varlığı şahsen beni dehşete düşürüyor.
sözlük formatı da bilmeyen yazar bu. anında foruma çevirme yeteneği var kendisinde. bugün sözlükteki vakitçilerin parlama günü olduğundan bu da kafasını kaldırıp kendini göstermekte gecikmemiştir.
bir yerlerden tanıyorum yazarı. ayrıca#4533092 entrysi ile birşeyler anlatmaya çalışan, ötekine tahammülsüzlüğün hat safhaya çıktığı günümüzde bu tahammülsüzlüklere karşı olan duruşunu sergilemiş yazar.
duyarlı yazar.*
akilli insan.
gayet başarılı yazar. olaylara bakış açısını takdir ediyorum. saygılar.
(#4829429)

başbakanının hakaretlerini bile savunabilen yazardır.
iktidarsiz jigolo' nun üslubu ağırdır, bilirsiniz...
siyasetin 's'ni anlayamayan,düşünsel siyaseti bir kenara bırakalım aktif siyasette bugün türkiye'de tam olarak neler olup bittiğini anlamadan ve takip etmeden bir yazara saldırabilen, okudugunu algılamaktan yoksun bünyelerle hiç ugraşmayacak yazardır.

aynı zamanda siyasi yelpazenin hiçbir yerinde kendini konumlandırmayan ama siyasetçilerden kimin neler yaptıgını gayet iyi takip ettiğini kendisini tanımayanların bilmesini isteyen yazardır.

işkembeyi kübradan sallayıp komik duruma düşmemek için takip et!!algılarında açık olsun biraz!!
ecnebilerin leylasi,
sözlükteki varliği ise hoşgelmiş kişidir.
takip edebildiğim kadarıyla iyi yazan, totaliter kurguları reddeden, yaşadığı gibi yazmaya çalışan değerli bir yazar. iyi ki yazar.
Yazdıklarının altına gözüm kapalı imza atabileceğim, sağlam duruşlu, akıllı, açık fikirli ve seviyeli yazar.
bugünlerde seovisinin hiç yanlız bırakmadıgı yazar.ve bugünlerde onu hiç yanlız bırakmayan seovisi dar görüşlü yazar bakışına sahip oldugunu kanıtlamıştır. yanlız bırakmadıgı seovisi saolsundur, varolsundur. *
sohbet edilesi yazar.
nick altıma şunu yapıyor bunu yapıyor diye entry giren yazarların bu tespitleri nasıl yaptıgı merak konusudur...açıklamalarını beklemekteyiz...*
an itibariyle son ses ilahi dinlemektedir. biraz kısarsa memnun olucam..
sevilen bir yazardır.

bırakın ulan kızı dağılın uleyn
büyük derbinin kazananı.**
önündeki bütün çekirdek kabuklarını yeniden çitleyen. içi boş onların.
(#5039694)

söz konusu entrysinde türkan saylan'ın, edip bulduğunu söyleyen sonra da, kendisine "şu an ilahi dinlediği" tadında eleştiriler getiren yazarların bunu neden yaptığını anlamayan yazar.

şimdi, benim de anlamadığım şey şu; türkan saylan ne etmiş de bu hastalığu bulmuş? yüzbinlerce okulsuz, geleceksiz kızı önce hayata sonra da türkiyeye kazandırması, julietimize nasıl bir rahatsızlık vermiş acaba?

yok öyle zart diye nikaltına atlayan bir yazar değilim, uzun bir süredir de sözlükte genel olarak okuyucu kitlesinin arasındayım. ama ne sözlüğü ne de ülkemi tanıyamıyorum. Hakkında kesin bir suçlama olmayan, somut kanıt bulunmayan bir insanı hükümet tarafından "şüpheli" bulunduğu için, bu şekilde tanımlamak, hele ki o insan yüz binlerce genç kızımızın duası ise.. buna şimdilik aymazlık diyeceğim. zira polemiğe girmeğe hiç niyetim yok.

ancak unutmayalım, hukuken hepimiz potansiyel suçlularız ve ancak "şüpheli" konumumuz ispatlanırsa, o zaman "yafta"ları "suçlamaları" hakederiz. o güne kadar, medyada şurada burada, ergenekon mergenekon konularında "şüpheli" durumunda olan insanların günahlarını almamalıyız.
nickaltı geyik duvarı olsa da geyikten hoşlanmayan yazardır. belki de ben öyle sanıyorum.

çmkiren çemkirene.

herkesin derdi sen olmuşsun diyerek ssleniyorum kendisine. *
mimiklerine hayran kaldığım lost karakteri.